Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:06 20.09.24 
Музикални
   >> Лили Иванова
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Поздрав от ЛИЛИ  
АвторГpишa (Нерегистриран)
Публикувано12.05.03 15:29



Възхитен съм от жеста на ЛИЛИ за изпратения от нея поздрав за бенефиста на Мустафа Чаушев на който тя не участваше, но не пропусна да поздрави навършващия 60 свой клега. Впрочем ЛИЛИ догодина ще има юбилей и се надявам да направи грандиозен концерт, знам че е рано да се знае, но моля, ако някой има информация да ми отговори.
ОБИЧАМ ТЕ ЛИЛИ. Гриша



Тема Re: Поздрав от ЛИЛИнови [re: Гpишa]  
Автор chancce ()
Публикувано20.05.03 20:10



Прощавай но за какъв юбилей става въпрос? Не ти ли се струва, че минаха доста юбилеи, без тя да ги отбележи с нищо, та какво остава за някаква си 65-годишнина. Не знаеш ли, че Лили е страшно суеверна по тази тема?



Тема Re: Поздрав от ЛИЛИнови [re: chancce]  
Автор Grisha (18год.)
Публикувано22.05.03 01:02



Ами, не знам за какво суеверие става въпрос! Ще ми е интересно да науча.



Тема Re: Поздрав от ЛИЛИнови [re: Grisha]  
Автор chancce ()
Публикувано22.05.03 19:12



Имах предвид, че тя по принцип е много суеверна. Особено пък на тема възраст - не знаеш ли, че тя избягва да говори на тема минало, спомени, години и т.нат. Кавъри на стари свои хитове направи едва в последните една-две години и то просто защото това е медно. Това е някакъв вид защитна реакция. По тази причина тя никога не е правила юбилейни концерти, чествания и тем подобни. Пък и не мисля, че това е необходимо. Как ти звучи, да прочетеш на някой афиш: Концерт на Лили Иванова по повод нейната 65-годишнина. Звучи абсурдно, нали?



Тема Re: Поздрав от ЛИЛИнови [re: chancce]  
АвторAcя (Нерегистриран)
Публикувано23.05.03 10:08



Не само, че не е абсурдно, ами и трябва да се гордеем, че в България има певица, която се е задържала на върха толкова дълго време. Тук не става въпрос за възраст, а за голям талант. Някой може ли да посочи по-велик български певец и въобще артист от Лили? Не, защото тя е единствена и неповторима, нали?



Тема Re: Поздрав от ЛИЛИнови [re: Acя]  
Автор Grisha (18год.)
Публикувано23.05.03 13:54



Според мен няма по-голяма не само в България, но и в световен мащаб. (без да претендирам, разбира се, че съм запознат с цялото световно музикално богатство).



Тема Re: Поздрав от ЛИЛИнови [re: Grisha]  
АвторAcя (Нерегистриран)
Публикувано23.05.03 14:11



И аз съм на същото мнение, но не исках да го споделям, за да не си помислите, че преувеличавам.



Тема Re: за Световният мащаб !!нови [re: Acя]  
АвторWasco (Нерегистриран)
Публикувано23.05.03 14:39



Защо се притеснявате да споделите мнението си , че ЛИЛИ ИВАНОВА е вокалистка от световен мащаб ?!
Може да не звучи по MTV и други подобни телевизии , но кажете все пак колко са жените вокалистки на световната сцена притежаващи глас, техника и т.н. ?
Аз в момента се сещам само за няколко имена и то на вокалистки които в момента са на сцената :
Марая Кери, Селин Дион, Дженифър Ръш, Уитни Хюстън, Анастейша и може би още две или три имена.
За световен мащаб не са много според мен!
А Лили Иванова все пак бе призната за една от 100-те най-известни жени на планетата за 20-ти век !







Тема Re: за Световният мащаб !!нови [re: Wasco]  
Автор Grisha (18год.)
Публикувано23.05.03 15:36



Знам, че Лили е номинирана за една от стоте, но не знам дали става въпрос само за номинация (номираните са много, а от тях се избират стоте влизащи в класацията) или тя наистина е в стотачката на най-известните жени на планетата.
Не вярвам на очите си!!!
Лили да бъде сравнявана с трагикомичните вокални възможности на Марая Кери, Селин Дион и др. При цялото ми уважение към тях мисля, че въпреки голямата им популярност гласовете им са с далеч по-малки възможности от този на Лили. Но това си е мое мнение.



Тема Re: за Световният мащаб !!нови [re: Grisha]  
АвторWasco (Нерегистриран)
Публикувано23.05.03 16:11



Все пак територията наименувана BG не е център на вселената.
Малко или много сме подвластни на световните тенденции или по-точно на признатите имена от поп сцените в страните с развит шоу бизнес.
Споменатите имена не са критерий с който посетителят тук да се съобразява т.е. да приема и отхвърля !
Изброяването им е лично мнение .
За мен е по непонятно лансирането на имена участващи с вокалните си "възможности "в така нареченият "поп-фолк" у нас.
Все пак аз ежедневно посещавам официалният сайт на Лили Иванова и фен -сайта и забелязвам , че част от изброените имена по-горе са направили "впечатление " и на създателите на тези сайтове.
Аз съм пристрастен в оценките и мнението си относно творчеството на ЛИЛИ ИВАНОВА и се считам за един от тези които познават по-голямата част от песните които е изпяла.
През моите близо 4 десетилетия съм имал възможността десетки пъти лично да посещавам концертите на Лили Иванова и да се убеждавам , че е неповторима!






Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.