Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:32 02.06.24 
Музикални
   >> Лили Иванова
*Кратък преглед

Тема Лили Иванова беше гост на деня на Русиянови  
Автор stoyanov (добрият)
Публикувано13.06.06 11:07



Вчера имаше концерт по случай деня на Русия... Участваха много хора,но и Лили Иванова беше гост и както винаги пя на края... Изглеждаше превъзходно направо... В началото пуснаха "Пак ще те обичам", естестено имаше гафове... Техническите проблеми бях доста... Объркаха се и пуснаха песента, а Лили не беше още на сцената, на всичкото отгоре имеше разминаване на звук и картина от видеостената... Лили обаче да излецзе от ситуацията се появи в края на песента... После изпя няколко песни наживо в акомпаничмент с Оги и Паганини /както го нарича/, благодари много за поканата, но не каза нищо на публиката... Впрочем нямаше почти никой от нейната публика... Аз лично забелязах, че не се прие със възторг появата й... Даже като един от феновете й се приближих до сцената и си ръкоплясках на нейните песни, но когато се поогледах разбрах, че съм си бил сам до сцената, ама не ми пука за това... Също като се обрънах видях един празни погледи и това е... Ама какво да искаме на вечер на Русия като се пяха основно маршове и се рецитираха патриотични стихове... 90 % бяха пенсионери като публика... Е, видях и двама фена да си пеят от място... Бис нямаше. Събитието беше в Спортната зала и беше препълнена, а входа с покани. Лили изглеждаше перфектно като визия / лице и тяло/... А енергията й беше невероятна.

"Животът е като един филм... Доброто и любовта винаги побеждават!"


Тема Re: Лили Иванова беше гост на деня на Русиянови [re: stoyanov]  
Автор ДaмянМодератор (можещ)
Публикувано13.06.06 19:36



Стоянов,
ето сега даваш хубав повод да ти кажа, че като на разбираш нещо, обичаш да си правиш свободни съчениения, но поне се опитвай да не подвеждаш и останалите.

Какъв ти гаф!!!!?

Лили от една година близо открива всичиките си участия по този начин: Пуска се клипът на "Пак ще те обичам" и чак накрая тя се появява.
За първи път на концерт направи така във Варна в летния театър, където мисля, че беше ходил и ти.
Преди това този начин влизаше в пиано-баровете.



Тема Re: Лили Иванова беше гост на деня на Русиянови [re: Дaмян]  
Автор stoyanov (добрият)
Публикувано13.06.06 20:17



Знаеш ли... написал съм това, което изглеждаше и се почувства в залата... Така се прие и от публиката... А иначе се разминаваше звука и картината, а и прекъсваше видеостената... Всеки си пише мнението... Аз не ходя на всички участия, а това стана случайно, защото едно приятелче ми взело покана и така... Писах, че е изглеждала перфектно, защото си беше истината... Аз не съм от тези фенове, които само хвалят и величаят... Даже Лили не ги обича... Съжалявам, но е така... Аз ходя на участия на Лили само по 1-2 в годината и то ако мога и имам свободно време... Имам прекалено много професионални ангажименти... Извинявам се за подвеждането, не е било нарочно.

"Животът е като един филм... Доброто и любовта винаги побеждават

Редактирано от stoyanov на 13.06.06 20:35.



Тема Re: Лили Иванова беше гост на деня на Русиянови [re: stoyanov]  
Автор ДpyrapkaтaMиxaйлoвнa (вълшебница)
Публикувано14.06.06 11:35



Брей, какъв пропуск от наша страна!!!



Изпуска ли се такова събитие!!!



Тема Re: Лили Иванова беше гост на деня на Русиянови [re: ДpyrapkaтaMиxaйлoвнa]  
Автор stoyanov (добрият)
Публикувано14.06.06 14:41



Беше много забавно, защото се изкефих тотално... Особено като си ръкоплясках сам до сцената и хората гледаха като изумени. Може би Лили ги изуми с невероятнатаа си визия и енергия... това ще да е било... Изпя "У дома", "Танго", "Експрес танго", "Щурче", "Без правила", и две песни на руски език, имеше една стара песен, но не се сещам коя е... И аз щях да го пропусна като събитие това , защото просто не се знаеше, че ще е специален гост... Може би затова нямаше почти никой от публиката на Лили... Виях само един от феновете, който от 15 години стои около гримьорната й и чака да я види... това е в общи линий като допълнение...



"Животът е като един филм... Доброто и любовта винаги побеждават!"

