Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:53 01.05.24 
Музикални
   >> Лили Иванова
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема lili.bg - обновеннови  
Автор vaciba ()
Публикувано28.07.08 12:54



Най-после нещо се случва с официалния сайт на Лили Иванова.





Тема Re: lili.bg - обновеннови [re: vaciba]  
Автор chancce ()
Публикувано29.07.08 23:27



Това е една много приятна изненада. Очевидно все още се работи по някои секции, но това, което е направено, е много добро.



Тема Re: lili.bg - обновеннови [re: vaciba]  
Автор kora2 (zriala)
Публикувано30.07.08 07:58



Наистина сайта изглежда много добре. Личи си, че е пипнато професионално, но....всичко свършва до тук. Пожелах да оставя мнение, направих го с най добри чувства. Получих отговор СЛЕД ПРОВЕРКА ОТ АДМИНИСТРАТОР, ЩЕ БЪДЕ ПОБЛИКУВАНО. И толкоз. Това беше на 28 юли. На 29 отново влязох и...само първото мнение, което може би е написано от самият автор на сайта, за да ни покаже, как трябва да пишем там. Само хубави и ласкателни думи. Аз мразя грубото отношение, грозните думи и не бих си позволила, ако нещо не ми харесва в Лили, защото този сайт е нейн, да я плювам или както съм чела в други сайтове посветени на нея да се подигравам. Надявам се този, който е направил този сайт /мисля, че знам, кой е/ да прочете тези редове и да не цензурира. Или приемаш всички мнения, или просто това не е сайт на Лили, а някаква лъскава трибуна за възхвала. Нашият фен клуб е много по истински. Тук могат да се прочетат всички мнения на феновете. Или трябва да приемем, че КНИГАТА ЗА ГОСТИ е шаблонна. Тогава няма да е истина.





Тема Re: lili.bg - обновен [re: kora2]  
Автор ANEW (hmmm)
Публикувано30.07.08 18:27



Не е тайна кой прави сайта, разбира се. Сайтът е все още в процес на разработка и тестване, има доста неща, които трябва да се качат като информация. Все още няма рутина за проверка на оставените съобщения в книгата, затова и някои не са публикувани. Сайтът ще има правила за ползване, които също се доуточняват за сега. Със сигурност трябва обаче да се знае, че саркастични и обидни за Лили коментари няма да бъдат публикувани. Това е официалния сайт на Лили Иванова, а не трибуна за изява на кисели "доброжелатели". Който не е доволен да пише тук каквото му позволяват модераторите както и на фенските сайтове.

Разбира се, надяваме се сайта да не е разочорование за почитателите на Лили. Имаме желание да ви включим доколкото можем. Имаме намерение да публикуваме колкото може повече материали за живота и творчеството на Лили Иванова. За момента сме качили всички албуми (предстои качването на сингълите) с текстове и 30 сек семпъл на всяка песен. Ако имате бележка за нещо по сайта или неточност, която сме допуснали, може да оставите лично съобщение и ще се свържем с вас. Също така ако разполагате с интервюта, публикации, статии за Лили на различни носители - сканирани, или текстове - осатевете едно съобщение.

Какво предстои - попълване на секцията със сингълите - обложки, текстове, и т.н. Събиране и публикуване на публикации за Лили в пресата в България и чужбина; наградите, чиийто носител е Лили; ежеседмично актулизиране на престоящите събития, качване на много снимки от личния архив на Лили и други...


<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от ANEW на 30.07.08 18:32.</EM></FONT></P>

Редактирано от ANEW на 30.07.08 19:30.



Тема Re: lili.bg - обновеннови [re: ANEW]  
Автор _No_Name_ (минаващ)
Публикувано30.07.08 20:46



Много ми хареса сайта!


Лилавото е отлично решение за цвят. Максимално се изкефих на Аудиографията! Всичко е подробно и лесно откриваемо.

Имам съвсем малки забележчици, дори незначителни.
Мисля, че би било по-красиво ако горната половина на сайта, не е в пастелено лилаво, а някак си да е кристално. И звездичките, които греят там някак си ми простеят. Не казвам да се махнат, а да бъдат по-красиви.

Ще дам пример със следния сайт, който е също в процес на разработка. Решението със звездичките ( в горната част на сайта) е много оригинално:





Тема Re: lili.bg - обновеннови [re: ANEW]  
Автор chancce ()
Публикувано30.07.08 23:11



обложките на трите двойни албума трябва да бъдат показани в оригиналния си вид, поне така мисля. Сега лицето е на едната плоча, а гърба - на другата.



Тема Re: lili.bg - обновеннови [re: chancce]  
Автор chadh (непознат )
Публикувано30.07.08 23:54



Сайтовете на всички световни звезди се правят на Flash. Така е много по модерно и приятно за разглеждане

А сайта на Лили малко бледнее от към съвременен дизайн. Така правят учениците в първите си уроци по Web програмиране.

Ето един сайт за пример на гръцката супер звезда Анна Висси, която май е на годините на Лили
http://www.annavissi.net/



Тема Re: lili.bg - обновеннови [re: chadh]  
Автор Shape ()
Публикувано31.07.08 01:06



Хаха, Анна e на 50. А сайтът не е нищо особено. А новият сайт ми се струва прекалено шарен за зрял артист като Лили. Представях си нещо като www.georgemichael.com Но това между другото... Надявам се да е винаги актуален, все пак това е важното! В България колкото е по-шарено и кичозно, толкова повече се харесва явно!

една любов...


Тема Re: lili.bg - обновеннови [re: chancce]  
Автор ANEW (hmmm)
Публикувано31.07.08 01:13



Това не съм го забелязал, ще видим как ще го измислим този проблем, благодаря за забележката...




Тема Re: lili.bg - обновеннови [re: Shape]  
Автор ANEW (hmmm)
Публикувано31.07.08 01:20



Хора, сайта е това което е като дизайн и вероятно скоро няма да бъде променян. Осъзнаваме, че не може да се хареса на всички и всеки е имал някаква идея, желание и предтава как да изглежда.

Някой все пак иска ли да помогне да съберем малко материал или ще обсъждаме само звездички и флашчета ;-))





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.