Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:22 01.07.24 
Музикални
   >> Лили Иванова
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема В пиано бар "EXCEL"-20.09.2005нови  
Автор vaciba (приятел)
Публикувано21.09.05 08:44



"Певецът трябва да има три качества: глас , глас и глас " ( Дж.Росини )

Бог е дал на ЛИЛИ ИВАНОВА още много пъти по три: глас , глас и глас.
За програмата ще Ви разкаже подробно Другарката Михайловна.
23 песни изпълни Лили.
Всички сме уморени и дрогирани от музика и моля , имайте търпение за подробности .
От клуба бяхме десетина човека: Нина , Ary, Другарката Михайловна ,jj, chancce , Дамян ,Gio , nicki_m , моя милост и още двама не толкова пристрастени към "наркотика" Лили Иванова ,но видимо доволни от резултата.
Всеки ще сподели своето мнение .
А за мен снощното шоу беше нов връх.
По време на изпълненията на Лили на стената над пианото вървеше видеото от клипа на песента която изпълнява .
За пръв път Лили показа новия клип на "Невероятно" .
Добре , че трябва да разказвам с текст а не с глас. Прегракнал и уморен съм от припяване и танци .


<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от vaciba на 21.09.05 09:06.</EM></FONT></P>

Редактирано от vaciba на 21.09.05 13:07.



Тема Re: В пиано бар "EXEL"-20.09.2005нови [re: vaciba]  
Автор chancce ()
Публикувано21.09.05 10:34



Първото нещо, което ми направи впечатление в този бар, е, че е премного изискан. Почти всичко до най-малките подробности в него е изпипано от ръцете на дизайнер, като някои неща са много сполучливи. Лошото беше, че дизайнерите не разбират нищо от музика - такава теснотия беше, че Лили трябваше да се свре в нещо, което дори ъгълче не може да се нарече и да вдига от мястото му пианиста всеки път, когато реши да се разходи между публиката. За уредбата не ми се говори.
Публиката обаче заслужаваше шоуто, което получи - като изключим две-три лелки, всички посетители бяха на място - изискано облечени, с интелигентни лица, въодушевени, аплодираха Лили много бурно, като имах чувството, че знаят много добре репертоара й. Самата Лили усети това и направи прекрасно шоу. Накрая даже така не й се тръгваше, че докато излезе от бара, почна да ходи от човек на човек и да му благодари и да му каже "чао".
Имаше едно жестоко "Камино" и то по настояване на публиката. Слава богу плейбеците са сведени до възможния минимум - само началната песен, която всъщност е демонстрация на видеоклипа на "Пак ще те обичам", "Девет кръга" и "Танго". Всичко останало бе изпято с високи децибели и като за пред такава публика. Чух най-после и аз пианиста в ролята на саксофонист, но не мога да кажа, че съм много въодушевен.
Новият клип на "Невероятно" както вече разбрахте е готов. Не мога да го преценя добре, защото от мястото ми не се виждаше хубаво, но първото ми впечатление от него е, че е евтин - няма кой знае какви ефекти, сниман е в до болка познати декори - или "Военния клуб", или "Шератон".
Малко съм разочарован, че не можах да науча датите, на които Лили ще пее в софийския пиано бар "Б 29", но може пък да не са ме излъгали, че още не са уговорени окончателно. През почивните дни Лили няма да има ангажименти, така поне казаха хората й, но нали знаете, че нищо не се знае, така че тръпнете в очакване където и да живеете.



Тема Re: В пиано бар "EXEL"-20.09.2005нови [re: chancce]  
Автор nicki_mm (познат)
Публикувано21.09.05 23:41



Първото представяне на Лили в пиано - бар в Пловдив е поставено!
Началото е повече от успешно което може само да ни радва!
Радвам се , че и този път феновете не пропуснаха зашеметяващата изява на Лили! Нека се похвалим, че и ние се представихме добре с много танци , пеене и разбира се аплодисменти!
Дано Пловдив се нареди след София и Варна в град, където Лили ще сред фаворитите в пиано - бар ЕКСЕЛ!
Оценката на моята приятелка, която за първи път се потопи в тази атмосфера е слабо казано прекрасна! Наистина успя да се потопи в тази атмосфера, която според мен действа по-добре от най-силния наркотик и вярвам най-добрия! И от който наистина няма отказване!Присъстващите също допринесоха за тази атмосфера за което Благодарим!



Тема В пиано бар "EXCEL"- 20.09.2005 г.нови [re: vaciba]  
Автор Дpyrapkaтa Mиxaйлoвнa (вълшебница)
Публикувано21.09.05 23:57



Много се радвам, че човек от Пловдив е пуснал темата за изявата на Лили в пиано клуб Ексел - нямаше да ми прилича на мен аз да се изказвам първа.

Мога с ръка на сърцето да си призная, че бих посещавала всички изяви на Лили, стига да имах физическа и финансова възможност за това. Но нека не сме чак такива максималисти и да сме благодарни и това, което си позволяваме към момента да видим и чуем. Че сме опиянени от емоции - едва ли е нужно да споменавам.

Не помня чия беше мисълта, че там, където свършват силите на думите като изразно средство - оттам започва музиката. Така че не очаквайте нито от мен, нито от който и да било друг, чрез думи да ви предаде в пълнота емоционалния заряд, който ние получихме от концерта на Лили.

За самия пиано бар не бих се изказала толкова ласкаво, както Ченс направи това.

Според мен му липсва романтиката, която задължително трябва да излъчва един пиано бар. Това си беше един модернистично-футуристичен нощен диско клуб. Е, да - с много луксозни тоалетни.

