Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:51 27.09.24 
Футбол
   >> ФК Левски - Сф
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Разкриха го и на село!!!!  
Автор Чичo Mитko (Интелектуалеца)
Публикувано22.10.08 14:56





Едва ли някога Левски и цеца ще бъдат по-зле, отколкото са в момента, което прави провала на мъри, още по-голям!!!!

Редактирано от Чичo Mитko на 22.10.08 15:00.



Тема Re: Разкриха го и на село!!!!нови [re: Чичo Mитko]  
Автор Stanley ()
Публикувано22.10.08 14:57



Къде другаде са го разкрили? Ей не разбирам тази злоба към един от най-успешните трееньори в историята на Левски.



Тема Re: Разкриха го и на село!!!!нови [re: Stanley]  
Автор Чичo Mитko (Интелектуалеца)
Публикувано22.10.08 15:01



баста!!!
16 точки след свинете, от това по-големо осиране нема!!!!
Ти като земеделците от 35 г живееш със спомените!
Няма злоба, просто факти!!!



Тема Re: Разкриха го и на село!!!!нови [re: Чичo Mитko]  
Автор Stanley ()
Публикувано22.10.08 15:14



Шпайдела велик треньор на Левски ли е? А Иван Вуцов? Ама ми отговори директно, без да извърташ.



Тема МНОГО СИ правнови [re: Чичo Mитko]  
Автор Kypвитe Ha БATE и KAKA! ()
Публикувано22.10.08 15:34



Братле преди да почне сезона си казвах тази година Левски или Литекс са шампиони.. мислейки , че вие ще направите прогрес в турнирите.
След резила с БАТЕ. Бях сигурен , че Мърльо ще вземе титлата с Литекс ..

ЦСКА -Ние сме жалки в момента въпреки , че малко стабилизирахме с Манчо и Лазаров.
Левски-Състресения продажби скандали уволнения на треньори ....
Локо СФ-Отпаднаха от невероятно жалък отбор супер слаба селекция въобще ебало си е майката

Литекс-Селекция добър отбор нов "успешен"треньор другите са в пълна дупка перфектно време за титла!

И какво се получава Латекса пада от нас и от вас :)!.Ебат ги в УЕФА и не могат да вземат гостуване ...
на мъри отново терена му е виновен :)ХХахаха

КОСМОС


Тема Я си отвори очите успехите не ги направи Мъринови [re: Stanley]  
Автор Kypвитe Ha БATE и KAKA! ()
Публикувано22.10.08 15:37



Всичко дойде от срива в ЦСКА и индивидуалните качества на играчите ви..

Да не би Мъри да вкара гола на Йовов който през живота си няма да може да повтори това изпълнение.
След това футболистите играеха за пари за слава и на мускули.да не говорим ,че имахте уникален късмет със жребия.

1/4 финал си е факт и евала , че стигнахте ако не беше съдията може би и 1/2 финал щехте да играете , но не може да отречеш , че късмета беше на ваша страна и половината отбор изигра мачовете на живота си ..

Говора за Седрик , Телкийски , Боримиров, Йовов , Домовчийски..
Определено Михайлов във Оксер направи невероятни спасявания..Милен Коприваров един пълен нещастник ви вкара в групите и един похабен талант ви изкара от тях...

КОСМОС


Тема Сега чета , че Гришата ще го гони...нови [re: Чичo Mитko]  
Автор Kypвитe Ha БATE и KAKA! ()
Публикувано22.10.08 15:44



И ще го прават треньор на национала...

След като ви срина вас до нулата ...Успешно погубва Латекса трябва явно и през националния да мине :).. След това очаквам да си го приберете триумфално

КОСМОС


Тема Re: Сега чета , че Гришата ще го гони...нови [re: Kypвитe Ha БATE и KA]  
Автор Stanley ()
Публикувано22.10.08 15:47



Стига с това сриване ве? Да не е виновен само той. Същите тея играчи, които възвеличи, след това играха трагично. Старата глупост, че само футбоплистите са виновни за успеха, а при провала треньорът е виновен.



