Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:25 03.06.24 
Музикални
   >> Лили Иванова
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Lili otblizoнови  
Авторalex (Нерегистриран)
Публикувано19.10.02 16:58



Mnogo mi se iska nyakoj da razkazhe za vpe4atleniyata si ot sreshta s LIli otblizo. Broyat mi se slu4aite kogato sam ya nablyudaval na edna ruka razstoyanie, no obiknovenno kogato e tolkova blizo syakash si zagubvam uma zashtoto ne moga da si spomnya nikakuv detajl posle. Za men Lili e legenda ili mit ,no kak li izglezhda v dejstvitelnost ? Sigurno e edna malka so4na zheni4ka s hubava dulga kosa



Тема Re: Lili otblizoнови [re: alex]  
Автор rstch (приятел)
Публикувано20.10.02 12:35



За това, което представлява Лили, па макар и видяна само няколко пъти, надали най-точното определение е "Женичка", не мислиш ли??????



Тема Re: Lili otblizoнови [re: rstch]  
Авторalex (Нерегистриран)
Публикувано20.10.02 13:08



zashto puk ne...i poyasni molya te, ne samo da se prozyavash. Kakvo e ,da ne bi da e zhenishte?



Тема Re: Lili otblizoнови [re: alex]  
Автор PerduМодератор (тукашен)
Публикувано20.10.02 17:05



Rstch имаше предвид, че ЛИЛИ макар и дребна на ръст има величествено излъчване - само като я видиш и тя те опива с това, което дава. Когато пее на сцена, дори да я гледа човек, който никога не я е виждал, не знае, коя е (примерно чужденец), ако има елементарна чувствителност, ще разбере, че пред него не е една от певиците в България, а нещо неповторимо. Днес сутринта слушах и гледах изпълнението й на Camino, от Златния Орфей - какво величие има в погледа, в красивите ръце, които рисуват изпълнението - в залата със сигурност тогава е имало и чужди туристи, които са я запомнили за цял живот. Ръцете и стойката на ЛИЛИ са прелестни - това показва силния и дух, който я държи над всичко толкова години.

Rstch държи на думите и на точния им смисъл, затова те е апострофирала. Но е трудно човек да мисли за хората, които обича по рационален начин, обикновено той се опитва да изрази с думи чувствата си, а това винаги е неточно. Сигурен съм, че и ти като се замислиш, ще видиш, че без да си мислил, си написал женичка, а не дама, например.

Не мога и не искам

Редактирано от Perdu на 20.10.02 17:09.



Тема Re: Lili otblizoнови [re: Perdu]  
Авторalex (Нерегистриран)
Публикувано20.10.02 19:25



Da, Perdu, kogato napisah zheni4ka nyamah nishto prostashko predvid. Prosto iskah nyakoj da spodeli neposredstveni vpe4atlenia a ne da pishem doklad kolko golyama dama e Lili Ivanova. RSTch ot kray vreme se opitva da se zayazhda s posetitelite dori da pokazva prenebrezhenie, No sigurno tryabva da i e prosteno zashtoto njakoi tuk napisa 4e ne mozhe 4ovek da ne ya obi4a /Rstch/ zashtoto bila edna takava malka i sladka....zheni4ka ,predpolagam. Poslednoto e dopulnenie ot men.



Тема Re: Lili otblizoнови [re: alex]  
Автор PerduМодератор (тукашен)
Публикувано20.10.02 22:39



Taka, az se opitah da napisha neshto s koeto da te uspokoq, iavno ne se e poluthcilo!

Rstch e neveroiaten tchovek i tova tche ima po-ososbeno tchustvo za humor ia pravi oshte po-gotina, ne vsitchki razbira se, mogat da go razberat. Garantiram ti, tche tia ne iska s nikoi da se zaiajda.

Не мога и не искам


Тема Re: Lili otblizoнови [re: alex]  
АвторMилeнa (Нерегистриран)
Публикувано21.10.02 09:25



Rstch е права. Думата "женичка" не е най-подходящата за Лили. Ти сам казваш, че си губиш ума когато си до Лили. Това се отнася според мен за повечето от присъстващите в клуба. Ако искаш да разбереш нещо в детайли не трябва да питаш тук, а някой, който я гледа не с любов, а с цел да види и най-малките подробности.
Милена

Редактирано от Perdu на 21.10.02 10:23.



Тема Re: Lili otblizoнови [re: Mилeнa]  
Авторalex (Нерегистриран)
Публикувано21.10.02 09:37



Ve4e kazah 4e sam imal vazmozhnost da sam tolkova blizo do LIli no sjakash togava svetkavica me e trushnala zashtoto sled tova ne moga da si spomnya nyakakuv detajl ,ot liceto i naprimer. Vseki put predi daden koncert az si kazvah "Ok Al, druzh se, iskam da zapametish tozi obraz". No estestveno sled tova az ostavam s muzikata v surceto; i tova mi stiga, obi4am Lili kakvato e, no tova ne mi pre4i da ja komentiram po obstojno s njakoj ot vas. Kolkoto do to4noto zna4enie na dumite... ne znam , mozhe bi shte pravi ,az pisha vsi4ko impulsivno i naburzo/Perdu go e zabeljazal/ dazhe ne si 4eta mnenieto predi da go izpratja. Ako sum obidil rstch-sorry.



Тема Re: Lili otblizo [re: alex]  
Автор rstch (приятел)
Публикувано21.10.02 10:15



Аз не се обиждам, а още по-молко имам намерение да се заяждам с теб. Извинявай, но да наречеш Лили "женичка" ми се струва доста интерпретативно. Не е важно дали пишеш мненията си "на прима виста" или си ги препрочиташ внимателно по няколко пъти. Навярно като видиш Венера Миловска също си мислиш, че това е една "малка женичка" без ръце???
И понеже, виждам, че преди време пак си се засегнал от моя забележка, обещавам ти от сега нататък по твоите коментари да не отбелязвам нищо.

Редактирано от rstch на 21.10.02 11:23.



Тема Re: Lili otblizoнови [re: rstch]  
Авторalex (Нерегистриран)
Публикувано21.10.02 12:47



Nishto rstch... tuk ima i dobri hora koito me razbirat. Kolkoto do Venera... hm mislya 4e e bila malko po edra zhena ot Lili




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.