Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:33 18.06.24 
Музикални
   >> Лили Иванова
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема *Минутите на Лили Иванова*- заслужено признаниенови  
АвторИвaн (Нерегистриран)
Публикувано06.10.02 02:51



До скоро непрекъснато се полемираше дали изкуството на Лили Иванова е стойностно. Псевдотворци се надяваха всяка поредна, нейна нова песен да е провал, който да я заличи от сърцата на милионите й почитатели...
Зложелатели тайно и явно се надяваха да се появи певица, която да накара хората да забравят Лили...

Ето, че дойде моментът, когато за всички вече е ясно, че явлението Лили Иванова е непреходна стойност. Тази уникална певица е за България това, което е Едит Пиаф за Франция - символ на Националната поп култура. Всеки опит Лили да бъде сравнявана с други изпълнители е признак на лош вкус и творческо късогледство. *Минутите на Лили Иванова* се появяват в българското медиино пространство като заслужено признание за един
неуморен, достигнал колосални върхове творец. Те са изящен, вълшебен диамант, който освен да блести има свойството и да сгрява сърцата на добрите хора.

Започвам да събирам нова колекция от материали, които ще бъдат изпращани периодично на Giorgio, за публикуване на сайта.

Иван Панов-София
Email: ivanpanov@yahoo.com



Тема Re: *Минутите на Лили Иванова*- заслужено признаниенови [re: Ивaн]  
АвторGio (Нерегистриран)
Публикувано06.10.02 03:07



Blagodaria na Ivan za vsichki materiali, koito e pratil. V posledno vreme poluchih dva novi diska, a sega razbrah, che mi e pratil oshte edin. No za sujalenie poradi ogramnata mi zaetost v momenta, tezi materiali shte budat obraboteni za internet i pomesteni chak v kraia na oktomvri. Mejdu tiah sa i 6 pesni ot ruskia album na Lili - Veter zloi.
Gio



Тема Re: *Минутите на Лили Иванова*- заслужено признание [re: Ивaн]  
Автор jj (възприемчив)
Публикувано06.10.02 04:06



Здравей :) Радвам се да те видя!

Елементарно, Уотсън!


Тема Re: *Минутите на Лили Иванова*- заслужено признаниенови [re: Ивaн]  
Автор rstch (приятел)
Публикувано06.10.02 10:49



Лично според мен тази изява на Лили е само една загрявка - надявам се скоро в националната телевизия да се сетят, че могат "да използват" най-голямата родна звезда и като водещ (а защо не и един от авторите) на цяло предаване за музика, стил и шоу, например!



Тема Re: *Минутите на Лили Иванова*- заслужено признаниенови [re: rstch]  
АвторGio (Нерегистриран)
Публикувано06.10.02 11:22



Radost,
Televiziata, kakto vsiaka sfera sus zavishena korupzia, ne se interesuva ot horata i obshtoto blago. Zashto shte davat predavane na Lili kato moje snahata na niakoi debel chef da napravi tova i honorarite da ostavat vse v edin klan. Az lichno vinagi sum jelal tochno tova za Lili, no sum izgubil viara. Oshte poveche, che se pomotah malko iz televizionni sredi tuk, v Montreal i se otvratih ot bezochlivata kurupzia, nekompetentnost i svinshtina. I bez da sum siguren, mislia, che tova e navsiakude taka. Neka sme dovolni, che K1 otpusna tazi tribuna na Lili. Tia za momenta e dostatuchna, makar i ne v nai-gledano vreme. No Lili shte go napravi takova.
Gio



Тема Re: *Минутите на Лили Иванова*- заслужено признаниенови [re: Ивaн]  
Автор PerduМодератор (тукашен)
Публикувано06.10.02 18:44



Ivane, mnogo se radvam, tche si tuk. Tova e edno ot dakazatelstvata, tche i za teb LILI e nad vsitchko, i ne biva zaradi razpravii na drebno da strada edno ot mestata v Internet, posveteni na NEIA.