Тема Re: Я си отвори очите успехите не ги направи Мъринови [re: Kypвитe Ha БATE и KA]  
Автор Stanley ()
Публикувано22.10.08 15:49



Бардон от кой бе селектиран? Телкийски остана в Левски именно заради настояване на Стоилов. Йово се върна по искане на Стоилов, след като беше свършил за футбола. Домовчийски от кого бе наложен в първия състав? Кой върна Коприваров в Левски? А кой направи Михайлов резерва на Петков (обра както позитивите, така и негативите от този избор)?



Тема Re: Я си отвори очите успехите не ги направи Мъринови [re: Stanley]  
Автор Kypвитe Ha БATE и KAKA! ()
Публикувано22.10.08 16:07



Нормално да налага Домо/Копи той нямаше пари за селекция ако не помниш?
Йовов братле се върна в Лефски , но ако не се лъжа сам си плати трансферната сума..

Михайлов го направи резерва на Петков баща му .. И липсата на други варианти.

Ако нека гледаме така до 1/4 финала всичко ок не може да се каже лошо за Мъри.Потопа дойде след това..Говориме за отказа му да прави селекция той сам повтаряше , че няма нужда от други играчи...

Дойде ШЛ...Супер глупости и голем срам като влезнахте 1/17 братле не успех само като гледаш как трактористите дето са много по жалки от вас имат 2 точки в монета. И Лефски по статистика е най СЛАБИЯ участник в ШЛ в историята...

Свърши сезона не се направи селекция дойде резила с Тампере за който мога да обвинявам Мъри явно не е мотивирал играчите?И след това какво се случи сините герой изведнъж станаха мишки и нещастници!

Изгони Бардон братле!Отсрани го от отбора преди мача с ЦСКА ако не се лъжа.Закотви Топузаков на резервната скамейка който за мен беше най добрия играч в защита след рабех в България...Скара се с Гонзо провали подготовката и Домо не може да играе половин година като хората?
След това каза , че и телкийски и йовов не са му нужни


IZLIZAM sas shefa ne moga da prodalja otgovora
КОСМОС

Редактирано от Kypвитe Ha БATE и KAKA! на 22.10.08 16:09.



Тема Re: Я си отвори очите успехите не ги направи Мъринови [re: Kypвитe Ha БATE и KA]  
Автор Stanley ()
Публикувано22.10.08 18:13



Бе по тая твоя логика Пенев не е никакъв тренер, щото и него все го гони луд късмет и всички пъти, когато е наложил младоци, все е било поради липса на друг избор.

Но да оставим това, нямаше избор, но избра точно Домовчийски, можеше да избере друг. Наложи Миланов, стоеше зад него дори когато го плюеха всички. Превърна Пелето от комедиант в основен футболист на Левски и играч, който стигна до националния отбор.

Аз не отричам, че Стоилов направи куп грешки и има вина за провала през миналия сезон, но не е само той виновен, виновни са и играчите, виновно е и ръководството.

Бардон, Телкийски и сие бяха вече демотивирани да играят за Левски, тая разлика от 16 точки беше натрупана основно с тях в състава и по-малко след отстраняването им.

Биха ни яко в Лигата, но пък и нямахме късмета на Батетата, нито играхме с тяхната окопна тактика. Гледах им мача с Ювентус в Борисов, не играха по-силно, отколкото ние, но имаха късмет. Помня добре и мача ни с Вердер, всичко осра Михайлов, до първия им гол Веред нямаха чисто положение. От всичките шест мача единствено на Камп Ноу бяхме жалки като игра.

Гонзо напусна защото не искаше да е резерва, за мен беше правилно Домовчийски да е титуляр. И не Стоилов му е виновен на Валери. Той също загуби мотивация, чакайки трансфер в чужбина.