Като голям минус ще спомена слабата вентилация, която лично на мен ми докара сълзене в очите и запушване на носа.

Но в сравнение с преживяването, на което ни направи съпричастни Лили, това са си бели кахъри.

За да е по-пълна представата на четящите - ето и списък с изпълнените от Лили песни:

В началото на видео екран вървеше клипът към песента Пак ще те обичам

1. Нямо кино
2. Прощаване
3. Малка част от мен
4. Невероятно
5. Кой ражда болката
6. Ела
7. Обич
8. Заклинание
9. Девет кръга
10. Реквием
11. Помниш ли моите сънища
12. Ветре клех те
13. Стари мой, приятелю
14. Осъдени души
15. Хазарт
16. Танго
17. Експрес танго
18. Влюбеният джаз
19. Подарих ти любовта
20. Ветрове
21. Детелина
22. Камино

За мен озвучаването в клуба беше много хубаво. Отделно от това, Лили е в такава страхотна форма и гласът и така ясно кънтеше, че... просто нямам думи.

За мен това беше първо посещение на изява на Лили в Пловдив. Ще кажа, че публиката ми се стори доста топла и въодушевена. Нещо, което е характерно за всички нейни концерти - имаше хора от различни възрасти. Така че да не си позволяват разни особи да пишат, че публиката на Лили била застаряваща. Е, ако преценявате средна възраст 35-40 за много голяма...

Беше направена промоция на клипа към песента Невероятно. Аз не бях в удобна за гледане позиция, а и не мисля, че той беше важното в момента.
Клипът мога да го видя и друг път по телевизията, но Невероятно, в изпълнение на Лили Иванова е нещо наистина НЕВЕРОЯТНО.

Има и други песни, които може би трябва да бъдат изпяти отново и да им се даде нов живот. Тук ще си позволя един много личен момент - да споделя, че Невероятно е една от моите най-най-най любими песни.

Не съм сигурна доколко успяваме да направим тези, които не са успели да присъстват на събитието, поне донякъде съпричастни.

Крайно време е изпълненията от пиано клубовете да бъдат заснети.

Медиите в България почти избягват да пишат за Лили, освен ако не е нещо любопитно или невярно. А комай Лили е от малцината, които ходят да пеят тук -там из страната. Ясно е, че подобен род информация не би породила медиен интерес.


Радвам се, че имаше доста хора от фен клуба. Според мен е хубаво ЛИЧНО да се познаваме. Това е, разбира се, за да се разчистят редиците от агент-провокатори.

Друго не ми идва на ум сега. До скоро.



Тема Re: В пиано бар "EXCEL"- 20.09.2005 г. [re: Дpyrapkaтa Mиxaйлoвн]  
АвторMилeнa (Нерегистриран)
Публикувано22.09.05 03:37



Благодаря Ви на всички за изчерпателния разказ по преживяното. Направихте ме съпричастна и си представям еуфорията така добре, че все едно съм била там и се чудя, защо не изпяла Вечност и Без радио...



Тема Re: В пиано бар "EXCEL"-20.09.2005 [re: vaciba]  
Автор neutral (непознат)
Публикувано22.09.05 10:58



Drago be6e li v bara ?



Тема Re: В пиано бар "EXCEL"-20.09.2005 [re: vaciba]  
Автор Jassen (член)
Публикувано22.09.05 21:19



Това беше най-добрата изява на Лили в пиано-бар, на която съм присъствал. Само чакам да се обяви следващата дата за някое участие или (дано) концерт, защото формата, която демонстрира Лили, беше невероятна.
Тази вечер Огнян-пианистът свиреше и на саксофон и с това можем да го оправдаем за не чак толкова перфектното свирене на пиано (което беше само за малко ).
Иначе трябва да се забранят неща от рода на лашкане на шейкъри в онзи пианобар, който иначе има данни да бъде подходящо място за подобни събития. Кувертът наистина задължава двустранно с размера си, но ...



Тема Re: В пиано бар "EXCEL"-20.09.2005нови [re: Jassen]  
Авторkoki (Нерегистриран)
Публикувано22.09.05 21:32





Дамян: Аз пък ти обещавам, че ако още веднъж си позволиш да заплашваш някого с каквото и да било, постингът със заплахите ти, заедно IP адреса, от който пристига, плюс лиценцизиран превод на съдържанието на заплахата на официалния език на държавата, откъдето е IP - всичко това ще бъде предадено на съответните власти, където да даваш обяснения защо заплашваш с физическа саморазправа мирни граждани.

Редактирано от Дaмян на 26.09.05 21:49.



Тема Re: В пиано бар "EXCEL"-20.09.2005нови [re: koki]  
Автор Jassen (член)
Публикувано22.09.05 23:04



????????



Тема do Jasen [re: Jassen]  
Автор vaciba (приятел)
Публикувано23.09.05 11:35



Снощи имахме среща на клуба тук. Всички сме на твоето мнение относно тази изява на Лили.
Може би с участието си само за една и то първа вечер, примата даде всичко от себе си. Стана голям купон и затова искренно съжалявам , че някой хора от клуба не успяха да присъстват .( Разбира се става въпрос за тези с позитивно отношение към Лили .)
Преди време Милена писа някъде в темите , че сега за тези изяви, песните са прецизно подбрани . Убедих се , че наистина е така.
А за шума , който вдигаше персонала зад бара ще говоря с управителя . Поне тук не ни пребъркваха както в "Б-29" и забележките за снимане с GSM които направиха не бяха брутални .




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.