Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:56 18.05.24 
Музикални
   >> Лили Иванова
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Помагайте!!нови  
Автор jjМодератор (възприемчив)
Публикувано10.01.02 15:42



Моля ви ако някой от вас може да сложи списъка с песни и техните автори от албума "Лили Иванова изпълнява песни на Александър Йосифов" от 1981г. (албум номер 12). Ако имате впечатления - никой не ви спира и да ги споделите
Поздрави

П.С. Бях написал по грешка Йосиф Цанков
Елементарно, драги ми Уотсън!

Редактирано от jj на 10.01.02 17:10.



Тема Re: Помагайте!!нови [re: jj]  
Автор Perdu (непознат )
Публикувано10.01.02 16:18



Такъв албум няма. Става дума за две плочи (вече две касети или един диск), в които са събрани най-хубавите песни на Йосиф Цанков. ЛИЛИ е представена във втората част със "Събота вечер", аранжимент и изпълнение, направени специално за това издание. Имам касетата и вече два дни я нося на лекции, за да се срещнем и да ти я дам. Незнам колко песни е написал Йосиф Цанков за ЛИЛИ, но едва ли са повече от 5-6, така, че няма как да се издаде цял албум. Да не би да става дума за сингъл плоча?

Редактирано от jj на 10.01.02 17:09.



Тема Re: Помагайте!!нови [re: Perdu]  
Авторjj (Нерегистриран)
Публикувано10.01.02 17:07



Веднага ще се поправя - не съм написал правилно - песните са на Александър Йосифов. За университета - трябва наистина по мейл да се разберем, или ако имаш mIRC, защото не ходя много редовно. Съжалявам - аз ти се извиних и в другия клуб.
Сега не съм се логнал - веднага отивам да поправя нещата



Тема Re: Помагайте!!нови [re: jj]  
Автор Perdu (непознат )
Публикувано10.01.02 20:09



Няма за какво да ми се извинявашл Не е проблем да нося касетата, докато се видим. Плочата на Ал. Йосифов я имам, там ЛИЛИ има две песни - не се сещам кои. Незнам за албум само от негови песни. Колкото до плочата - имаш я!
Успех на контролното по програмиране! Кой ти е лектор?



Тема Re: Помагайте!!нови [re: Perdu]  
Автор jjМодератор (възприемчив)
Публикувано10.01.02 20:28



Аз сериозно се притеснявам, заради това, че те карам да се товариш заради мен. Лектор по УП ми е Швертнер. А иначе контролното беше днес - аз затова съм сбъркал Й. Цанков с Ал. Йосифов - както винаги качих киселини, разсеях се и т.н. Освободих се обаче от писмения . Сега активно си почивам.
От понеделник съм в университета.

Елементарно, драги ми Уотсън!


Тема Re: Помагайте!!нови [re: jj]  
Автор Perdu (непознат )
Публикувано10.01.02 21:21



В понеделник имам в Химическия, в 601 от 10.30 до 12.00. След това ще ида до нашата сграда. Не се притеснявай! До понеделник ще се уговорим за час и място, за да ти донеса и плочата. Колкото до 60-те - имам албума "Море на младостта", "Камино", "Този свят е тъй...", всъщност нямам само румънския, имам дори руския.



Тема Re: Помагайте!! [re: Perdu]  
Автор jjМодератор (възприемчив)
Публикувано10.01.02 21:33



Не носи плочи!!! Ще потъна не знам къде, ако направиш това. Грамофона ми много трайно е out of order и нямам къде да ги слушам. Ние май наистина трябва да се срещнем с IRC. Имаш ли?

Елементарно, драги ми Уотсън!


Тема Re: Помагайте!!нови [re: jj]  
Автор Perdu (непознат )
Публикувано11.01.02 15:17



За съжаление - не! Ще проуча какво може да се направи!
Плюс това смятам, че общите ни интереси по отношение на ЛИЛИ ИВАНОВА вече предполагат да не се притесняваш толкова - и без това записи отпреди години се намират толкова трудно (на теб ли да го обяснявам!?) и трябва всички да си помагане в тази мисия.



Тема Re: Помагайте!!нови [re: Perdu]  
Автор jjМодератор (възприемчив)
Публикувано11.01.02 20:34



ОК. Ама такъв съм си аз - притеснителен като стане въпрос за некоректност и нелоялност.

Елементарно, драги ми Уотсън!


Тема Re: Помагайте!!нови [re: jj]  
Автор Perdu (непознат )
Публикувано11.01.02 22:24



Ние още не сме се запознали, пък ти - некоректност, нелоялност. Я по-ведро. Като математик ще се пробвам да те успокоя - колко процента, според тебе, тежи аудиокасетата, натоварена с песните на Йосиф Цанков и мощния глас на ЛИЛИ, спрямо моето лично тегло в проценти?

Отг. епсилон малко!!!
Направо се изкривих под тази тежест!




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.