Не мога и не искам


Тема Re: *Минутите на Лили Иванова*- заслужено признаниенови [re: Gio]  
Автор rstch (приятел)
Публикувано07.10.02 10:00



Да ти кажа, може и да си прав, на се надявам тези все пак да прогледнат



Тема Re: *Минутите на Лили Иванова*- заслужено признаниенови [re: Ивaн]  
Авторlvo (Нерегистриран)
Публикувано07.10.02 16:45



Rubrikata na Lili tragna dobre, no rejisior i scenarist mogat da pomisliat za neinoto po-natatashno razvitie i obogatiavane za napred-tova e shans chrez Lili da se povede edin interesen i v sashtoto vreme, pod edna priatna, leka forma, stoinosten razgovor za cennostite v jivota ni i za kulturata na dneshnite balgari, za stoinostta na dalbokoto, istinskoto v izkustvoto i trudnostta da ostavash veren na tezi principi bez da se otstapva ot savremennoto zvuchene na tova, koeto pravi tvoreca.
Razbira se, tova bi moglo da se podava s mnogo priatni otpravki kam nai-hubavoto v tvorchestvoto na Lili i neini kolegi , kam osashtestveni i neosashtestveni planove, kam mechti i namerenia na goliamata pevica v lichen i profesionalen plan, podplatiavashti tezi idei. Razbira se - mnogo delikatno i nejno kato cialoto neino izkustvo.
Dai boje, tova da stava v edno po-goliamo predavane, no i tezi minutki biha mogli da se porazdvijat i nasitiat s poveche dinamika i raznoobrazie v eksponiraneto na Lili, na neinia talant i na mislite i za neshtata ot jivota.
Za da ostanat Minutite na LILI vinagi ochakvanata ot zritelite liubima tv sreshta s prekrasnoto!



Тема Re: *Минутите на Лили Иванова*- заслужено признаниенови [re: lvo]  
АвторMilena (Нерегистриран)
Публикувано08.10.02 01:11



"Минутите на Лили Иванова" са наистина заслужено признание както казва Иван. Чакам ги с нетърпение всяка неделя и те ми вдъхват живот, зареждат ме с енергия. Иска ми се те никога да не свършват.
Дано някой да направи всяка събота - "Песните на Лили Иванова". Да дават по четири песни в точно определен час. В продължение на три години ще стигнат до наши дни, а след три години ще продължат. Така много хора ще си направят златен фонд от песни на най-чистия, най-красивия, най-вълнуващия и самобитен български глас.

Милена



Тема Re: *???????? ?? ???? ???????*- ????????? ????????нови [re: Milena]  
Авторalex (Нерегистриран)
Публикувано08.10.02 08:36



Saglasen sam s Ivo 4e rolyata na rezhisyora ili producenta e mnogo vazhna za da izleze edin produkt ka4estven. Samata Lili dalgi godini se e oplakvala 4e e tryabvalo da se grizhi za mnogo neshta sama-neshta koito e tryabvalo da poeme drug, I e me4taela za seriozen menazher ili neshto podobno. Mozhe bi navremeto sistemata e bila vinovna za da ne vzeme izkustvoto vsi4ko ot LIli. Spomnyam si v edvo intervyu tya kaza 4E e pomolila Ivan Peev da i pokazhe kak se kompozirat pesni a toj i e otvarnal 4e nyamalo nuzhda taj kato imalo koj da pravi tova, imalo koncerti, vsi4ko varvyalo OK. Tozi 4ovek se e yavyaval neshto kato menazher i producent na LIli dokolkoto razbiram. Vinagi sam se pital dali tvoR4eskiya potencial na Lili se izcerpva s brilyantno izpyatite pesni ili kato vseki artist tya ne e iskala da se zaeme s neshto drugo ili pone da razshiri horizontite na svoeto izpalnenie. Za mene istinskite klipove na LIli sa tezi ot 60-te-"Taka uzhasno e da si momi4e ","Bez radio ne moga". Zashto posle ne se sazdava neshto takova a televiziyata minava na polyanki ili v laskavi poluki4ozni studiya. Lipsval e seriozen 4ovek s idei ili e vinovna sistemata? Mozhe bi Gospod prosto e reshil 4e tryavba da ostane Muzikata




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.