Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:53 02.07.24 
Музикални
   >> Лили Иванова
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема До savi_9O  
Автор Ary ()
Публикувано26.11.07 00:10



Всички оценяваме високо невероятно големият ти устрем да обогатиш секцията ТЕКСТОВЕ, но дали няма да е по-добре преди да добавиш текста на дадена песен да провериш преди това дали някой друг не го е направил. Явно за теб 25.11.07 е бил ден на силен порив за "творчески изяви", но резултатът е че са добавени за втори път текстовете на четири песни (Ако знам, Жажда, Илюзия и Дали), както и това, че за модератора тепърва ще предстои ден на "цензура". Много е хубаво желанието ти да направиш нещо полезно не само за себе си, а и за другите, но още по-хубаво ще е ако то има видимо изражение, защото разбира се идеята на всички нас е да се съберат текстовете на възможно най-много песни на Лили, но все пак не да се нахврълят на едно място с идеята - Да има!, а това да стане и с някаква мисъл.

Просто следвай стъпките на по-горните участници и всичко ще е песен.


Поздрави!

Редактирано от Ary на 26.11.07 00:12.



Тема Re: До savi_9Oнови [re: Ary]  
Автор ДOБPИH ()
Публикувано26.11.07 20:15



Това е супер грубо - подобни неща според мен би следвало да се пишат на лични съобщения, а не тук на всеослушание!!! Също така не съм съгласен с тона по който е направена забележката!

...surely whoever speaks to me in the right voice - him or her I shall follow...


Тема Re: До savi_9Oнови [re: ДOБPИH]  
Автор Ary ()
Публикувано26.11.07 20:37



Имах подобна идея, но реших да е в тема, за да се види и от други, които биха могли да допуснат подобна грешка. И темата е написана не с грубо отношение, а с приятелска закачка. :)



Тема Re: До savi_9Oнови [re: Ary]  
Автор savi_9O (новак)
Публикувано30.11.07 21:39



Явно не съм забелязал че се повтарят,обещавам че ще ги махна,но има и други песни които се повтарят,също има и текстове та дори и цели песни които въобще са забравени от всички-тях защо не се пишат???
Цирк например!
Добре че съм аз да се занимавам 3 месеца с тази песен и нали всички твърдяха че я няма никъде-е явно я има,с малко повече воля и труд всичко се постига!



Тема Re: До savi_9Oнови [re: Ary]  
Автор savi_9O (новак)
Публикувано30.11.07 21:48



За съжаление не можах да ги изтрия!



Тема Re: До savi_9Oнови [re: savi_9O]  
Автор Slunchogledcho (минаващ)
Публикувано30.11.07 22:40



Сави , че това е най-лесно, започваш истерично да крещиш


Искааааааааааааааам модератора да ги изтриееееееееееееееееее
и той ще ги изтрие.Не е болка за умиране...



Тема Re: До savi_9Oнови [re: savi_9O]  
Автор Ary ()
Публикувано01.12.07 01:41



Да, наистина си прав, че има песни, чиито текстове все още не присъстват в секцията "ТЕКСТОВЕ". Всеки от нас, в зависимост от възможностите си - на първо място песните, с които разполага и на второ място с времето, което има) - се опитва да обогатява тази секция. Мисля, че самият брой на добавените до този момент текстове говори за това. За другите повтарящи се текстове - ако има такива, за които знаеш, то си мисля, че с оставяне на бележка до модератора проблемът може да се реши.


Относно темата с песента Цирк. Първата тема относно тази песен беше отворена за дискусия преди няколко месеца. Аз лично се радвам, че и този въпрос намери своето решение. Хареса ми упоритостта ти и постоянството, което прояви в този случай, но най-вече че докара нещата докрай. Ако ми позволиш обаче един съвет - не прекалявай в самооценката, защото знай, че зад всеки един наш успех стои в повечето случаи и някой/някои друг.

P.S: До колкото знам според правилата на Dir.bg всеки потребител може да редактира или изтрива единствено и само своите мнение и то в рамките на 24 часа. Изключение от това правило прави модераторът. Според мои лични наблюдения обаче този срок е по-малък.



Тема Re: До Slunchogledcho [re: Slunchogledcho]  
Автор Ary ()
Публикувано01.12.07 01:59



Мисля, че модераторът разбира и без да се крещи.



Редактирано от Ary на 01.12.07 02:13.



Тема Re: До Slunchogledcho [re: Ary]  
Автор savi_9O (новак)
Публикувано01.12.07 19:01



Ами срока е изтекъл вече и то отдавна, дано модернатора чете тези редове и да ги изтрие повтарящите текстове!



Тема Re: До Slunchogledchoнови [re: savi_9O]  
Автор ДaмянМодератор (можещ)
Публикувано01.12.07 19:53



Жажда е изтрита, Ако знам е изтрита, Илюзия е коригирана /нямаше я досега/ има и други за коригиране, но сега бързам за участието на Лили тази вечер

.

И не се карайте за глупости !




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.