И накрая пак да натъртя, дори и заради един слаб сезон Стоилов не заслужава такива неблагодарни думи. Толкова ли е трудно да му казват поне името, не е нужно да е Мъри, само Стоилов? Ама някои не, та не - селянин, човекът от Хасково, бостанджия и т.н. и т.н. Не харесвам това поведение и не го приемам. Когато един човек е дал нещо на един клуб и е зарадвал феновете му, заслужава поне елементарно уважение, дори и когато е претърпял и провали. Няма треньор, който да е постигал само успехи в даден клуб, ако се е задържал повече от сезон. Стоилов е легенда на Левски и като такъв не заслужава да бъде руган. Баста, оставям на мира тея, които искат да го плюят, спирам да се занимавам с тях, не заслужават да си губя времето с тях. Щом им е кеф, да плюят, да обиждат, но аз не съм неблагодарник.



Тема Re: Я си отвори очите успехите не ги направи Мъринови [re: Stanley]  
Автор BECKS (член)
Публикувано22.10.08 18:28



Чакай малко, какво ще рече това окопавне. Просто бих казал кадърен треньор с правилен в буквалния смисъл футбол.Значи само за статистиката от 3 изиграни мача до сега - гостуване на Реал, домакинство на Юве и гостуване на бившия носител на УЕФА Зенит две точки в актива и голова разлика 3 -5. Това с надиграването е някаква глупост която носи 1 - 17. Те и Ренджърс отидоха на финал миналата година с тотална защита, ама за статистиката не пише кой как е играл. Дайте да ги разграничим малко нещата, да не споменавам ако бяхме на тяхно място с колко гола на 0 щяхме да сме след тези три мача



Редактирано от BECKS на 22.10.08 19:08.



Тема Re: Я си отвори очите успехите не ги направи Мъринови [re: Stanley]  
Автор Чичo Mитko (Интелектуалеца)
Публикувано22.10.08 19:41



Калчев, темата е дали Стоилов съсипва Литекс, а не дали е успешен тренер за Левски!
Стига с тези адвокатски приоми да изместваш центъра на нещата!
Съласен ли си, че при тези слаби Левски и цеца, Литекс требеше да е 10 точки пред останалите????
Да или НЕ ?



Тема Re: Я си отвори очите успехите не ги направи Мъринови [re: Чичo Mитko]  
Автор navy7Obg (PhD)
Публикувано22.10.08 21:33



айде не 10, ами 5-6!
Не случайно писах "марковия за Стоилов резилтат 0:1" с Локо Сф - и от нас, и от чорбата! Със суперсмешен футбол!
А нашия загубен отбор направо ги разкъса!

А цс*ка УМРЕ
АЛЕ, АЛЕ


Тема Re: Разкриха го и на село!!!!нови [re: Чичo Mитko]  
Автор dany_m111 (пристрастен)
Публикувано22.10.08 23:06



най-интересен е обаче подбора на фактите...



Тема Re: Сега чета , че Гришата ще го гони...нови [re: Kypвитe Ha БATE и KA]  
Автор dany_m111 (пристрастен)
Публикувано22.10.08 23:08



той нали национала е цъфнал и вързал...



Тема Re: Разкриха го и на село!!!!нови [re: Чичo Mитko]  
Автор dany_m111 (пристрастен)
Публикувано22.10.08 23:14



не я разбирам тая злоба... сериозно. Имам чувството че ви е по-чер(в)ен от ИСП или ГА... В тотално недоумение съм! Шокиран!

Имам чувството че в некъв чорбарски клуб съм се настанил и отвсякъде валят обиди и ирония по най-успешния ни треньор за последните 20 години... Е такива неща ме карат да се замислям дали въобще да влизам тука.

Стенли си направи труда да издири една синя легенда и да направи интервю с него. Направи го, отдели от времето си, от свободния си ден, обработи го, пуснах го тука и едно коментарче нема под него. Но виж, за лошия некадърен селянин дето с тоя ГОТОВ ОТБОР не успя да вземе УЕФА-та и ШЛ-то ще се намери време да се плюе.

