Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:09 02.07.24 
Музикални
   >> Лили Иванова
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Film "Nespokoen Dom" - 1965нови  
АвторChavdar (Нерегистриран)
Публикувано18.01.03 05:18



Niakoj znae li neshto poveche za tozi film? Niakoj ima li go slychajno na Video?
Koi pesni pee Lili?



Chavdar



Тема Re: Film "Nespokoen Dom" - 1965нови [re: Chavdar]  
Авторalex (Нерегистриран)
Публикувано19.01.03 17:40



Ne znam za tozi film , no ve4e sam siguren 100% 4e Lili izpulnjava pesnite vuv "Vul4icata" ot sushtata godina vmesto glavnata artistka Ilka Zafirova. Vinagi sum se sumnjaval 4e Lili pee ...i predi vreme mi izpratiha na kaseta rumunskija i album kojto potvurdi predpolozhenijata mi . Ta ,vuv filma Ilka t.e. Lili izpulnjava cjla edna pesen kojato e i v albuma - Nessuno Al Mondo. Ilka toku shto e izbjagala ot pansiona i e na domashen kupon. V drug moment ot filma Lili samo tananika vmesto Ilka pesenta "Non Siamo Piu Insieme". Tova e kogato pansiona e zapalen a glavnata geroinja e na pokriva pee i se hili sjakash e obezumjala. Lili interpretira tova po dosta originalen na4in s nepovtorimija si glas. Javno e 4e e mogla da bude izpolzvana v kinoto ne samo kato pevica... Nikoj nikoga ne e spomenaval fakta 4e Lili e pjala v tozi film. Dori kogato sum gledal intervjuta sus Ilka Zafirova vinagi sum o4akval da se spomene i tozi fakt. No ne bi...



Тема Re: Film "Nespokoen Dom" - 1965нови [re: alex]  
АвторChavdar (Нерегистриран)
Публикувано19.01.03 19:20



Zdravei Alex!
Ne znam za "Vulchizata", ne sum gledal dori i tozi film, no ako otidesh na linka koito sum postavil v prednoto suobshtenie, shte vidish che imeto na Lili e vpisano kato edna ot glavnite roli: LILI IVANOVA - pevitza. Az toky shto izpratih email do Bulgasko Kino, s molba da kypia tozi film na videokaseta. Da vidim!
Eto i oshte edin link:





Тема Re: Film "Nespokoen Dom" - 1965нови [re: Chavdar]  
Авторjj (Нерегистриран)
Публикувано20.01.03 00:30



Наистина много интересно! Не съм чувал за такъв филм, родителите ми също (баба ми е работила по това време в киноцентъра). Дано получиш някакъв отговор, а, ако такъв филм наистина съществува, мисля, че мога да направя нещо по въпроса за записа.



Тема Re: Film "Nespokoen Dom" - 1965нови [re: jj]  
Автор COTUP (Щурчо)
Публикувано20.01.03 09:19



Гледал съм го отдавна. Филмът май беше от 1965 г. Лили участва към самия край на филма - пее в един ресторант "Куоре" и е с перука дълга до кръста, препасана през главата с лента.

Ти за мен мечта си остани за цял живот...


Тема Re: Film "Nespokoen Dom" - 1965нови [re: COTUP]  
АвторBravo (Нерегистриран)
Публикувано20.01.03 10:11



Точно така - пее "Сърце" в бар София, ако не се лъжа!



Тема Re: Film "Nespokoen Dom" - 1965нови [re: Bravo]  
Автор rstch (приятел)
Публикувано20.01.03 11:22



Спомням си нещо такова - "Сърце" беше със сигурност, а Лили беше променена почти до неузнаваемост?!



Тема Re: Film "Nespokoen Dom" - 1965нови [re: rstch]  
АвторChavdar (Нерегистриран)
Публикувано20.01.03 16:31



Shtom Lili e bila promenena kakto opisvate, sega si spomniam, che sum go gledal tozi film predi 10tina goini. Slychajno go vidiah po TV, zaedno sus sestra mi, dryga vurla fanka na Lili i ni napravi vpechatlenie tova "Blagodaria Mnogo", sled pesenta, no ne si i pomislihnme, che tova e Lili. Pomislihme che e niakoia koiato imitira Lili.
Rezil!!!

Chavdar



Тема Този и аз съм го гледал, наскоро го повториха...нови [re: COTUP]  
Авторjj (Нерегистриран)
Публикувано20.01.03 22:00



Само че не знаех, че се казва "Неспокоен дом". Но откъсът от филма с участието на Лили е наистина бисер, от величината на ТВ реализацията на "Без радио не мога"!



Тема Re: Film "Nespokoen Dom" - 1965нови [re: Chavdar]  
Автор COTUP (Щурчо)
Публикувано06.02.03 14:40



OK

Ти за мен мечта си остани за цял живот...



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.