Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:06 01.07.24 
Музикални
   >> Лили Иванова
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Лили в Тази Сутрин по bTVнови  
Автор MlMKO (непознат)
Публикувано21.12.06 21:18



На 22 декември Лили ще е гост в сутрешния блок на бТВ...



Тема Re: Лили в Тази Сутрин по bTV [re: MlMKO]  
Автор vaciba ()
Публикувано22.12.06 09:06



Около половин час Лили беше гост в студиото на Би Ти Ви.
Разговора беше на различни теми: от присъдите в Либия до новите песни и предстоящ концерт.
Концерт в зала 1 на НДК ще има през февруари или март.
Лили подчерта в разговора, че се е научила да се доверява само на себе си.



Тема пропусналите с добра интернет връзка...нови [re: vaciba]  
Автор vaciba ()
Публикувано22.12.06 09:34



....могат да гледат предаването от архива на http://www.neterra.tv/bg/.
Необходима е предварителна регистрация.



Тема Re: пропусналите с добра интернет връзка...нови [re: vaciba]  
Автор /Mилeнa/ (член)
Публикувано22.12.06 11:33



Доверявам се само не себе си и това не е тъжно. Така ме е научил животът. Това каза примата на българската естрадна музика Лили Иванова пред бТВ.
"Аз съм дребна на ръст, но има хора, които искат да се качат на раменете ми, за да изглеждат големи", каза Иванова и добави: "Аз от нищо не правя трагедия. Толкова неща съм видяла в живота, че нищо не може да ме обиди." Българската звезда каза, че не плаче често. За последен път е плакала преди три години, когато е починала нейната майка. "Аз съм това, което съм. Аз съм човек, който не обича да се оплаква. Това, което ми липсва и което искам е всяка седмица да имам по една нова песен", каза още Лили Иванова. В интервюто се видя, че примата много добре познава стойността на своето изкуство. "Моите билети са най-скъпи по време на концертите ми в страната, но залите са пълни. В тях има и много млади хора и за това реших да направя старите си песни по нов начин и това се оказа успешно", каза още Иванова по повод турнетата си в страната. По повод информацията, че и тя е била следена от бившата Държавна сигурност попзвездата каза, че е любопитна да разбере, кои са били хората, които са се интересували от нея. Лили Иванова пожела здраве, лично щастие и сбъдването на мечтите на всеки българи през Новата 2007 г, писа БГНЕС.

Към написаното добавям, че Лили пожела през 2007 година да посрещнем в България осъдените български медици живи и здрави.



Тема Re: пропусналите с добра интернет връзка...нови [re: vaciba]  
Автор liliivanova.forumer.com (Каминандо :))
Публикувано22.12.06 12:10



Я дай точен линк please.



Тема Re: ЛИНКнови [re: MlMKO]  
Автор vaciba ()
Публикувано22.12.06 12:14



ЛИНК:http://life.dir.bg/2006/12/22/news1109250.html



Тема Re: ЛИНКнови [re: vaciba]  
Автор liliivanova.forumer.com (Каминандо :))
Публикувано22.12.06 13:55



Мерси.А има ли линк от който да го гледам??



Тема Re: ЛИНКнови [re: liliivanova.forumer.]  
Автор Shape (новак)
Публикувано22.12.06 14:25



http://www.neterra.tv/bg/
Oba4e trqbva da se registrira6 i posle mng lesno 6te nameri6 btv, Tazi sitrin 22.12.2006:)



Тема Re: ЛИНКнови [re: vaciba]  
Автор chancce ()
Публикувано22.12.06 18:02



Кой беше водещ?



Тема Re: ЛИНКнови [re: chancce]  
Автор liliivanova.forumer.com (Каминандо :))
Публикувано22.12.06 20:52



Ана Цолова,интервюто беше много хубаво,а Лили много красива.Прическата й беше много арт!Браво!




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.