Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:14 30.06.24 
Музикални
   >> Лили Иванова
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: 14 и 15 Март-"2Night"- Пиано-барнови [re: kora2]  
Автор papafingo (непознат)
Публикувано24.03.08 23:03



Я, бабето Cora2 се разлюти нещо, хаха. Недей, че на твоята достолепна възраст това е много опасно, особено ако не си си плащала здравните осигуровки. Ще те подритват яко из здравните заведения. Ще си пиша където си искам, и трябва да те уверя, че имам доста съмишленици тук! Пишат ми, и споделят впечатленията ми! И това с пиано-баровете е много тъжно, сама възрастна женица на 60 години да миткосава нощем по баровете- ето това е жалко, както и една велика певица да пее по задимени дупки, и това също е жалко!



Тема Re: 14 и 15 Март-"2Night"- Пиано-барнови [re: papafingo]  
Автор kora2 (zriala)
Публикувано25.03.08 13:08



Браво Папагалчо. Май ти бръкнах, където ти бъркат твоите съмишленици. Пиши си, където си искаш, но не се надявай, че някой умира да ти чете глупостите. Прав си БАБА съм, и то на три внучета. И за да не страдаш за моето митарстване по лечебните заведения, мога да те уверя, че само от 32 години си получавам заплатата в БНР. Но аз няма да боледувам, защото моето лекарство е смехът, песните на Лили и обичта на многобройните ми приятели, които, интересно не си видял почти на всички участия на Лили около мен. О, забравих, ти винаги си сам. Предателите и ласкателите не ги обича никой.





Тема Re: 14 и 15 Март-"2Night"- Пиано-барнови [re: kora2]  
Автор papafingo (непознат)
Публикувано26.03.08 00:29



Бабче, бабче, защо се занимаваш с глупости... песните на Лили я лекували, ами да предписват от Здравната каса албумите й тогава, а за спа-процедури -някой друг куверт за пиано-бар на пациентите, хаха! Наистина не си в ред, Кора, усетих те аз, само мръднали хора могат да говорят с таква смешна патетика, ама в БНР сте такива, мухлясали!



Тема Re: 14 и 15 Март-"2Night"- Пиано-барнови [re: papafingo]  
Автор kora2 (zriala)
Публикувано26.03.08 16:52



Бабче съм на внуците си. На теб не съм ти дори позната и забрави обидните си обърщения към мен. Под достойнството ми е да комуникирам с нищожества, като теб. Ако си мъж, в което се съмнявам, излез на светло, т.е. ако на някакво участие на Лили имаш смелост да ми се представиш, тогава ще приема да поспоря с теб. За мен истината се ражда в спора, но с достойни опоненти. Дори и обидите ти насочени към колегите ми и персонално към мен, нямат стойност, защото са отправени от човек, който се крие зад различни имена. Мен ме познават и съм сигурна, че не е нужно да доказвам достойнствата си, а ти се криеш и си мислиш, че твориш бисери. О, простота...... А, колкото до Лили, как изглежда през деня или през нощта, си е лично нейна работа, а не твоя и не тук е мястото да я коментираш. Нямаш право. Отново ти повтарям, ние я приемаме, като певица, а не като модел. Красотата й е в душата й, в песните й, в цялото и съществуване. Това е магията, която ни е събрала в този клуб, в който за теб ще стане тясно, ако продължаваш с този обиден тон. Това обижда не само Лили, но и нас. Ако имаш достойнство, най добре е да се оттеглиш и да си намериш някой друг клуб, където обидите, долните страсти и унижения са на дневен ред и там ще си начешаш краставата кожа.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.