Тема Re: Лили Иванова беше гост на деня на Русиянови [re: stoyanov]  
Автор /Mилeнa/ (минаващ)
Публикувано14.06.06 22:16



Изобщо не съжалявайте! Концертът не беше лош, но имаше пропуски в организацията по отношение на това, че като излезе някой на сцената се забравяше. Нямаше регламентирано време за изявата на отделните участници и някои забравиха да си тръгнат. Така Лили се появи някъде около 23ч. На Деня на Русия, както можете да си представите имаше гости на средна възраст 50 - 60 години, които са бивши и настоящи учители по руски език, деятели отговаряли за културните връзки между двете страни и страшно много руснаци - жители на Варна. Те всичките си знаят последния час за автобуса и си го гонят, защото повечето нямат пари за такси. Имаше много деца, които врънкаха - кога ще пее Лили и после заспаха. Така някои си тръгнаха преди да почне Лили, а други след като изслушаха няколко песни. Лили сигурно е била много ядосана, но с нищо не го показа. Пя една руска песен, която не е пята до сега и Забуть обратнаю дарогу. По предварителни данни съкрати 2 - 3 песни. Ако концертът започваше в 19ч вместо в 20ч. и ако певицата на руски романси Лили Цветкова и певецът Феликс Царикати бяха изпяли по 3 вместо по 7 песни нещата щяха да са перфектни.

Изобщо никога не съм обичала смесените концерти с участие на Лили!
П.С.
Много ми хареса изпълнението на "У дома"



Тема Re: Лили Иванова беше гост на деня на Русия [re: /Mилeнa/]  
Автор stoyanov (добрият)
Публикувано23.06.06 09:54



Хайде да не търсим оправдание, че някой друг бил виновен, че Лили не се приела добре от хората... Аз ти писах на лична бележка мило Миленче... Както и да е... Понякога е така в живота... Наистина Лили беше ядосана, и го показа като не изрази никакво внимание и уважение към тази публика, която я гледаше с празни и изумени погледи... По-важното е, че ние няколкото фена били там сме доволни от нея... Но за нея ние не съществувахме въобще... Аз бях до тоноператора й, видях и бодигартчето, което си седна по едно време, защото просто нямаше от кого да пази Лили...?? Имаше едно момиченце с фотоапарат, на което Лили му каза: "Специално ще ти позирам!" и това е... Човек трябва да бъде на справедливата страна все пак... Въпреки всичко! Това е истинското и Лили го споделя също... И на мен ми хареса "У дома"



"Животът е като един филм... Доброто и любовта винаги побеждават!"

Тема Re: Лили Иванова беше гост на деня на Русиянови [re: stoyanov]  
Автор terryl (непознат )
Публикувано23.06.06 18:37



Мисля си, че трябва да благодарим на Стоянов за поднесената информация относно участието на Лили, защоно иначе нямаше да узнаем за нея. И на мен специално ми импонира обективността му при поднасянето на фактите - в случая се усеща тъгата, че нашата любимка не е била посрещната, както заслужава, но това по никакъв начин не му е попречило той да изпита радост от допира с изкуството й!)))))
Любов ни е нужна - другото си идва!))))))



Тема Re: Лили Иванова беше гост на деня на Русиянови [re: terryl]  
Автор Grisha (почитател)
Публикувано24.06.06 05:41



Имах случайността да се срещна с една 50-годишна жена, която е била на въпросното място. По нейните думи било хубаво, тя много се радвала, но ... бях съкрушен като ми каза, че Лили вече почти не можела да пее.
Как пък е възможно да я чуеш на концерт и да кажеш, че не може да пее!
Потресаващо направо!
Аз само й казах, че е била предубедена - друго не казах - буквално онемях.



Тема Re: Лили Иванова беше гост на деня на Русиянови [re: terryl]  
Автор stoyanov (добрият)
Публикувано24.06.06 09:59



Ами наистина беше невероятно удоволствие и на мен ми хареса Лили... Имах чувството, че пееше само за мен... Толкова фантастично се почувствах... Като се огледах бях сам до сцената и си ръкоплясках и си пеех и никой не дойде до мен... Е, много хубаво щеше да бъде Миленчето да беше дошла до мен и заедно да ръкопляскаме... Богдана кокво пееше едно време: "Ако до всяко добро същество застане още едно... Колко прави това? Най-малко 1002" Е, да не отварям темата за "Любовта...", че пак ще има упреци... Приятен ден на всички, че днес имам много натоварен професионален ден!!!



"Животът е като един филм... Доброто и любовта винаги побеждават!"

Редактирано от stoyanov на 24.06.06 11:33.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.