Ми айде гледайте си работата в крайна сметка(тука по-силен израз мислех да използвам, ама се въздържам...). Мисля оттук нататък все по-рядко да чувате от мен. Не за друго, ами просто не ми е комфортно в такава обстановка. Ако исках някой да ми обижда сините легенди щех да отида на кочината...

Редактирано от dany_m111 на 22.10.08 23:33.



Тема Re: Разкриха го и на село!!!!нови [re: dany_m111]  
Автор Чичo Mитko (Интелектуалеца)
Публикувано23.10.08 00:14



Човек дето е носил свинската тениска, не ми го брой за легенда!
темата е за качествата му като треньор!
Всеки си има мнение и не е нужно да го споделяш.
Стоилов е треньор на най-мразения след свинете отбор, кво да му харесвам?
даже днес в 7 дни спорт е дал интервю, че е искал да ни бие на Герена, ма не е станало!!!! Нема и да стане!
Вуцов, може би е най-несполучливия избор за треньор, но дори докато беше при нас, не спряхте да го плюете, вместо това ревете за Стоилов, който защитава други интерерси!!!! Ето това пък аз не го разбирам!



Тема Re: Разкриха го и на село!!!!нови [re: dany_m111]  
Автор navy7Obg (PhD)
Публикувано23.10.08 00:50



Ееее, дискутираме си тука! Просто в слуая имаме различни мнения! Не го взимай лично де!
Писах за тимът 1993-1995, не беше преди 20 години!
Бихме втория с 8:0, свинете със 7:1, Ботев (онзи, не този) с 6:1!
За мене лично най-добрия ни отбор наравно с онзи десет години по-рано.
100 гола, но от тях 10+3 на Черноморец-Бургас София, 8+8 на несъстоятелния Марек, 6 на латекса, от които 4 ако не се лъжа в последните 15 минути.
Сигурно ще се замислиш върху някои негови действия: видео-тренировките на Ил Стоянов, "контузиите" на Топчо, отношението към Бардон и Мечо преди да ги изгони. Да не забравяме и няколко "сини" юноши -Макриев, Ивелин Попов, Николов, Бандаловски, двама в Славия - Кавдански и Петров. Защо се провали Тошко Колев, Дяков? Имахме и недоразумения като Дончев... Нека все пак помним всичко!
За УЕФА мисля можехме да отстраним Шалке, просто малшанс с червения картон на Бардон!
В ШЛ можехме да вземем точки, но пак малшанс с контузията на Жоро Петков.

А цс*ка УМРЕ
АЛЕ, АЛЕ


Тема Re: Разкриха го и на село!!!!нови [re: navy7Obg]  
Автор dany_m111 (пристрастен)
Публикувано23.10.08 01:57



аз против различните мнения нямам нищо. Имам против обидите...

а иначе ако знаеш какви неща са ставали в съблекалнята за Бардон, Топчо, Мечо и Игор ше се хванеш за главата. Нема да ти кажа, щото съм обещал и думата ми все пак има някаква стойност. Просто ми повярвай че нещата не са толкова прости колкото изглеждат...

За юношите, виж там си много далече от истината...
1. Макриев, Николов и Кавдански се махнаха преди идването на Мъри...
2. Бандаловски се махна в началото на лятото преди да бъде назначен Мъри, Ивелин Попов се махна в края на лятото, в което Мъри дойде.(хронологията я бъркам на двамата, възможно е обратното да е било) До тогава вече беше станала традиция да бягат юноши - Макриев, Гаджев, Чепилов, Николов, Кавдански... просто бяха свикнали с мисълта че няма да им се дава шанс и търсеха път навън. Нищо по-нормално. Мъри нямаше времето да ги убеди че нещата тепърва ще се променят.
3. Николай Петров е много различен случай и аз лично съм щастлив че не е при нас. Той беше на 16-17 години и баща му почна да дава интервюта по медиите как "не съм хранил син 16 години че да стои резерва", и как не му плащали достатъчно и некви такива... при него оттам дойдоха проблемите и нормално се разделихме с него. Ако на 16 не е готов да е резерва в ЛЕВСКИ... ми прав му път в крайна сметка...
4. Сега ти не знаеш, ама капитана ни на тоя набор... 88 също е в Славия. Николай Дюлгеров. И него Мъри го изгони... за неспазване на режим, за оргии в общежитието и подобни. Доколкото знам и сега има подобни проблеми и затова и не чуваш много за него. Иначе беше много добър дефанзивен халф.
5. Дяков... ми не беше лош... но чак да е бил кой знае какво и да се ртъшкам за махането му... извинявай...

