Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:07 31.05.24 
Музикални
   >> Лили Иванова
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Uspehaнови  
Авторlvan Panov (Нерегистриран)
Публикувано16.04.05 03:07



Za da uspee edin pevec , triabva d aslusha surceto i ,da e umen i da ima uset...
Kakvo chuvstavate , kogato slushate "Pomnish li moite sunishta"
i kakvo chuvstvate, kogato slushate "Dariavam liubov" na Drago...
Ako edin tvorec iska d auspee triabva d ase vslushva v Istinata ,a ne v laskatelstvata na "kavalerite s lisichi manieri"...



Тема Dopulnenieнови [re: lvan Panov]  
Авторivan panov (Нерегистриран)
Публикувано16.04.05 03:47



Ne mi puka ot nishto.
Iskam Drago da znae istinata za tvorchestvoto si.
S pesnite ,koito toi si lansira niama da nakara niakoi d azamine ot Sofia z aVarna da chue edna pesen...
Samiat toi izpitva STRAH ,kogato pee hubavite si pesni, a se raztapia ot licemerie, kogato pee evtinite painerski prostotii...Taka zvezda ne se stava...Daje Gloria pee neshta, koito idvat ot dushata i...
Ne razbiram kompleksite i straha da se peiat hubavi neshta...
Lili go znae mnogo dobre , no iavno ne spodelia tainata si s Drago...
Zashtoto tazi taina se kazva LIUBOV ...
Izvini me Drago, ako prochetesh mneniet mi, no osobeno na priatel e nelepo d ase spestiavat istini.
V albuma ti ima samo 1 hubava pesen STYRAH i vsichko ostanalo e bokluk.
Sram me e ot susedite mi,koito znaiat ,che te poznavam .ce peesh kompromisno prostotii.
Pei samo hubavi neshta i horata shte go oceniat.
Vsichko ostanalo e tvoia STRAH...



Тема Re: Dopulnenieнови [re: ivan panov]  
АвторHИHA (Нерегистриран)
Публикувано16.04.05 11:29



А бе ти добре ли си.Този албум на Драго е по хубав от последния на Лили.
Песните са супер.Той пее с такава страст сичко идва от сърцетому.
Бих отишла на всякаде където пее,както и направих сега.Аз го харесвам заради самия него, а не за това,че е с Лили.



Тема Re: Иваннови [re: HИHA]  
АвторЛильo (Нерегистриран)
Публикувано16.04.05 11:54



Подкрепям изцяло горното мнение - на Нина... Иване, за каква любов говориш!?!... Лили просто е харизматична и привлича хората, но няма любов в нея... Всичко е поза за любов към публиката и т.н. Тя е страхотен талант, но само това е. Въобще не й пука за феновете и ти добре го знаеш. Може би единствената любов е към парите. Като се вслушаш в песните ще разбереш, че тя си го изпяла за илиюзията- любов, за маската и т.н. Само си задай въпроса защо не се намери мъж за нея толкова години... Стига вече с тези илюзии за любов... И стига вече сте я величали... Това, че Драгомир е направил нов албум е страхотно. Това, че не ти хапресва е отделен въпрос. Аз също не го харесвам, но не мога да кажа на бялото - черно. Трябва да ти кажа, че в Драгоното сърце има много повече любов, отколкото във Лилиното. Няма да забравя, когато му видях насълзените очи на изпращането на Емил, той страдаше ... А къде беше нашта Лили!?! Какво да говорим... След някои друга година ще си се смеете един на друг, че сте се увличали по една Илюзия, а именно бабикиерата. Не ви ли омръзна Камино, Камино, Детелини и Хризантеми. И недей забравя, че има много млади и надеждни бъдещи звезди... Стига вече с това Лили, та Лили... Младите хора вече са я взели на подигравка и се смеят като я чуят и видят. Може Дами- модераторчето да ми изтрие мнението. Не държа да стои тук



Тема Re: Лильонови [re: Лильo]  
Автор vaciba (приятел)
Публикувано16.04.05 15:27



Извини ме , че си позволявам да се намеся тук но все пак ще изкажа своето мнение за написаното от теб.
ЕДВА ЛИ ИМА ЧОВЕШКО СЪЩЕСТВО КОЕТО ДА НЕ НОСИ В СЕБЕ СИ КОПНЕЖ ЗА ЛЮБОВ.
Лили Иванова може би по стечение на обстоятелства и късмет се е разминавала с нея, но не вярвам , че тя е каменното сърце което описваш.
Още повече , че с личния подбор на песните които е изпяла до днес се е превълнала в СИМВОЛ НА ЛЮБОВТА .
Бабикиерата както наричаш Лили Иванова все още и още доказва , че може и знае как най-добре да изпее нова песен която сама е избрала.
За пример слушай новите песни - Помниш ли моите сънища и Малка част от мен .
Не мислиш ли , че това са песните които в този етап на кариерата и показват най-добре вокалните и възможности .
За млади и надежни певци и аз се ослушвам ежедневно и за радост открих две или три имена които няма да споделя тук , но пък ще следя развитието им и ще се радвам ако в един момент получат своята благодарност от публиката и съумеят да я съхранят години наред.
А за повтаряните и слушани песни десетки и стотици пъти и аз понякога си мисля , че ми омръзват , но пък приемам и факта , че те просто с времето се превърнаха в поп класика и че са нещо като мярка за сравнение за вокалните възможности на този или онзи млад изпълнител .
По отношение на феновете имам скромно мнение - ТЕ СА РАДОСТ И ЛУДОСТ !

