Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:00 18.06.24 
Музикални
   >> Лили Иванова
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Koncerta v Plovdiv mina na 50% dobre !!!  
Авторviktor (Нерегистриран)
Публикувано08.08.03 01:26



Biah na koncerta v Plovdiv, scenata beshe skuchna,bedna kato dekor i zle osvetena, koncerta ne be sniman ot nikoia televizia ! Pochna s 40 min. palno pleibekovo izpalnenie na Dragomir Draganov koito pravi strani napani da pravi neshta koito ne moje , a i ne e nujno na nikoi, repertuara mu beshe skuchen i cialoto mu poiaviavane beshe polu-osvirkano zashtoto horata chakaha i biaha doshli da slushat i gledat Lili Ivanova !!! Za samata Lili Ivanova ne moje da se kaje che pokaza neshto novo kakto beshe obeshtala v interviu v kanal-1 .Lili Ivanova izglejdashe super beshe v varhova-forma i s strahoten cheren toalet ! Mnogo bih se radval da obsadia s niakoi koito e gledal concerta kak i mu se struva darjanieto na Dragomir Draganov koito sled kato imashe svoiata chast ot koncerta izleze kam kraia na koncerta i zapochna da se vkluchva v pesnite na Lili Ivanova da familiarnichi i da se darji meko kazano tapo i ne na mesto !!!



Тема Re: Koncerta v Plovdiv mina na 50% dobre !!!нови [re: viktor]  
Автор Known (NON)
Публикувано08.08.03 10:38



Ако има нещо на концертите, което по принцип издържам трудно, това е участието на Драго.
Обаче много грешиш за плейбека! Дори и не се пробва да го използва.

None.


Тема Re: Koncerta v Plovdiv mina na 50% dobre !!!нови [re: viktor]  
АвторMilena (Нерегистриран)
Публикувано08.08.03 10:40



Toi taka si se dyrji, no chest mu pravi tova, che obicha, dyrji na Lili i i pomaga s kakvoto moje. Za men toi e mnogo emocionalen i dyrjanieto mu ne se priema ot povecheto hora stypili zdravo na zemqta.
Milena



Тема Re: Koncerta v Plovdiv mina na 50% dobre !!!нови [re: Milena]  
Авторvais (Нерегистриран)
Публикувано08.08.03 11:05



Обаче, извинявайте, но Драго пее само на плейбек.Да си говорим истини. Дори наскоро чух, че се е изявявал и на "Тракия фолк".



Тема Re: Koncerta v Plovdiv mina na 50% dobre !!!нови [re: vais]  
Автор Known (NON)
Публикувано08.08.03 11:23



Виж, значи явно и двамата ще си останем убедени в различни неща освен, ако не си кажем основанията.
Аз ти казвам, че Драго пее на живо, защото на последните концерти, на които съм бил, заради предните места (които ми избират:) имам идеален поглед върху тонрежисьорския пулт и виждам всичко много добре!
А ти защо смяташ, че Драго пее на плейбек?

Смятам, че има неща, които не трябва да се отричат независимо от това какво аз и ти харесваме, затова ми е интересно твоето основание за това твърдение.

None.


Тема Re: Koncerta v Plovdiv mina na 50% dobre !!!нови [re: Known]  
АвторTricky (Нерегистриран)
Публикувано08.08.03 13:32



Az po princip ne haresvam Drago, no tozi pat mi napravi mnogo dobro vpe4etlenie. Dade vsi4ko ot sebe si i naistina podgrq dobre publikata, a i pee6e ne jivo. Za men se predstavi blestq6to



Тема Re: Koncerta v Plovdiv mina na 50% dobre !!!нови [re: Tricky]  
АвторVais (Нерегистриран)
Публикувано08.08.03 19:16



Единственото и достатъчно основание е слухът ми! Сега какво да направя, че го нямаш! Някой беше говорил с Драго по повод заснемане на концертите - да о попита дали пее на живо, ако има смелостта. На мен не ми отговаря!



Тема Re: Koncerta v Plovdiv mina na 50% dobre !!!нови [re: viktor]  
Авторviktor (Нерегистриран)
Публикувано08.08.03 19:45



Iskam da otgovoria na Vais che tova koi ima i niama sluh niama obshto s tova che Dragomir ne pee nito na jivo nito darjanieto mu beshe na tova nivo koeto triabva , v smisal ne e nujno da familiarnichi s Lili Ivanova po tozi nachin po vreme na koncerta i to dakoto tia pee NEINITE PESNI !A tova che i pomaga ok. tova sa si tehni lichni otnoshenia no ne triabva da se prenasiat po vreme na rabota !!! Mnogo iskam da moje da badem vsichki obektivni , a ne zaslepeni ot niakakva mania da sme niakakvi fenove samo zaradi ideiata !!!



Тема Re: Koncerta v Plovdiv mina na 50% dobre !!!нови [re: viktor]  
Автор OЧИ CИHИ (изумрудени)
Публикувано09.08.03 20:07



това,което казваш е доста"старинно"...Що за критерии имаш-не разбирам...
Според теб непринуденото държане на Драго не е било на ниво и не е било необходимо?Май нищо не си разбрал и не си вникнал достатъчно навътре в нещата!Просто приеми,че някой хора са такива каквито са си и не се страхуват да го показват...Драго беше пример точно за това,а той и в една от песните си го каза!Текста доколкото си спомням беше на Коста Марков!
Мисля,че е крайно време да отхвърлим веднъж завинаги предразсъдъците от себе си и да живеем не както някой е казал,че трябва,а както ние самите искаме!
Ей за това ги харесвам и двамата-и ЛИЛИ и Драго-защото са непринудени и естествени...И защото думите им са изречени с чувство...
ОБИЧАМ ГИ!!!



Тема Re: Koncerta v Plovdiv mina na 50% dobre !!!нови [re: Milena]  
Автор OЧИ CИHИ (изумрудени)
Публикувано09.08.03 20:14



МНОГО си права...Драго обича и много държи на Лили!
Не мисля обаче,че емоционалността е нещо лошо,напротив-прекрасно е!!!
И какво означава това:хора,стъпили здраво на земята?Май това са тези мрачните,душевно сухите и комплексирани хорица...или не знам и аз как да си го обясня...
И ти ли мислиш като мен или...?




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.