Точно за вниманието към юношите нямаш право да го виниш, щото когато нямаше мач или тренировка беше на Герена и ги гледаше всичките. Знаеше ги по име от най-големия талант до последната резерва. Скоро Левски няма да има теньор, който да им обръща такова внимание.

Мъри има своите грехове и грешки и никога не съм ги отричал. Даже си мисля че знам за много повече отколкото вие може да се сетите. Просто в последната година бех близо до отбора, имах време, ходех по тренировки, гледах кво става...

Греховете му бяха за Емил Ангелов и Копи. Аз още съжалявам за тях. Греховете му бяха за Курдов и Антонио, виж тея момчета имаха желание да играят за Левски. Истинско желание. Особено Курдов. Не знам дали осъзнаваш какво е за Курдов Левски. Не мисля че има момче излезнало от школата скоро, което да е по-привързано към тоя отбор. Мисля че не е ясно за широката общественост така че ще ти кажа. Герена за него е не като втори дом, а като първи. Въпреки възможностите на баща му да му осигури апартамент и всичко необходимо, той си седеше на мизерното общежитие на Герена с мизерния стол и гледаше повечето мачове... от тея фарфалаците дето се спъваха в топката до старшата и мъжете. И в момента като се прибира от Германия, знаеш ли къде отива директно от летището? Не, не отпрашва към Пловдив при баща си... идва на Герена да се види с пазача, с домакина, с Гришата и с всички момчета с които е играл... Голем пич! Е за него ме е яд че не игра за Левски. Не му беше даден шанс, а той щеше да си остави сърцето на терена с тая фланелка. И остави това, ами имаше и чисто футболен талант!

Грешки направи и в селекцията на няколко пъти, но тея грешки бяха набързо поправени. Борислав Стойчев, Борносузов, Николай Николов(тоя сигурно не го помниш даже)... но кой не прави грешки?

Направи и някои грешки в подготовката последната година, за които не сте и разбрали сигурно, но мен ме е страх да ги споделя щото само ще ви наливам масло в огъня. Направи грешки в отношението си със собственика, направи грешки с примиреността си да не настоява за навременни трансфери... Закъсня с подновяването на отбора. Може би направи грешка да не вдигне шум като Тройчо за неизплатените им пари и премии(но това може само да гадаем дали щеше да помогне). Направи грешка с изгонването на Деркс, въпреки че е напълно разбираемо. Не е безгрешен. Но кой е безгрешен? Ти ли? Аз ли? Сър Алекс ли? Венгер ли? Мауриньо ли? Капело ли? Това са нормални неща. Във всеки отбор се допускат грешки. Това не е причина да се излива тая помия върху него...<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от dany_m111 на 23.10.08 02:03.</EM></FONT></P>

Редактирано от dany_m111 на 23.10.08 02:05.



Тема Re: Разкриха го и на село!!!!нови [re: Чичo Mитko]  
Автор bluefanМодератор (Бивш спортист)
Публикувано23.10.08 03:14



Aз хасковския специалист не желая да го коментирам след като вече не е треньор на ЛЕВСКИ.Само ще кажа,че в момента, в който пое Литекс предрекох,че няма да изкара сезона в Литекс и,че ще го провали както направи и с последния си сезон в ЛЕВСКИ.