<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от vaciba на 16.04.05 15:29.</EM></FONT></P>

Редактирано от vaciba на 16.04.05 15:34.



Тема Re: Иваннови [re: Лильo]  
Автор ДaмянМодератор (можещ)
Публикувано16.04.05 22:48



Абе, мухльо, ти пък кой си, че си дошъл да ми казваш кой да слушам. Такова нахално копеле - дошъл в клуб Лили Иванова да ни навива да не я слушаме и да ни казва, че вече трябва да ни е омръзнала - ми като ми омръзне, просто няма да пиша тук, няма да я слушам и толкова. Но няма дя тръгна да си натрапвам тъпото мнение на който ми падне, още по-малко на хората, които са на друго мнение.

Знаеш ли, представи, че това не е интернет форум, а една маса в някое заведение - и на нея сме седнали ние, тези, на които не им е омръзнала Лили и ти да дойдеш и да почнеш да ни кандърдисваш - айде сега, оставете я тая. Ами толкова е нелепо и ще станеш за смях. Всъщност и сега успяваш.

За Емил Димитров - ами имаше концерт жената, да не е батман, как да дойде и вечерта да пее във Варна. Плюс това, участието й там беше отненяно един път вече и нямаше да е никак добре да има повторно отлагане. Пък и аз я слушах "само тази нощ" във Варна и нямаше да ми е приятно да я изпусна. Важното е не, дали ще се появи да се прави на опечалена - както например онази Грета Ганчева, чийто звезден миг в живота е срещата с Емил - и то явно една незаслужена среща, имайки предвид тя какво представлява като талант и възможности. Така че на нея и на други такива нищо друго не им остава, освен да се отъркат по повод и без повод до ГОЛЕМИТЕ, та дори и на погребението им. Важното беше, че докато Емил беше ЖИВ, тя направи най-много, за да го спаси от още по-ранна гибел - и това го пише в книгата му. Тя се обади на Иван Костов, за да го преместят в правителствена болница, тя ходеше да вдига скандали в Трета градска за това, че трябва за него да се полагат грижи, тя използвам връзките си, за да му помогне, доколкото може. И може би наистина България имаше Емил Димитров още няколко години и заради Лили Иванова.

А ти си от онези жълти хора - наричам ги жълти, защото четат тази преса и гледат на живота по този начин. Защото такива като теб никога няма да разберат, че Лили Иванова е велика, на заради това, че се е лигавила с мен половин час след някой концерт и се е държала все едно се познаваме от 20 години. Тя ще остане завинаги заради пеенето си, гласа, заради някои неповторими песни, които е имала късмета да изпее. И тогава от твойта злобна и нетрайна жълтурщина нищо няма да е останало - хората ще имат песните и гласа й. Така че, че след няколко години аз няма да се отрека от нея, защото не ми е направила баница с късмети. Нито пък ще търся някой, за да му кажа колко съм бил наивен да мисля, че тя ще ми направи баница, щото съм й голям почитател. От Лили Иванова аз искам само две неща - песни и концерти.
А ти си един доста прост и ограничен човечец, който не го интересува изкуството, а нещата около него. Вместо да прочетеш "Братя Кармазови" би предпочел някоя книжка, описваща здравословното състояние на Достевски през годините и дали е оправял слугинята си.

Така, че ако решиш пак напишеш нещо тук - постарай се да е по-адекватно. Защото в момента незнам дали усещаш как си се превърнал в Мунчо-то на клуба.



Тема Re: Иваннови [re: Лильo]  
Автор Jassen (минаващ)
Публикувано17.04.05 00:06



Мисля, че ника ти не е Лильо а Льольо.

Льольо Жълтурков.



Тема "Мухльо", "копеле"....нови [re: Дaмян]  
Автор abettor (добър)
Публикувано17.04.05 08:01



....много лош пример даваш, модераторе.
Първо - това е лош пример за интернет общуване.
Второ - самата Лили Иванова едва ли си позволява публично подобни епитети. А ти си модератор на нейния клуб.
Трето - ако попиташ самата Лили Иванова вероятно ще ти обясни, че й е по-лесно от простаци врагове, отколкото от простаци приятели.
И четвърто, най-важното - ти имаш правата да модерираш мнения, които смяташ за неприемливи и недопустими за този клуб. Самият пишещ ти го казва. Защо не го модерира,а си позволяваш да го наричаш "копеле", модераторе?
Заради такива като теб фун клубовете са една бълвоч и клоака. От недоразбрани и недоебани фенове-модератори.


ab alio exspectes, alteri quod feceris

Тема Re: "Мухльо", "копеле"....нови [re: abettor]  
Автор ДaмянМодератор (можещ)
Публикувано19.04.05 21:41



районният съд се намира /не съм сигурен!/ близо до радиото. Това е тук интернет-форум. На теб оставям да откриеш разликата.



Тема И в районния съд...нови [re: Дaмян]  
Автор abettor (добър)
Публикувано20.04.05 08:30



....не могат да ти присъдят първите седем години възпитание.
Пък и не знам какво общо има съдът. Там не си говорят на "мухльо" и "копеле"....

А иначе си прав в едно - това е интернет форум. За домашно ти оставям да откриеш разликата между форумите, в които не се употребяват думички като "мухльо" и "копеле" и този форум.




ab alio exspectes, alteri quod feceris


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.