Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:16 15.06.24 
Музикални
   >> Лили Иванова
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Don't Cry For Me Argentina!нови  
АвторChavdar (Нерегистриран)
Публикувано11.04.02 23:16



Specialno za Milena, koiato mi pomaga ,mnogo za sita, sum slojil za slyshane "Don't Cry For Me Argentina.
Sushto taka slojih demo zapis na Memory, i raboten zapis na "Chasten Slychai".
Na men lichno niakolko momenta ot izpulnenieto na Lili, mi haresvat dori poveche ot CDversiata. MP3to ne e mnogo kachestveno(zaradi MBtovete), no vse pak moje da chyete nachinut po koito Lili shepne:
"Ne iskam", i posle pak "Ne iskam(malko po-yvereno)", i posle "I znam"
Tezi tri mesta v pesenta sa zapisani otdelno ot ostanaliat playback s razlichno "reverb echo". Ne e losho!!!!!!!!

Chavdar



Тема Re: Don't Cry For Me Argentina!нови [re: Chavdar]  
АвторChavdar (Нерегистриран)
Публикувано12.04.02 01:32



Samo da dopulnia che na "Evita" i "Memory" sum otriazal edin takt, (lispva "running around" na Evita), tui kato tezi pesni mi gi dade Lili predi dosta vreme. Na vsiaka pesen beshe napravila defect, zaradi copyrights.

Chavdar



Тема Re: Don't Cry For Me Argentina!нови [re: Chavdar]  
Автор jjМодератор (възприемчив)
Публикувано12.04.02 21:06



Чавдар, премахна ли изцяло видеофайловете и ще се повят ли те отново?

... И оркестърът да свири!


Тема Re: Don't Cry For Me Argentina!нови [re: jj]  
АвторChavdar (Нерегистриран)
Публикувано12.04.02 21:12



Shte gi sloja skoro(videoklipovete), no v po-dobro kachestvo, a i triabva da nameria server, kudeto da go sloja!
tripod.com, hit.bg, free.top.bg, angelfire.com, ne stavat

Haresa li ti "Chasetn Slychai"???!!!
(a majdy drygoto sega imash li problemi s audioto??Ne bi triabvalo da prekusva!

Chavdar



Тема Re: Don't Cry For Me Argentina!нови [re: Chavdar]  
Автор jjМодератор (възприемчив)
Публикувано12.04.02 21:53



Сигурно файловете са доста големи, за да бъдат качени на такова малко място. Съвсем наскоро търсих безплатни сайтове и не можах да намеря нищо подходящо...

"Частен случай" ми звучи страхотно като начин на записване, но пък изпълнението в оригинала е доста по-добро. Правилно ли ми се струва, че тази демо версия е изпята малко по-ниско?

... И оркестърът да свири!


Тема Re: Don't Cry For Me Argentina!нови [re: jj]  
АвторChavdar (Нерегистриран)
Публикувано12.04.02 22:14



Greshish che e izpiata po-nisko!
Purvo za "Chasetn Slychai", tova ne e demo, a i e izpolzvan sushtiat playback, kakto i za CDto. Moje bi ti se stryva po-nisko, zashtoto posledniat "pripev" NAYCHIH SE.... go pee kakto v nachaloto na pesenta.

Az skoro shte sloja edin po-ranen zapis na "Izgariam", kudeto po sushtiat nachin pripevut e izpiat 4 puti bez razliki, i vmesto Sax ima kitara.
Sushto imam ranen zapis na "Skitniza", mnogo po-baven; "Ostavete me"- kudeto Lili e promenila malko pripeva; A sushto imam i .... "Magic Boy", ako ne znaesh koia pesen e tova(BeliManastiri), no v otvratitelen zapis. Moje bi skoro shte go sloja na sita, ne shte sloja password za pesenta, samo za hora koito poznavam.


Inache sledvashtoto neshto koeto slagam, (moje bi sledvashtiat Vtrornik)e zial koncert na jivo ot 1991 godina v gr. Varna.

Chavdar



Тема Re: Don't Cry For Me Argentina!нови [re: Chavdar]  
Автор jjМодератор (възприемчив)
Публикувано12.04.02 22:24



Вече съм в очакване... Много ми е интересно как ще звучи "Изгарям" - това е една от любимите ми песни напоследък. За "Частен случай" може би съм се объркал, защото по-често слушам изпълнението от априлските концерти, но и все пак да не забравяме, че съм много далеч от музикантското ухо, камоли да правя някаква точна преценка.

... И оркестърът да свири!


Тема Re: Don't Cry For Me Argentina!нови [re: jj]  
АвторMилeнa (Нерегистриран)
Публикувано14.04.02 23:47



Благодаря много за Евита. Не бях я чувала никога в изпълнение на Лили. Сега си я слушам често. Много ми хареса.
Милена



Тема Re: Don't Cry For Me Argentina! [re: Mилeнa]  
АвторChvadar (Нерегистриран)
Публикувано15.04.02 03:43



Radvam se che ti dostavih ydovolstvie Milena!

Ami az imam i drygi chyjdii pesni na Lil:
-All at once-(na W. Houston)
-Magic Boy -( Beli manastiri)
-September Love
- Ne ostaviai rozite da prezuftiat
- Esen krai moreto
- Chastnui Slychai-ryski

Samo da sloja Koncerta'91, i sled tova shte zapochna da slagam tezi pesni.

Drygi pesni za koito si mislia sega, i biha bili interesni sa:

-Rodina
-Dymi
-(imam edna pesen v dyet s A. Gargov-1979, ot malka plocha, no ne znam imeto. Pesenta e za Bulgaskiat kosmonavt.
"Dochakahme i tozi den, v mjdyzvezdnite prostranstva, s raketa bulgarin da stranstva, ot obichta ni okrilen......."
V Bulgaria imam dori snimka na Lili, peeki tazi pesen predi poleta.

A, sushto imam i
- Ti, ti tolkoz si mi blizka.
-okolo 10na pesni ot repertoara na Rita Pavone

V mnogo losho kachestvo imam:
Boianskiat Maistor - 1998
Shtyrshe - 1997
Camino-na jivo - 1998

Inache az tova koeto tursia e vtori zapis na "Taka Jiveia"-1998 s trio Bouitque. Predi godini kogato hodih pri Lili da i iskam zapisi, 5 minyti sporihme za tazi pesen. Tia kaza che niama takava versia. A az mnogo dobre si spomniam, che dori imashe stilen za vremeto si videoklip, tochno s tozi zapis.

Chavdar



Тема Re: Don't Cry For Me Argentina!нови [re: Chvadar]  
АвторBravo (Нерегистриран)
Публикувано15.04.02 12:16



Разбира се, че има втори вариант на тази песен и клипа беше от един много хубав филм за нея!)))) Беше в по-раздвижен стил аранжимента!




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.