Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:09 01.07.24 
Музикални
   >> Лили Иванова
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Уикенд пусна паспорта на Лили  
Автор Kaминaндo (Каминандо :))
Публикувано21.04.07 11:15



В днешния брой на в-к "Уикенд" е публикуван паспорта на Лили.

Докога питам аз



Тема Re: Уикенд пусна паспорта на Лилинови [re: Kaминaндo]  
Автор kamino74 (непознат)
Публикувано21.04.07 20:09



Това са пълни глупости нито номера на картата е верен нито егнто
от къде са го изкопали това гнусно нещо незнам.



Тема Re: Уикенд пусна паспорта на Лилинови [re: kamino74]  
Автор mitrale (непознат )
Публикувано04.05.07 22:09



К'во се палите бе, хора?! Който е ограничен, нека се интересува от такива неща, вие стойте над това! Вече са станали толкова плоски с тия простотии, че даже интерес не предизвикват! Лили е номер 1 в България и ще си остане винаги такава! Никой не може да си позволи критика към нея относно певческите и способности, затова си търсят други нещица, с които да я принизят! Еми има хора дето това им харесва! Жалко, но факт! Търсят си успокоение, че са им черни душите, за това търсят черното у другите. Истината е, че никой не е съвършен, но може и да се постарее! И това е една от причините изключително да уважавам нашата ЕДИНСТВЕНА ПЪРВА ДАМА!

Редактирано от mitrale на 04.05.07 22:10.



Тема Re: Уикенд пусна паспорта на Лилинови [re: mitrale]  
Автор Kaминaндo (Моля?)
Публикувано04.05.07 23:17



Тъпото и дразнещо е,че от "Уикенд" се "извиняват" моля ти се в края на статията,че пускат паспорта и поздравяват Лили за рождения й ден.Що за низост?



Тема Re: Уикенд пусна паспорта на Лилинови [re: Kaминaндo]  
Автор mitrale (непознат )
Публикувано05.05.07 00:23



Еми, кво да кажа, да въртиш, да сучеш, жалко е!



Тема Re: Уикенд пусна паспорта на Лилинови [re: Kaминaндo]  
Автор witch_hunter (slave)
Публикувано07.05.07 17:53



А до кога тук ще се намира някой, който да повтаря всяка глупост написана някъде?

Свобода за българските медици в Либия!


Тема Re: Уикенд пусна паспорта на Лилинови [re: witch_hunter]  
Автор merteuil (coordinator)
Публикувано07.05.07 22:39



Това си го мислех отдавна. Ако не ме лъже паметта има друг...форум, където такава информация е приветствана.На фона на 1000 снимки, примерно....



Objects in mirror are closer than they appear.

Тема Re: Уикенд пусна паспорта на Лилинови [re: merteuil]  
Автор Kaминaндo (Моля?)
Публикувано08.05.07 13:58



Нещо против ФОРУМ ЛИЛИ ИВАНОВА ? Аз лично се вълнувам за абсолютно всичко,което пише за Лили.А дали е истина или не-всеки сам си преценява.Мисля,че предимство на форума освен поднасянето на всякакъв тип информация е и прегледността и същите тези може би над 1000 снимки,които тук аз не ги намирам


Адиос ;)



Тема Re: Уикенд пусна паспорта на Лилинови [re: Kaминaндo]  
Автор Shape (минаващ)
Публикувано08.05.07 14:10



Форумът ти си е ОК, обаче нормалните хора не се интересуват от простотиите в жълтата преса. Няма какво да се преценява дали е истина... Самата Лили не чете подобни издания, които се подиграват с хора като нея и не мисля, че е нормално човек, който се нарича фен, да купува и по този начин подкрепя такива неща!



Тема Re: Уикенд пусна паспорта на Лилинови [re: Shape]  
Автор Kaминaндo (Моля?)
Публикувано08.05.07 14:39



Ти мислиш ли,че аз вярвам на глупавите жълти писания?Но винаги ги купувам,защото именно там намирам най-уникалните снимки на Лили,които няма къде да видя. ;) И си заслужава да продължавам да ги купувам-именно и само заради едните снимки.





Тема Re: Уикенд пусна ЛЪЖА ЗА НАИВНИЦИнови [re: Kaминaндo]  
Автор new_bad_boy (непознат)
Публикувано08.05.07 15:00



Вие луди ли сте? Дори и жълт вестник да е този, в него знаят, че нямат право да публикуват лични данни дори и те да са за НАЙ-ВЕЛИКАТА ПОП ЗВЕЗДА НА БЪЛГАРИЯ.
Така че номера на личната карта не е този.
Има си служби със страници в нета.
МОЖЕ, АКО ИМАТЕ ВРЕМЕ ЗА ГУБЕНЕ И ПРИТЕЖАВАТЕ ИНТЕЛЕКТ, КОЙТО "ИЗИСКВА" ТОЧНО ТОВА ДА Е ЗАНИМАНИЕТО ВИ , ДА ПРОВЕРИТЕ!

На кого е нужна китара без струни?


Тема Re: Уикенд пусна паспорта на Лилинови [re: Kaминaндo]  
Автор merteuil (coordinator)
Публикувано08.05.07 15:42



Е, ние тук пък си имаме 400 текста. Все си мисля, че песните са по-важни от снимките.



Objects in mirror are closer than they appear.

Тема Re: Уикенд пусна паспорта на Лилинови [re: merteuil]  
Автор Kaминaндo (Моля?)
Публикувано08.05.07 16:14



Моите адмирации за уникалната колекция текстове-там ги има не под текстов формат,а под аудио.Значи освен хиляди снимки има и доста песни-нещо,което тук няма.Но няма да споря,излишно е.Всеки сам избира кога,къде и как.



Тема Re: Уикенд пусна паспорта на Лилинови [re: Kaминaндo]  
Автор ДaмянМодератор (можещ)
Публикувано09.05.07 20:47



Никой няма нищо против всеки да си направи форум за Лили. Аз имам регистрация за твоя, но не пиша там - понякога чета, ако ми се види интересно.

За темата ТЕКСТОВЕ - мисля, че това е най-големият принос на клуба ни досега в уеб-пространството и всеки, който показва някакво снизхождение или се опитва да го сравнява с несравними неща (труда да свалим правилно всяка дума от един текст, не виждам как да се сравни с нулевия ти принос една песен на Лили да я има, да не говорим, че подобно разпространение е НЕЗАКОННО), всъщност показва себе си като личност, която не уважава чуждия труд и постижения - колкото и малки да са те. Така, че когато отговаряш нещо, имай предвид, че всяка твоя дума представя теб самия. Това беше безплатен съвет.

По пронцип не ми се вижда уместно да коментираме друг форум за Лили, както струва ми се - не коментираме дир-а на твоя форум.



Тема Re: Уикенд пусна паспорта на Лилинови [re: merteuil]  
Автор witch_hunter (slave)
Публикувано09.05.07 22:22



Аз пък все си мисля, че липсата на интелект е голяма сила




Свобода за българските медици в Либия!

Тема Re: Уикенд пусна паспорта на Лилинови [re: Дaмян]  
Автор Kaминaндo (Моля?)
Публикувано10.05.07 14:09



Този клуб се коментира там,Дамяне.Въпрос на заинтересованост е.А с какво съм в ощърб на Лили например ако кача някоя песен от преди 100 години както се казва?Или може би някой ще си купи плоча за да я слуша

Бъдещето е в интернет и след време твоите деца или внуци ще се запознават с творчеството на изпълнителите чрез интернет.Влизаш,избираш си това,което искаш и готово.А не да чакаш със седмици да хванеш някой клип




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.