Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:16 28.09.24 
Музикални
   >> Лили Иванова
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Лили смайва феновете на 25 март  
Автор _No_Name_ (новак)
Публикувано14.03.07 08:10



Лили Иванова за пореден път ще смае фенове и завистници. Сега това ще се случи на 25 март в зала 1 на НДК. Случката ще стане при връчването на наградите на БГ Радио. Мегазвездата ще изпълни няколко песни от новия си албум "Без правила". Самата церемония ще бъде открита от Графа, който ще изпее нова песен от албума си "Честно в очи". Б.Т.Р. ще се представят с парче на "Щурците". "Каризма" също ще представят нов сингъл. Белослава за пръв път се включва в това шоу с новата си песен "Бягай от мен". Дони подготвя специален дует с Нети. Светла Иванова ще представи хита си C'est la vie, който е основният кандидат за приза "Клип на годината".



Тема Re: Лили смайва феновете на 25 мартнови [re: _No_Name_]  
Автор Kaминaндo (Каминандо :))
Публикувано15.03.07 22:09



Ще опитам да отида.

За тебе бях смисъла на всеки ден ... днес съм вече дъх студен ...


Тема Re: Лили смайва феновете на 25 мартнови [re: _No_Name_]  
Автор Diljana (щурче)
Публикувано22.03.07 23:06



Там сме, разбира се!





Тема Re: Лили смайва феновете на 25 мартнови [re: _No_Name_]  
Автор Cricket2OO7 (непознат )
Публикувано22.03.07 23:17



Всички почитатели на Лили могат да гледат участието и на уеб сайт

Редактирано от Cricket2OO7 на 22.03.07 23:21.



Тема Re: Лили смайва феновете на 25 мартнови [re: _No_Name_]  
Автор Ary ()
Публикувано24.03.07 02:50



в. Стандарт, 24 Март 2007

Ще пее ли Лили отново с Васко?
Наградите на БГ радио ще дадат отговор утре вечер





Какво ще правят утре Лили Иванова и Васил Найденов в зала 1 на НДК е основният въпрос за годишните музикални награди на БГ радио. Той измества питането кои ще получат призовете. Предварително се знае, че Лили ще изпълни две песни от новия си албум "Без правила". А Найденов ще представи за първи път новата си песен. Но по традиция на тези награди има изненади. За това фенът се двоуми дали единствените мегазвезди у нас няма да направят уж спонтанно пак дует. Вече веднъж са го вършили на подобна церемония пак в зала 1 на НДК. Лили Иванова с положителност ще изненада милионите си почитатели. Тя предпочита винаги да бъде перфектна и във визия, и в пеене, и в артистичните провокации.
Иначе за самите призове кандидатите са обичайните заподозрени в подобни случаи. Графа е с 6 номинации, "Каризма" са с 5, "Ъпсурт" имат 4. Део и Руши Видинлиев са водещи и ще се правят на Джеймс Бонд. Двамата вече имат практика от съвместна работа по песента "БГ ТВ". Дони и Нети готвят специален дует за събитието. Б.Т.Р., които записват албум с кавъри по златни български рок хитове, ще изпълнят парче на "Щурците". Всеки от номинираните може вече да се чувства победител. Но все пак най-важните въпроси са кои ще вземат призовете за песен и албум на годината. Утре ще видим.

Георги П. Димитров





Тема Re: Лили смайва феновете на 25 мартнови [re: Ary]  
Автор Kaминaндo (Каминандо :))
Публикувано25.03.07 13:15



Нямам търпение до довечера.





Тема Re: Лили смайва феновете на 25 мартнови [re: Kaминaндo]  
Автор Krasituuu (sweet)
Публикувано25.03.07 23:52



Най - красивата !!!



Тема Re: Лили смайва феновете на 25 мартнови [re: _No_Name_]  
Автор chancce ()
Публикувано26.03.07 02:10



Лили определено беше събитието на тазгодвишните музикални награди. Понеже всички сте го гледали на живо по БТВ, ще ви предам само какво ставаше в залата. За организацията се бяха постарали, даже като имам предвид платените клакьори, които бяха инсталирали в специална дупка в оркестрината, май дори се бяха престарали. За мен беше изненадващо да усетя, че май единствените изпълнители, като изключим Лили разбира се, които предизвикаха спонтанни аплодисменти, бяха Графа, Васил Найденов и Орлин Горанов. Всички останали имаха клакьори, то си се усещаше. "Въздействието" на "Каризма" върху публиката направо не мога да го опиша. Не знам какво се видя и чу по телевизията, но зала 1 на НДК само дето не ги освирка. То не бяха подмятания от рода на "Педал", "Айде сега награда, па догодина - още една песен", което се чу много ясно в залата.
Същата тази публика ме накара да се чувствам горд, че харесвам толкова Лили Иванова. Определено тя беше гвоздеят на вечерта. Бяхме в подножието на сцената и ясно чухме и видяхме, че нейното изпълнение изтръгна искрени викове и аплодисменти. Лили беше подбрала възможно най-подходящите песни за тези вечер - новия аранжимент на "Какво си ти" и "Без правила". Аз лично щях повече да се зарадвам на нещо съвсем ново, но все пак спектакълът бе направен за телевизията, а не за мен. Имаше само един лек инцидент на края - когато Лили излезе я пресрещна май екип на "Сигнално жълто". Не чух какво успяха да я питат, но тя не им обърна внимание и за щастие успя бързо да се измъкне и да си влезе в колата.
За самите награди не ми се говори. Май БГ Радио трябва сериозно да помислят дали не е време да намерят отнякъде и други изпълнители, които да лансират. Иначе трябва всяка година да гледаме как едни и същи муцуни правят едно и също нещо и си връчват един друг наградите. Не знам дали е случайно, но тази година нямаше награда за "БГ дебют". Изобщо българската поп музика нещо много яко го е закършила...

Редактирано от chancce на 26.03.07 02:14.



Тема Re: Лили смайва феновете на 25 мартнови [re: chancce]  
Автор /Mилeнa/ (член)
Публикувано26.03.07 03:17



Новия аранжимент на "Какво си ти" много ми хареса. Обаче не зная кой от двата последни ми харесва повече. Лили беше прекрасна. На записа се чуват виковете и аплодисментите на публиката. Освен това единствена Лили получи прекрасни букети. Колкото до останалите с изключение на новата песен на Васил Найденов нямаше нищо запомнящо се. Най-голямо удоволствие ми достави това, че този път ги нямаше никакви Нина Николина и най-вече Ирина Флорин.





Тема Re: Лили смайва феновете на 25 мартнови [re: Krasituuu]  
Автор Kaминaндo (Каминандо :))
Публикувано26.03.07 10:14



Цял живот ще трябва на другите й колежки да я настигнат.Класа,стил,ниво.Лили Иванова си е Лили Иванова!




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.