Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:27 24.09.24 
Музикални
   >> Лили Иванова
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема здравейтенови  
Автортeди (Нерегистриран)
Публикувано05.07.05 09:48



здравейте,хора.много ми е любопитно на колко години са хората в тоя фен клуб.Аз например съм на 21 и се побърквам когато някой каже ''Как може да я слу6а6 тая?'' ''Тя ве4е не може да пее" и такива не6та. а аз просто по цял ден мога да си въртя песните й ,и без това нямам кой знае колко много.Верно 4е до преди 3-4 години много я мразех и не можех да я слу6ам но след като 4ух "скитница",Дансингът на самотата,Дали за теб съм пак онази съ6тата, просто се поболях по нея.Дори и да има песен която да не ми харесва само като й слу6ам гласа и цялата се разтрепервам.(разбрах какво озна4ава ако мрази6 не6то после се влюбва6 в него).Та за възрастта ми бе6е питането!



Тема Re: тединови [re: тeди]  
Автор vaciba (приятел)
Публикувано05.07.05 13:07



Тук пишат почитатели от 16 до 50 год.
Почитателите на Лили Иванова над 50 г. са безброй , но малко от тях имат достъп до нета .
На концерта на Лили в Пловдив ( без билети ) преди седмица имаше от 6 до 76 годишни.
Така , че какво и да ти казват познатите не им обръщай внимание.
Лили Иванова е певицата на любовта.
А "Любовта е по- силна от всичко" !
Ето ти и два адреса на тема Лили Иванова : www.lili.dir.bg
и www.lili-ivanova.com



Тема Re: здравейте [re: тeди]  
Автор nel83 (непознат )
Публикувано05.07.05 14:36



Az sa6to sam na 21, no Lili mi e liubima pevica, otkakto se pomnq.



Тема Re: тединови [re: vaciba]  
Автортeди (Нерегистриран)
Публикувано06.07.05 08:36



хей,vaciba,много благодаря за адресите.а ти на колко си год. ако не е тайна



Тема Re:тединови [re: nel83]  
Автор vaciba (приятел)
Публикувано06.07.05 08:56



"На мойта възраст се налага понякога и аз да си слагам очилата за да прочета ........................"- нещо подобно каза Лили на Кеворкян при последната им среща с телемост , на която беше направен опит за помирение между Лили и С.Трифонов.



Тема Re: здравейтенови [re: тeди]  
Авторiver (Нерегистриран)
Публикувано06.07.05 09:41



E аз съм на 50
Но я помня от първата и поява на сцената с песента "ТИ" Тогава казах -
/Запомнете това име от нея ще стане голяма певица/ От тогава следя всички нейни концерти. Помня времето когато чаках с часове на опашка за да си купя билети за концертите и в Пловдив и ако пееше 7 дни аз бях задължително на всички. Имам всички нейни плочи, всичко написано за нея в вестници и списания, албум с нейни снимки, а сега вече всички песни ги имам на моя компютър. Радвам се, че младите хора като вас знаят какво да харесвати слушат нещо много стойностно. И накрая ще ви кажа, че за изкуството възраст няма и хора които гледат в една посока се привличат и обичат!



Тема Re: здравейтенови [re: тeди]  
Автор chancce ()
Публикувано06.07.05 11:05



Здравей и добре дошла /дошъл/. Възрастта тук няма никакво значение, по-скоро интелектът. Аз също слушам какви ли не неща по адрес на Лили, но общо взето май хората около мен свикнаха малко с моето увлечение по нея и напоследък избягват да говорят глупости по неин адрес поне в мое присъствие. Според мен ги респектирам с това, че не се предзвемам и тъпо, но упорито защитавам нейното място в изкуството. Само че не с изхвърляния, а с реални факти, каквито има предостатъчно.



Тема Re: здравейтенови [re: iver]  
Автордaнa (Нерегистриран)
Публикувано06.07.05 11:35



На 47 съм.Напълно разбирам iver .Същото съм преживяла.И аз имам много неща за Лили и почти всички грамофонни плочи,аудио касети с доста видео касети.За съжаление нямам компютър,но съм безкрайно щастлива, че съм била на нейни концерти.И сега с голямо вълнение я слушам и гледам/по телевизията/и я очаквам пак, и пак.



Тема Re: здравейтенови [re: chancce]  
Автортeди (Нерегистриран)
Публикувано06.07.05 19:34



здравей,chancce.Теди е съкратено от Теодора.То об6то взето и покрай мене така.В краен слу4ай като стане въпрос за Лили предупреждавам в мое присъствие за нея да се говори или добро или ни6то.аз между другото си падам доста и по песните на ЕЛВИС но все пак ЛИЛИ е НАД вси4ко



Тема Re: здравейтенови [re: тeди]  
Автор redjeep ( новак)
Публикувано07.07.05 00:34



Аз съм на 53.
Обичам Лили до болка,и я слушам от последните 40 години.
Лили е невероятна ,ТЯ е Любов,Тя е Обич,ТЯ е най чудесният глас.
И сега ,макар че съм на 10000 км от България имам възможност да я слушам
на СД.
Никога не съм я докосвал,нямам автографи,но това не е най важното.
Лили е всичко за мен.
Да и сега си спомням първата песен,която съм слушал, изпята от Лили,"ТИ-ТИ-ТИ".
Обичайте Я,защото е неповторима!!!!
Щаслив съм, че съм се родил,за да се наслаждавам на красивият глас на ЛИЛИ.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.