Тема Re: Я си отвори очите успехите не ги направи Мъринови [re: Чичo Mитko]  
Автор Stanley ()
Публикувано23.10.08 09:39



Как ги съсипва? Литекс от години не се борят за титлата, целта им е участие в УЕФА, другото е басня за наивници.



Тема Re: Разкриха го и на село!!!!нови [re: navy7Obg]  
Автор Stanley ()
Публикувано23.10.08 09:45



Дани ме е изпреварил за повечето неща, ама айде да добавя за Колев и Дончев.

Дончев беше взет преди Стоилов и ме съмнява изобщо да се засякоха в Левски.

Колев се провали сам, остана си нереализирания талант. Не успя нито при Люпко, нито при Гочето, нито при Муслин. И тели са го проваляли. Просто Колев нямаше психика за голям отбор като Левски, в Славия какво направи, освен да вкарва на слабаците?



Тема Re: Разкриха го и на село!!!!нови [re: Чичo Mитko]  
Автор Stanley ()
Публикувано23.10.08 09:47



Искаш ли да ти изброя някои други, носили червена фланелка? Самият Гунди също я е носил. Ти си по-малък от мен, та затова те питам, помниш ли изобщо защо и как се озова той в чорбата навремето? Щото аз помня. Помня и как изтърпя само половин сезон и лятото веднага се върна на Герена.



Тема Re: Разкриха го и на село!!!!нови [re: bluefan]  
Автор Stanley ()
Публикувано23.10.08 09:49



Е то при тях от години, само Петрович успя да изкара пълен сезон, но Люпко е титан.



Тема Re: Разкриха го и на село!!!!нови [re: bluefan]  
Автор dany_m111 (пристрастен)
Публикувано23.10.08 09:55



искрено се надявам да си прав и да го изгонят...





Тема Re: Разкриха го и на село!!!!нови [re: dany_m111]  
Автор Suprs (член)
Публикувано23.10.08 10:29



Абсолютно. И във въпросната статия фактите са поднесени много избирателно. Според мен е повече от очевидно, че я е писал чорбар:

Разказвачът на „синята" приказка, започнала от Публикум и завършила с Тампере - човек ако не знае за какво става въпрос, ще реши че Мъри е имал само провали в Левски.

Литекс не успя да направи нищо значимо в евротурнирите - абсолютен провал, традиционно Литекс няма никакви проблеми с отборчета като Астън Вила.

През пролетта, начело с Миодраг Йешич, Литекс гостува три пъти в София, като направи 0:0 на шампиона ЦСКА (б.а. - това бе първа издънка на „червените" у дома), победи Левски на „Герена" и Локо (Сф) в „Надежда". - намери начин дори да похвали и йешич дори, който направи супер успешен сезон в Литекс (примерно падна 3:2 от Видима).

Но... най-добрите играчи на Литекс за последните години - Миливое Новакович и Сандриньо, бяха привлечени от други хора. Бразилецът дойде след настояването на Ицхак Шум, а словенецът бе ангажиран по сръбска линия. - дори не може да се прежали да спомене Люпко, който собственоръчно доведе Новакович и го налагаше. После кажете, че това не е чорбар.

И какво излиза, явно в тоя клуб има хора, готови да се преклонят и пред най-необективното чорбарско мнение, само и само да е насочено срещу Мъри





Тема Re: Разкриха го и на село!!!!нови [re: Stanley]  
Автор Чичo Mитko (Интелектуалеца)
Публикувано23.10.08 11:49



Спорно е дали съм по-малък,нема откъде да знаеш
Иначе помня всички дето са носили червения парцал.
Насо Авджията по същата причина, не го понасям зараде евреите и задника му
Иначе съм сигурен, че той седи в основата на победите на Левски, Стоилов само е редил конусите!!!



