Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:23 29.06.24 
Музикални
   >> Лили Иванова
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Премиерата на ТАНГОнови  
АвторИвaн Пaнoв (Нерегистриран)
Публикувано25.07.04 12:37



Беше излъчена в предаването ЧАЙ придружена със среща със създателите на филма и Лили.Лили изглеждаше перфектно като за ранен час.Клипа беше излъчен с перфектно качество в широкоекранен формат с Hi-Fi звук и за щастие без логото на ЧАЙ.
Песента и клипа са много хубави.Самата Лили като визия в клипа изглежда перфектно.



Тема Re: Премиерата на ТАНГОнови [re: Ивaн Пaнoв]  
Автор stoyanov (непознат)
Публикувано25.07.04 14:08



Лили изглеждаше по-добре в предаването, отколкото в клипа. Клипа беше изработен почти изцяло от кадри от филма. Лили се появява много малко в клипа. Не мога да кажа, че съм супер впечатлен. Средно ми хареса. Ако я чуя няколко пъти мисля, че бих имал мнение, но за първо слушане това е. Не ми хареса и звученето на гласа на Лили. Иначе тангото е приятно.



Тема Re: Премиерата на ТАНГОнови [re: Ивaн Пaнoв]  
АвторИвaн Пaнoв (Нерегистриран)
Публикувано25.07.04 16:30



Напротив,много сладка е в клипа.
За отбелязване е ,че от Bетрове насам няма клип ,в който да изглежда зле...
Ако долавяш едно хриптене в определени моменти от вокала,това е търсен ефект.
Песента си е направо върха.Текста е малко елементарен,но все пак това не е Шекспиров сонет, а поп парче.
Така,че оценката е твърдо 10.



Тема Re: Премиерата на ТАНГОнови [re: Ивaн Пaнoв]  
АвторLilifanat (Нерегистриран)
Публикувано25.07.04 18:23



Новата песен "Танго" е супер! Гледах 2 пъти края на "Чай" заради нея. Направо е разтърсваща. За Лили просто нямам думи - всичко е казано, и то е недостатъчно. Прекрасна певица, прекрасна песен, и клип.



Тема Re: Премиерата на ТАНГОнови [re: Lilifanat]  
Авторalexxx (Нерегистриран)
Публикувано25.07.04 18:41



Podkrepjam izcjalo mnenieto na stoyanov, a za hripteneto ne sym siguren, 4e e tyrsen efekt, a po skoro takyv koito ne moje da byde izbegnat. Jalko e 4e ne pravjat hubavi klipove na Lili. Vse pak e interesno da 4uem ne6to novo, a muzikata e dobra.




Тема Re: Премиерата на ТАНГОнови [re: alexxx]  
АвторDan4o (Нерегистриран)
Публикувано25.07.04 21:43



Aide nqkoi da ka4i nqkade pesni4kata ako moje ...



Тема Re: Хриптенетонови [re: alexxx]  
АвторИвaн Пaнoв (Нерегистриран)
Публикувано26.07.04 01:01



Мен пък то най ме кефи



Тема Re: Премиерата на ТАНГОнови [re: Ивaн Пaнoв]  
Автор stoyanov (непознат)
Публикувано26.07.04 02:41



Преди малко се прибрах с такси и пуснаха по "Хоризонт" тази песен. Тангото ми харесва, но гласа на Лили не ми звучи добре. По същият начин го чувам и във "Влюбеният джаз"... Не знам за какво "хриптене" споделяш, но аз го усещам като липса на свежест в гласа. Самата Лили каза, че на някои хора може много да им хареса и на някои въобще да не им хареса. На мен средно ми харесва. Не мога да кажа, че клипа е върха. За мен най-добрия клип на Лили е "Любовта..." Когато чух и гледах "Любовта" целия настръхнах, а с "Танго" не се получи. Иване, съгласи се, че не всички могат да имат като твоето мнение.



Тема Re: stoyanovнови [re: stoyanov]  
АвторИвaн Пaнoв (Нерегистриран)
Публикувано26.07.04 03:26



Ами Лили пресъздава чрез езика на песента състоянието на лирическата героиня, тя е изпепелена.Хрипкавите нюанси майсторски допълват цялостната художествена палитра.
Лили ни каза ,че на едни хора ще се хареса ,а на други не, а каза,че може би на някои хора няма да се хареса,но тя е убедена,че на неината публика ще се хареса
Относно Влюбеният оркестър,ако не ти харесва новата версия,слушай тази от първия й албум от 1963.Лили има всичко за всички



Тема Re: Премиерата на ТАНГОнови [re: alexxx]  
АвторMилeнa (Нерегистриран)
Публикувано27.07.04 11:10



Абе вие добре ли сте? Хриптения и глупости. Песента е жестока! Клипа е супер! Лили я изпълнява убийствено. Хората, на които я пуснах бяха във зъзторг, при това не са луди по Лили.
Милена




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.