Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:13 28.05.24 
Музикални
   >> Лили Иванова
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Лили с нова коланови  
Автор evg3ni (Camino)
Публикувано04.09.06 11:57



В сайта на БГ Естрада попаднах на една информация за новата кола на Лили.Как струвала много скъпо,как Лили я изплащала.И искам да попитам-нужно ли е г-н Богдановски да занимава феновете на Лили с това?Защо не напише една информация относно изявите й това лято по морето?Или нещо за рецитала й на "Пирин Фолк"?
Чудя се докога ще се занимават със Лили и нейното имане,благосъстояние,имоти,години,пари,но никога не и с песните й?!
И дори снимката й в сайта не е сменяна от близо година :(

...щом повдигнеш ръка,да погалиш сега...Знай това съм аз!...


Тема Re: Лили с нова коланови [re: evg3ni]  
Автор fen83 (непознат)
Публикувано04.09.06 15:13



На мен новините в този сайт ми се струват като че ли написани от журналист от жълтата преса, още повече, че много от тях съм виждал точно в жълтата преса, особено в "Папарак".

Тъй кратък е животът ни,
а дълъг всеки час.


Тема Re: Лили с нова кола [re: fen83]  
Автор bgestrada.com ()
Публикувано04.09.06 22:48



Новините са от всички централни вестници. От Папарак няма нищо, тъй като не го чета. Но е възможно там да преписват централните вестници, така че ако си видял нещо на сайта, което си видял и в Папарак - не е от там.



Тема Re: кожа се сменя ! нрав не !нови [re: evg3ni]  
Автор new_bad_boy (непознат )
Публикувано05.09.06 10:09



Горе долу така изглежда информацията на Богдански.Жълтурко със самочувствие с което се опитва да прикрие вродената си безгранична простотия.Името на Богдански е забъркано в една от най-циничните и срамни измислици за Лили Иванова. Всички знаете гнусните писания за изоставено дете от Лили.
Така че какъвто и сайт да гради жълтуркото Богдански той ще си остане животно със сменяща се кожа.





Тема Re: кожа се сменя ! нрав не !нови [re: new_bad_boy]  
Автор bgestrada.com ()
Публикувано05.09.06 16:11



Съжалявам, но "откритието" за "детето на Лили Иванова" не е мое. Една година след като се изписа за това на дълго и на широко по множество вестници, аз отидох да видя за какво става въпрос и съм написал това, което съм видял и чул. Нищо повече. Така че...



Тема Re: кожа се сменя ! нрав не !нови [re: bgestrada.com]  
Автор new_bad_boy (непознат )
Публикувано05.09.06 16:34



Признанието ти. че си част от помията не те оневинява!Ако си човек с достойнство ще цениш ТВОРЕЦА - Лили Иванова. Частните дела на певицата. а също така и измишльотините на гнусни "журналисти" опитващи се да изкарат някой мръсно левче с болните си мозъци не би трябвало да те занимават.Това петно което лепна върху "авторитета" си няма да можеш да отстраниш.ЗАПОМНИ !ДНК експертиза не си правил.Утре някой като теб може да напише. че и Л.И. е осиновена или някакви тем подобни.Неща които нямат никакво значение.
Морал и чест се градят в детските години.Комплексите и страховете натрупани пак в тези години се носят цял живот.



Тема Re: кожа се сменя ! нрав не !нови [re: new_bad_boy]  
Автор bgestrada.com ()
Публикувано05.09.06 17:45



Ако ти имаш някакво петно върху мозъка си, не е мой проблем. Така че, ако обичаш, спри да ме занимаваш с проблемите си.



Тема Re: кожа се сменя ! нрав не !нови [re: bgestrada.com]  
Автор chancce ()
Публикувано05.09.06 22:36



Ами най-малкото се замисли защо толкова рядко някой от редовните посетители на този клуба се решава да сподели нещо, което знае за Лили. Ами просто защото не се знае ти и такива като тебе какви фльонги ще навържат около фактите и как ще ги поднесат във вестника, на който сътрудничат.
В случая с новата кола със сигурност знам много повече неща за нея, отколкото ти знаеш и си написал и познавам хора от клуба, които също знаят много подробности. Но заради такива като тебе никога няма да ги напишем тук.



Тема Re: кожа се сменя ! нрав не !нови [re: chancce]  
Автор bgestrada.com ()
Публикувано05.09.06 23:03



Аааааа не. Подробностите ги пиши в "твоя" вестник.


Бъзик, Уили



Тема Re: кожа се сменя ! нрав не !нови [re: bgestrada.com]  
Автор /Mилeнa/ (минаващ)
Публикувано06.09.06 02:58



Господи!? Това ти ли си го писал? Тази гнусна лъжа ме потресе толкова много, че дори плаках. Всички други глупави писания, за които ми разказваха ги преживявах някак си и не се тревожех толкова много, но това си беше направо за съд. Това е долно, недостойно и неморално! Това не е журналистика, а вестникарски тероризъм над личността.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.