Тема Re: Я си отвори очите успехите не ги направи Мъринови [re: Stanley]  
Автор Чичo Mитko (Интелектуалеца)
Публикувано23.10.08 11:59



Тази година можеха да са първи! Виж кои отбори са пред тях.
1 цеца- но комент
2 сливен- новаци
3 локо сф - добри са , но като играчи, класи под Ловеч
4 Левски - едва ли някога сме били по-зле, отколкото в последната 1 година.

Литекс начело с Херо, примерно, щеше да е на първо място в момента и то поне с 5-6 точки!



Тема Re: Разкриха го и на село!!!!нови [re: dany_m111]  
Автор Чичo Mитko (Интелектуалеца)
Публикувано23.10.08 12:01



Аз пък се моля да си седи там. По две причини.
1 един конкурент за титлата по-малко.
2 докато е там нема начин да стъпи на Герена.



Тема Re: Я си отвори очите успехите не ги направи Мъринови [re: Чичo Mитko]  
Автор Stanley ()
Публикувано23.10.08 12:06



Няма да стант, щото не купуват вече мачове и съдии, Ганчев не иска титлата от много години.



Тема Ти нормален ли си да не иска титлатанови [re: Stanley]  
Автор Kypвитe Ha БATE и KAKA! ()
Публикувано23.10.08 18:00



Или говори^ ей така...

За кво пла6та на стоилов зверска заплата да се бори за УЕФА!

То и без треньор могат да стигант с тези игра§и и президент до уефа...

ебаси наивника си

КОСМОС


Тема За жалост Батков никога няма да го върненови [re: Чичo Mитko]  
Автор Kypвитe Ha БATE и KAKA! ()
Публикувано23.10.08 18:05



Батков сам каза , докато дой държи лефски мъри няма да стъпи на герена.

4овека от хасково му коства много пари и нерви съсипа отбора и вместо игра4ите след успехите в УЕФА да бъдат продадени за добри пари той успя да ги закопае в трета глуха по анонимни отбори

КОСМОС


Тема Re: Разкриха го и на село!!!!нови [re: Stanley]  
Автор navy7Obg (PhD)
Публикувано23.10.08 19:33



значи според теб направилите кариера при Стоилов са негово дело, провалилите се - техен проблем????????????????????

А цс*ка УМРЕ
АЛЕ, АЛЕ


Тема Re: Разкриха го и на село!!!!нови [re: dany_m111]  
Автор navy7Obg (PhD)
Публикувано23.10.08 19:36



никого не обиждам!
Просто не се кланям на стара слава, която още повече бе насрана накрая - нали знаеш - никога не е късно да станеш за резил!
Инфото ти си е твоя работа - не ме интересува.
Искам да имам желание на ида на стадиона. И да не ме карат да си тръгвам преди края на мача!

А цс*ка УМРЕ
АЛЕ, АЛЕ


Тема Re: Разкриха го и на село!!!!нови [re: Чичo Mитko]  
Автор navy7Obg (PhD)
Публикувано23.10.08 19:38



винаги съм се съмнявал за това!
Ако бе мъжкар, Стоилов щеше да остане (защото е факт, че батков искаше да махне само Сираков), да се докаже без Насовия чадър.
Некой ще каже - коректност и т.н.
Дрън-дрън: тук стои въпрос на доказване, а Стоилов накрая ТРЯБВАШЕ да го направи, но си би шута.

А цс*ка УМРЕ
АЛЕ, АЛЕ


Тема Re: Разкриха го и на село!!!!нови [re: navy7Obg]  
Автор Stanley ()
Публикувано23.10.08 20:30



Айде сега пак виновен, че не останал. Бе кажете си най-после, че е най-голямото зло в историята на Левски и да ви олекне най-накрая.



Тема Re: Ти нормален ли си да не иска титлатанови [re: Kypвитe Ha БATE и KA]  
Автор Stanley ()
Публикувано23.10.08 20:31



Целите на Ганчев във футбола са две - участие в евротурнирите и оттам някой лев от реклама и ТВ права и продажба на играчи в чужбина.



