Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:19 02.07.24 
Музикални
   >> Лили Иванова
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Godishna klasazia na BGradio!нови  
АвторChavdar (Нерегистриран)
Публикувано22.01.03 03:01



Vupreki che klasaziata na BGradio e naglasena, neka da glasyvame za Lili!



Chavdar



Тема Re: Chavdarнови [re: Chavdar]  
АвторWasco (Нерегистриран)
Публикувано22.01.03 10:02



Привет Чавдаре !
Гласувах но не очаквам реална класация.
Днес ти изпратих 3 интервюта с Лили през mail.bg до chavdarmusic@yahoo.com
Има и кратко писмо .
Моля , пиши ми дали си получил нещата.

Wasco



Тема Re: Chavdarнови [re: Wasco]  
АвторMilena (Нерегистриран)
Публикувано22.01.03 15:58



И аз като Васко ти пращам много неща, но не съм сигурна дали ги получаваш. От mail.bg пощата ми е сменена на avonavi@mail.bg, защото в старата не мога да вляза. Пиши ми дали си получил нещо.
Относно класацията вече гласувах.
Милена



Тема Za Milena! [re: Milena]  
АвторChavdar (Нерегистриран)
Публикувано22.01.03 16:20



Zdravei Milena!
Kolkoto i da zvychi stranno, emailite ot USA poniakoga zakusniavat s dni, dokato doidat do Bulgaria! Az lichno sum se ybedil v tova , kogato sum si vuv Varna.
Az ti izpratih otgovor che sum polychil scanirovkite vednaga sled tova, zadavjki ti niakolko vurposa v emaila, a polychavam seld tova email ot teb s neshta koito sum te pital mnogo po-ordavna. Pulna kasha!

V petuk shte sloja novi neshta na sita! 3 strahotni interviewta napisani ot Wasko, MP3 na "Dali za teb sum"na ryski i dr.

Chavdar



Тема Snimka na Lili ot archivite na "Riton"нови [re: Chavdar]  
АвторChavdar (Нерегистриран)
Публикувано22.01.03 23:28







Тема Otnovo za Milena!нови [re: Chavdar]  
АвторChavdar (Нерегистриран)
Публикувано23.01.03 02:12



Milena, iavno neshto tvoiata ili moiata poshta ne sa v red! Sled tozi email za koito mi govorish sum ti pysnal pone 2 ili 3. Ne sum polychil 55 fila vuv nikakuv slychaj.
Polychavam po niakolko puti snimkite ot Belmeken i dve statii ot Koncerta na 20ti, no nishto drygo. Az mislia che edno vreme ti biah dal kodovete si za edin site na tripod.com kudeto te pomolih da slagash "minytite na Lili". Ako vse ohste gi pazish kodovete, slagai scanirovkite tam. Ako gi niamash, pishi mi za da ti gi gam otnovo!

Pozdravi!
Chavdar

(Perdu, ako iskash moje da istriesh tova suobshtenie sled 1, 2 dena!)



Тема Re: Otnovo za Milena!нови [re: Chavdar]  
Автор PerduМодератор ()
Публикувано23.01.03 12:58



Ще го изтрия, но предпочитам такива желания да се изказват явно, а не дали аз искам - мойто мнение няма значение. Просто ми казваш и аз изпълнявам.


А сега по-добре, по-добре тръгни,
не се обръщай, а върви...


Тема Re: Godishna klasazia na BGradio!нови [re: Chavdar]  
Автор PerduМодератор ()
Публикувано23.01.03 13:25



Toку-що погледнах сорса на страниците за гласуване на БГ Радио - това, което избираме не се изпраща никъде, няма никакъв Java Script, тоест няма променливи, които да пазят нашия избор, нито има посочен адрес, където да се изпраща нещо по съответния метод. Създадена е страница "accept", която е фалшива.

"Това е класацията на слушатели, няма жури..."



А сега по-добре, по-добре тръгни,
не се обръщай, а върви...


Тема Re: Godishna klasazia na BGradio!нови [re: Chavdar]  
Автор COTUP (Щурчо)
Публикувано06.02.03 14:42



Lili ne figurira v shibanata im klasatziya...

Ти за мен мечта си остани за цял живот...


Тема Re: Godishna klasazia na BGradio!нови [re: Chavdar]  
Автор rstch (приятел)
Публикувано10.02.03 10:37



Както се и очакваше, Лили не попада в нито една номинация на въпросното радио?! Любопитна съм кога ли са чували Дони "на живо" за последен път? А той е номиниран за изпълнител на живо. От друга страна "Тони" (каквото и да означава това - за друга песен, освен "Всичко било е насън", не се сещам) е номинирана за "Певица на 2002 год."???? И други такива, но не ми се занимава повече!




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.