Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:57 21.06.24 
Музикални
   >> Лили Иванова
*Кратък преглед

Тема Велико Търново ?  
Автор vaciba ()
Публикувано19.09.06 15:44



Как премина?
Няма никакво инфо тук!
Все пак от този клуб имаше фенове там.





Тема Re: Велико Търново ?нови [re: vaciba]  
Автор terryl (непознат )
Публикувано19.09.06 16:37



В сайта на Лили има впечатления на Ани, според която публиката не я пускала да си ходи!)))))



Тема Re: Велико Търново ?нови [re: terryl]  
Автор /Mилeнa/ (минаващ)
Публикувано19.09.06 17:51



Велик концерт! Най-хубавия от тази година, на които съм била. Лили беше блестяща в изпълненията си. Изпя 21 песни, на които списък ще предостави Михаела. Залата беше колкото едно кино и може би затова звукът беше перфектен. Нямаше никакви гафове и всичко се лееше като масло. Имаше оператор, който снимаше за някакъв клип и Лили каза, че може да се видим там

. Беше много щастлива, че създателя на група "Фактор" Веселин Тодоров/Весо Кокала/ й е подарил много хубав микрофон. Публиката беше чудесна и не остави Лили намира докато не изпя и "Камино". Красива и елегантна както винаги ни дари с едни незабравими два часа.



Тема Re: Велико Търново ?нови [re: /Mилeнa/]  
Автор Ary ()
Публикувано20.09.06 01:11



Моля да ни извините затова, че се забавихме, но все пак трябваше да пропътуваме няколко стотин километра след концерта и затова нямахме възможност веднага да споделим мислите, емоциите и чувствата си.
Не бях ходила на концерти на Лили от два-три месеца и затова изминалата вечер във Велико Търново беше за мен като истинско съживяване :)
Започвам с това, че Лили се появи на сцената сияеща и изпълнена с много положителна енергия, с която успя да зарази всички, които бяха дошли. Публиката определено се радваше, но не само на хубавите изпълнения, но и на самата Лили. А залата беше препълнена до такава степен, че почти нямаше място да се обърнеш. Затова Лили слезе сред публиката само на Експрес танго. По време на концерта през един от прозорците на залата, който беше широко отворен, видях няколко момичета и момчета да се опитват да се покатерят на високо, за да чуят Лили. А след концерта около 20 човека чакаха близо един час, за да изпратят своята ЗВЕЗДА с ръкопляскания и викове: Обичаме те! Бъди жива и здрава и продължавай все така!
Както каза Милена - чакаме точния списък с изпятите песни от Дpyrapkaтa Mиxaйлoвнa.

Аз само ще кажа, че за мен новото в програмата беше "Какво си ти". Изпълнението беше много, много хубаво, както и новия аранжимент. Студ също беше леко променена - припевите бяха много по-високи и силни. За Невероятно мога да кажа само това - след всяко изпълнение на тази песен си казвам - ето, това е най, най-хубавото изпълнение и в мен остава скрито усещането, че друго по-невероятно Невероятно няма да има. Но Лили с всеки следващ концерт успява да ме изуми с това, че не само е успява да достигне перфекционизъм в изпяването, но и дори повече от това. У дома, Часове, Заклинание, Залез - какво да кажа, освен че дъхът ми спираше на всеки тон, на всяка извивка на гласа.

Редактирано от Ary на 20.09.06 01:13.



Тема Re: Велико Търново ?нови [re: vaciba]  
Автор ДpyrapkaтaMиxaйлoвнa (вълшебница)
Публикувано20.09.06 19:01



Какво ли да кажа в допълнение...?

Концертът беше в Дома на народната армия - или както е известен във Велико Търново - ДНА-то

Залата е по-скоро банкетна, защото столовете не са закрепени за пода. Имаше над 500 души.

Мястото е много централно и може би само факта, че сградата не е общинска собственост е спомогнал тя да не се превърне в нещо друго - я ресторант, я бинго..

Концерта започна с клипа на песента Пак ще те обичам.

1. Какво си ти - тук имаме нова промяна в изпяването - поне аз във ВТ я чувам така изпята.
2. Ела
3. Малка част от мен
4. Часове
5. Помниш ли моите сънища
6. Невероятно
7. Чудо - песента се приема добре от публиката, макар голяма част от нас да я харесват в оригинал.
8. Залез
9. Заклинание
10. Хазарт
11. Студ
12. У дома

След "У дома" Лили каза: До тук бяхме със сериозната част.

13. Танго
14. Експрес танго
15. Ветрове
16. Влюбеният джаз
17. Без правила

"Аз не обичам много да се хваля, но сега искам да споделя с вас и да благодаря, че днес, точно днес, ми направиха един страхотен подарък. Ето, този микрофон, който струва 6 хиляди и нещо, ми е подарък от собственика на музикална къща фактор - Весо... Кокала му казват - не зная и аз защо - може би защото е висок и слаб. И аз сега за пръв път пея пред публика с този микрофон и получавам толкова много аплодисменти - не зная - сигурно е от микрофона."


18. Детелина
19. Щурче
20. Без радио не мога

След продължителни и бурни ръкопляскания и скандирания Лили, Лили...
Лили се появи отново на сцената и каза

Ами.. нищо не ми остава, освен да ви изпея една песен.

И изпя такова хубаво

21. Камино

Лили беше много красива и свежа и елегантна.

Благодарим и, че отново напълни душите ни с блаженство.

След концерта вечеряхме в "Щастливеца" - хапнахме и пийнахме за наше и за здравето на Лили и по случай успешно взетия държавен изпит на Ary.

И... докато изпращахме Ary на автобуса за София - огласяхме с песните на Лили нощните улици на Велико Търново.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.