Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:55 18.05.24 
Музикални
   >> Лили Иванова
*Кратък преглед

Тема Що се отнася до предложението за реакциянови  
Автор Jassen (ентусиаст)
Публикувано24.01.04 19:49



Така - имаше едно предложение да се организира някакъв вид кампания в защита на Лили във връзка с така стеклите се обстоятелства около всяка неделя. Не се ангажирах с конкретно действие, защото практически към момента не разполагам аз с времето си, но се оказа, че можах да намеря такова и да приведа във подходящ вид за разпространяване книгата "Нашата Лили", която за мен е най-добрия вариант за популяризирането на биографията на нашата любимка, макар и да се отнася за успехите й само до 1975 година, която е годината на издаването на книгата.
Всеки от България може да си свали книгата от тук:



Книгата е редактирана по текста, набран от Ary1 и сравнена със сканирания вариант, предоставен от Милена.
Вашето мнение?

... и след дълъг път аз пак видях
изгрева след гаснещия ден...


Тема Re: Що се отнася до предложението за реакциянови [re: Jassen]  
Автор Jassen (ентусиаст)
Публикувано25.01.04 03:19



PDF файлът е по-голям, но по-естетичен и съответно заради защитата на файла би било добре да се използва той.


България и чужбина

(doc - 3.92Mb)

(pdf - 7.23Mb)


... и след дълъг път аз пак видях
изгрева след гаснещия ден...

Редактирано от Jassen на 25.01.04 04:21.



Тема Re: Що се отнася до предложението за реакциянови [re: Jassen]  
Автор chancce ()
Публикувано25.01.04 19:34



Те предлагаш да разпращаме книгата по имейл? Но 3 MB не са ли твърде множко?



Тема Re: Що се отнася до предложението за реакциянови [re: chancce]  
Автор Jassen (ентусиаст)
Публикувано25.01.04 20:10



Не, 3-те мегабайта, които всъщност са без много малко 4 са за лично ползване. Даже ще взема да махна линка към него.
Става въпрос за разпространяване на 7.23-те мегабайта, защото те са в представителен вид чрез линка, който съм дал. Има всякакви методи на разпространение, тази вечер започвам с единия, а който пожелае, може да си го сложи дори в сигнатурата.

... и след дълъг път аз пак видях
изгрева след гаснещия ден...


Тема Re: Що се отнася до предложението за реакциянови [re: Jassen]  
Автор chancce ()
Публикувано26.01.04 19:10



Добре де - ще пращам на тоя и оня и двата линка. Ама какъв смисъл ще има, не знам.



Тема Re: Що се отнася до предложението за реакциянови [re: chancce]  
Автор Jassen (ентусиаст)
Публикувано26.01.04 22:42



Смятах например да поставя този линк в сайта на Слави.
Там обаче далеч от очакванията ми... има абсолютна дискриминация по отношение на регистрацията и не покривам изискванията.
Това ми се случва за първи път откакто съм потребител на интернет.

Какъв е смисъла ли?
Ами и 1 човек да прочете тази книга, има смисъл.




Тема Re: Що се отнася до предложението за реакциянови [re: Jassen]  
Автор PerduМодератор (можещ)
Публикувано29.01.04 22:14



Е, аз потреса си от този форум вече го описах - ти можеш да имаш мнение, което заслужава да бъде на форума на шоуто, само ако си абонат на Мтел. Да живее свободата на словото на форума на шоуто с големите претенции, че в него се подвизават новите освободители на България. Пише също, че ако си абонат на глобул, ще можеш да се регистрираш след 1 януари 2004, но явно тази дата още не е дошла в шоуто, въпреки, че те се скъсват да гаврят кой не живеел във времето. А тези дето нямат телефон и не плащат на Мтел не могат и да говорят - после оня ще ме поучава кое било въпрос за пари и кое не.

От неказани думи изгарят устата ти....
... по жътва лумват пожари сред снопите...


Тема Re: Що се отнася до предложението за реакциянови [re: Jassen]  
Автор Anakin (Джедай)
Публикувано19.12.05 12:58



Ясене, за съжаление линковете към книгата "Нашата Лили" нещо не работят сега. Много ми се искаше да поставя тези връзки и към фен-сайта на Васил Найденов (нищо че не е сайт за Лили Иванова), за да може още повече хора да я прочетат. Даже ще съм ти много благодарен, ако ми разрешиш да кача към сайта книгата например в doc или pdf формат! За съжаление в Пловдивската библиотека "Иван Вазов" книгата (въпреки че я има даже и в детския отдел) е много разпокъсана, повечето снимки липсват, пък и мисля че по Интернет наистина е добра идея да се разпространява книгата.

Нека Силата да бъде с Вас!


Тема Re: Що се отнася до предложението за реакция [re: Jassen]  
Автор redbull72 (непознат )
Публикувано17.01.07 15:28








*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.