Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:28 30.04.24 
Музикални
   >> Лили Иванова
* Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Песни за Лили от Нас?  
Автор novios ()
Публикувано03.02.03 19:37



Здравейте,

Преди време в клуба се изписа немалко по повод на идеята фен клубът да помогне с нещо на Лили. Наскоро Иван Панов подхвърли една идея, която ми е минавала няколко пъти през ума и за която си мисля, че можем да опитаме.

Става въпрос за това дали не бихме могли с общи усилия да напишем няколко текста за песни на Лили? Може да успеем да напишем нещо, което наистина да й хареса (ако разбира се се намери някой, който да й ги покаже). Ако не цял текст, то поне някой фрагменти биха могли да й допаднат, или пък някой да внесе корекции там, където не сме успели да се справим много добре.

На мен преди малко ми се завъртя една идея за текст на една балада, даже я усетих като мощна балада в стил Павел Матев-Александър Йосифов. В близките дни ще гледам да напиша цял текст и да го постна тук.

Бих се радвал да споделите какво мислите за идеята.



Тема Re: Песни за Лили от Нас?нови [re: novios]  
АвторMиxaeлa (Нерегистриран)
Публикувано03.02.03 21:30



Да, би било добре. Само дето ми се струва доста нелека тази задача. Като знаем какви са изискванията на Лили към текстовете - доста труд ще трябва да хвърлим, за да излезе нещо свястно. От един неин плакат бях си преписала е-мейл за контакти и на този адрес бях изпратила няколко стиха. Просто така. Не съм и очаквала някой да ми отговори. Не съм сигурна дали са стигнали до нея. Ако желаеш - мога да ти ги пратя. Моят адрес е mikaela@abv.bg



Тема Re: Песни за Лили от Нас?нови [re: novios]  
АвторMилeнa (Нерегистриран)
Публикувано04.02.03 01:13



На мене лично това ми се вижда малко странно като идея. Лили пее песни по текстове на велики български поети и не мисля, че мога да й помогна с творческите си способности. По-добре е според мен да се направи тема подобна на тази с текстовете на нейните песни и там всеки, който прочете стихотворение, което му е харесало да го помести, а под него да напише името на стихосбирката, на автора и издателството.

Милена



Тема Re: Песни за Лили от Нас?нови [re: Mилeнa]  
АвторWasco (Нерегистриран)
Публикувано01.03.93 08:58



Идеята на novios е интересна.
Преди доста време и аз съм си мислил по този въпрос.
RSTCH преди известно време написа , че при гостуването на Лили Иванова в "Музикална стълбица" миналият месец тя е казала за записа на нова песен по текст на неизвестна авторка (българка) която живее в чужбина.
До колкото си спомням много отдавна Лили в едно интервю каза , че събира текстове изпратени от почитателите и.
Така , че дори и Лили да не запее текст изпратен от почитател от този клуб , то поне би и направило впечатление съществуването на клуба и най-вече за общата добронамереност на клуба и уважение към таланта и.

W.





*Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.