Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:26 25.06.24 
Музикални
   >> Лили Иванова
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема ..........  
Автор пeтъk ()
Публикувано14.06.05 21:11



Имам само един проблем, да редуцирам своя......



Тема ... има такава тенденция!нови [re: пeтъk]  
Авторdpg (Нерегистриран)
Публикувано15.06.05 00:01



Макар да съм горещ почитател на изкуството на тази велика българка с неудоволствие трябва да констатирам патологичната фанатизираност на някои от пишещите тук! Това не ме притеснява особено, но когато става въпрос за коментар на събития или факти (концери и участия) на който не съм присъствал, прочетеното тук ми е единственият информационен източник! А когато коментара е творба на фанатик разбираемо е че той не е обективен и няма особена стойност! Тук като че ли липсва градивна критика от страна на феновете към твореца, а всички са обезумели да повтарят едно и също - колко е велика и перфектна Лили! Е перфектни неща няма - "дори една мадона от Рембранд погледната от близичко е грозна и целият и гений.... знаете...
Та написах това с цел апел - тези който коментират каквото и да било да се стреми към обективност! Благодаря за вниманието.



Тема Re: ... има такава тенденция!нови [re: dpg]  
АвторMилeнa (Нерегистриран)
Публикувано15.06.05 00:47



ОООООООО, има толкова много фанатици, които я критикуват и така фанатично са увлечени в критика, че не е излишно да има и такива, които да я похвалят мъничко. Все пак тя го заслужава.



Тема Re: Редуцираш илинови [re: пeтъk]  
Автор Бeзпaмeтнo (полупозната)
Публикувано15.06.05 02:14



редактираш?:)

Косата ми дзилена, очите ми редки


Тема Re: ... има такава тенденция!нови [re: Mилeнa]  
Авторdpg (Нерегистриран)
Публикувано15.06.05 11:07



:) ок, но само хвалби... говорех за това когато някой нещо сподели от това което е видял да го напише без да припада в несвяст колко е велика Лили защото това вече съм го чел n-на брой пъти и не ми е интересно! Интересно ми е какво е било в действителност!



Тема Re: ... има такава тенденция!нови [re: dpg]  
Автор ДaмянМодератор (можещ)
Публикувано15.06.05 19:09



ами купувай си вестници - там има достатъчно "информация" от тази тип дето много те вълнува.

Клубът е посветен на музиката на Лили Иванова и на нейното изкуство, талантът и начинът, по който изпълнява всяка песен.

А той винаги е будил само възхищение.

Има други "певици", чието изпълнение извиква далеч по-смесени чувства. Може би там ще откриеш това, което искаш да прочетеш.



Тема Re: Редуцираш илинови [re: Бeзпaмeтнo]  
Автор ДaмянМодератор (можещ)
Публикувано15.06.05 19:11



ами просто обиди и квалификации от този тип се почистват. Държа не да да херсаваш Лили, но може би малко уважение, което да покаже и елементарно възпитание не е излишно.



Тема ..........нови [re: Дaмян]  
Авторdpg (Нерегистриран)
Публикувано16.06.05 03:38



... за съжаление явно няма желание да бъда разбран, толкова по жалко!
Kъм Г-н Дамян - чети по-добре и по-задълбочено преди да репликираш написаното! Аз нямам нужда от жълта преса - имам нужда да знам какво е станало и как е станало, кадето е станало! Това не означава да прочета колко велик е таланта на Лили Иванова, как човек може да си пререже вените от луд възорг и нирвана и т.н... Много ли е човек да желае обективност на информацията?



Тема Re: ..........нови [re: dpg]  
АвторMилeнa (Нерегистриран)
Публикувано16.06.05 11:36



Добре де, кога сме лъгали? Шанс толкова добре описва всяка изява на Лили, на която е присъствал, че едва ли от друго място ще получиш по-добра информация. Ти си мислиш, че като коментираме някой концерт на Лили преувеличаваме, но не е така. Разбрах, че не си ходил на концерт на Лили. Пожелавам ти да отидеш и след това с ръка на сърцето да опишеш преживяното.



Тема Re: ..........нови [re: Mилeнa]  
Авторdpg (Нерегистриран)
Публикувано16.06.05 13:11



Милена, аз съм приятелски натроен! Ходя на концерти на Лили Иванова от 1988 година - първият беше в летния тетър в Русе. Тогава живеех в Разград, където съм я гледал около десетина пъти, след това няколко пъти в Бургас, Кубрат, Варна и сега в София. Определено правя разлика от концерт до концерт и не мога да сложа всички изяви на Лили под общ знаменател. И когато чета за изява на Лили аз се интересувам от следните неща (такива който не мога да прочета от оскъдната информация в медийте както Дамян ме посъветва): репертоар, костюми, озвучение, публика, атмосфера, музиканти (ако ги има) и т.н. Това е вайно за мен и това исках да кажа с първия си постинг! Но съответно получих нападки от ваша страна! Знам че Лили е рядък пример за творец, но ми се иска да понаучавам и още нещо освен това:)




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.