Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:40 22.05.24 
Музикални
   >> Лили Иванова
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Нов член във фен клуба  
АвторHинa (Нерегистриран)
Публикувано05.04.02 14:20



Здравеите,на всички почитатели и фенове на Лили Иванова. Казвамсе Нина Бръмбарова от Пловдив. Радвамсе, че във интернет има такъв фен клуб. Притежавам много снимки, статий, плочи, дискове,алдио и видео касети на Лили. Но във момента съм на Вие с компютрите и сега се уча и незнам как да ви изпращам материали. Затова някой ако желае нека си остави домашният адрес аз ще му изпращам някой неща, а той ще ги качва. Всичко което сте направили дотук е много хубаво. гр.Пловдив ул.Коматевско шосе 133 за Нина камино74@hotmail.com



Тема Re: Нов член във фен клубанови [re: Hинa]  
АвторBravo (Нерегистриран)
Публикувано05.04.02 16:54



Здравей, Нина!))))) Настанявай се удобно и се чувствай като у дома си. Тук напоследък цари коректност и толерантност, така че се надявам да не съжаляваш за избора си! Пък дано на някой концерт на нашата любимка в Пловдив да се засечеме и на живо!)))))



Тема Re: Нов член във фен клубанови [re: Bravo]  
АвторMилeнa (Нерегистриран)
Публикувано05.04.02 16:59



Добре дошла Нина. Ние всички тук обичаме Лили и много се радваме, когато се появи някой нов член, който също я обича. Приятно прекарване в интернет с Лили.
Милена



Тема Re: Нов член във фен клубанови [re: Hинa]  
Автор novios ()
Публикувано05.04.02 19:04



Здравей, Нина! Добре дошла и от мен!

Редактирано от novios на 05.04.02 19:05.



Тема Re: Нов член във фен клубанови [re: Hинa]  
Автор jjМодератор (възприемчив)
Публикувано05.04.02 22:09



Поздрави и от мен...

Значи научаването става постепенно и според желанието, виждам че такова не ти липсва. Винаги, когато имаш нужда от някаква помощ, свързана с клуба или с Интернет - можеш да ми пишеш на jj_dir_bg@yahoo.it и тук, в клуба. Ще помагам, с каквото мога.

Предполагам знаеш двата сайта, посветени на Лили, но все пак:

- официален сайт

- фен сайт

Привет!

Слушайте! Оркестърът свири...

Тема Re: Нов член във фен клубанови [re: jj]  
Автор Perdu (новак)
Публикувано06.04.02 13:37



Добре дошла и от мен! Много хубаво, че изяваш готовност да предоставиш твои материали. Сега имам много работа, но по-нататък ще влезем във връзка и ще видим какво може да се направи!



Тема Re: Нов член във фен клубанови [re: Perdu]  
Авторvalyo (Нерегистриран)
Публикувано09.04.02 14:19



zdraveite,i az kato nina sam nov 4len i izpolzvam slu4aq da se zapi6a tuk do neinoto ime,ot savsem malak sam izrastnal s neq i tq e vpletena v tseliq mi jivot taka da se kaje.imam po4ti vsi4kite i albumi,no mislq 4e nqmam nqkoi tai kato tq kazva 4e sa nad 31,a az imam samo 22,sega se nadqvam da otkriq kade da si gi prehvarlq na cd tai kato plo4ite ve4e ne sa vav savsem dobro sastoqnie . dosega sam imal vazmojnosta da bada samo na 1 nein kontsert za jalost,no tova nikak ne ozn. 4e q haresvam malko-za men tq e na piedestala v balgarskata muzika
raymadbs@yahoo.com - valyo



Тема Re: Нов член във фен клубанови [re: valyo]  
Автор jjМодератор (възприемчив)
Публикувано10.04.02 00:01



Добре дошъл!

Ами тук не се записваме по принцип, все пак това е един интернет форум. На сайтовете, посветени на Лили (можеш да намериш линковете в заглавната тема) има раздели "Дискография", където са сложени всички албуми като визия. Можеш да видиш кои нямаш.

Слушайте! Оркестърът свири...


Тема Re: Нов член във фен клубанови [re: valyo]  
Автор novios ()
Публикувано10.04.02 10:25



Здрасти и от мен! Добре дошъл!

Би ли писал на кирилица ако е възможно?




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.