Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:11 29.06.24 
Музикални
   >> Лили Иванова
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Уикенд пусна паспорта на Лили  
Автор Kaминaндo (Каминандо :))
Публикувано21.04.07 11:15



В днешния брой на в-к "Уикенд" е публикуван паспорта на Лили.

Докога питам аз



Тема Re: Уикенд пусна паспорта на Лилинови [re: Kaминaндo]  
Автор kamino74 (непознат)
Публикувано21.04.07 20:09



Това са пълни глупости нито номера на картата е верен нито егнто
от къде са го изкопали това гнусно нещо незнам.



Тема Re: Уикенд пусна паспорта на Лилинови [re: kamino74]  
Автор mitrale (непознат )
Публикувано04.05.07 22:09



К'во се палите бе, хора?! Който е ограничен, нека се интересува от такива неща, вие стойте над това! Вече са станали толкова плоски с тия простотии, че даже интерес не предизвикват! Лили е номер 1 в България и ще си остане винаги такава! Никой не може да си позволи критика към нея относно певческите и способности, затова си търсят други нещица, с които да я принизят! Еми има хора дето това им харесва! Жалко, но факт! Търсят си успокоение, че са им черни душите, за това търсят черното у другите. Истината е, че никой не е съвършен, но може и да се постарее! И това е една от причините изключително да уважавам нашата ЕДИНСТВЕНА ПЪРВА ДАМА!

Редактирано от mitrale на 04.05.07 22:10.



Тема Re: Уикенд пусна паспорта на Лилинови [re: mitrale]  
Автор Kaминaндo (Моля?)
Публикувано04.05.07 23:17



Тъпото и дразнещо е,че от "Уикенд" се "извиняват" моля ти се в края на статията,че пускат паспорта и поздравяват Лили за рождения й ден.Що за низост?



Тема Re: Уикенд пусна паспорта на Лилинови [re: Kaминaндo]  
Автор mitrale (непознат )
Публикувано05.05.07 00:23



Еми, кво да кажа, да въртиш, да сучеш, жалко е!



Тема Re: Уикенд пусна паспорта на Лилинови [re: Kaминaндo]  
Автор witch_hunter (slave)
Публикувано07.05.07 17:53



А до кога тук ще се намира някой, който да повтаря всяка глупост написана някъде?

Свобода за българските медици в Либия!


Тема Re: Уикенд пусна паспорта на Лилинови [re: witch_hunter]  
Автор merteuil (coordinator)
Публикувано07.05.07 22:39



Това си го мислех отдавна. Ако не ме лъже паметта има друг...форум, където такава информация е приветствана.На фона на 1000 снимки, примерно....



Objects in mirror are closer than they appear.

Тема Re: Уикенд пусна паспорта на Лилинови [re: merteuil]  
Автор Kaминaндo (Моля?)
Публикувано08.05.07 13:58



Нещо против ФОРУМ ЛИЛИ ИВАНОВА ? Аз лично се вълнувам за абсолютно всичко,което пише за Лили.А дали е истина или не-всеки сам си преценява.Мисля,че предимство на форума освен поднасянето на всякакъв тип информация е и прегледността и същите тези може би над 1000 снимки,които тук аз не ги намирам


Адиос ;)



Тема Re: Уикенд пусна паспорта на Лилинови [re: Kaминaндo]  
Автор Shape (минаващ)
Публикувано08.05.07 14:10



Форумът ти си е ОК, обаче нормалните хора не се интересуват от простотиите в жълтата преса. Няма какво да се преценява дали е истина... Самата Лили не чете подобни издания, които се подиграват с хора като нея и не мисля, че е нормално човек, който се нарича фен, да купува и по този начин подкрепя такива неща!



Тема Re: Уикенд пусна паспорта на Лилинови [re: Shape]  
Автор Kaминaндo (Моля?)
Публикувано08.05.07 14:39



Ти мислиш ли,че аз вярвам на глупавите жълти писания?Но винаги ги купувам,защото именно там намирам най-уникалните снимки на Лили,които няма къде да видя. ;) И си заслужава да продължавам да ги купувам-именно и само заради едните снимки.






Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.