Тема Re: За жалост Батков никога няма да го върненови [re: Kypвитe Ha БATE и KA]  
Автор Stanley ()
Публикувано23.10.08 20:34



Човекът от Хасково донесе на Батков веднъж 6 милиона евро и преди това сериозна сума пари от УЕФА, а Борат реши, че ще мине тънко и всеки път ще изкарва кинти с минимални инвестиции в ресурси, демек играчи. Даже и ти намаза, ходи по гостувания в ШЛ и дори твърдеше, че вече си от Левски.

И не Стоилов, а Батков например отказа на ПСВ 2 милиона за Домовчийски.



Тема Re: Разкриха го и на село!!!!нови [re: Stanley]  
Автор navy7Obg (PhD)
Публикувано23.10.08 20:50



ти го казваш, не аз!
Не ми слагай думи в устата - не съм го казвал, и никога не съм го твърдял!
Но НЕ Е ПРОСТО ВЯРНО, че Левски със Стоилов е най-големия в последните 20 години- писах за този на Гочето 93-95, дори на Люпко в края на века играеше по-добър футбол! Пита ме веднъж какво занчи по-добър треньор и какво е различното от успешен: футбола, футбола не се мери понякога в титли!
Факт е, че 2007/2008 е най-големия провал в последните 10 години.

А цс*ка УМРЕ
АЛЕ, АЛЕ


Тема Re: Разкриха го и на село!!!!нови [re: Чичo Mитko]  
Автор dany_m111 (пристрастен)
Публикувано23.10.08 20:50



колко тренировки на Левски си изгледал?



Тема Re: Разкриха го и на село!!!!нови [re: navy7Obg]  
Автор dany_m111 (пристрастен)
Публикувано23.10.08 21:00



ахахахха, глупости... футболът "Иванков-Гонзо" бил по-добър! Муаххахаха, ше се спукам от смех. До къде стигате само за да го очерните. НЕРЕАЛНО Е просто! Седя и се пуля пред екрана и се чудя същия Левски ли съм гледал...





Тема Re: Разкриха го и на село!!!!нови [re: navy7Obg]  
Автор dany_m111 (пристрастен)
Публикувано23.10.08 21:10



те една дузина направиха кариера при него. По обективни причини(като например че на терена играят само 11) не може всички да направят.



Тема Re: Разкриха го и на село!!!!нови [re: dany_m111]  
Автор bluefanМодератор (Бивш спортист)
Публикувано24.10.08 00:54



абе те,че ше го изгонят спор за мене няма ама да се върне на Герена нема шанс =))))





Тема Re: Разкриха го и на село!!!!нови [re: dany_m111]  
Автор Чичo Mитko (Интелектуалеца)
Публикувано24.10.08 02:15



Аз гледам мачове!!!
Тренировките са твой специалитет!!!
Мене ме интересуват резултатите!!
Както пиша вече за 18 път, 16 точки след цеца е срам!!!!



Тема Re: Разкриха го и на село!!!!нови [re: dany_m111]  
Автор Чичo Mитko (Интелектуалеца)
Публикувано24.10.08 02:17



хахаахах
Кариера!!!
хаахаххахахаха
Израел, Кипър, дедо Боре в пенсия!!!!
Един Валери дето играе в по-чиатв отбор, ма и той е там не заради Стоилов, а въпреки него!
Е това си е кариера!!!



Тема Re: За жалост Батков никога няма да го върненови [re: Stanley]  
Автор Чичo Mитko (Интелектуалеца)
Публикувано24.10.08 02:24



Бе то и Валери го ебаваха мъри и насо !
Те спъваха преминаването, заащото баламосваха борат, че ще им трябва за новите успехи, които така и не дойдоха!
Борат доста време за го мотали и той затова е толкова бесен и на двамата!
Сигурен съм, че насо го е треснал и с некой лев, ма това са мои мисли.
Ясно е че Стоилов и Сираков нема да стъпят на Герена, докато Чорни е собственика!



Тема Re: Разкриха го и на село!!!!нови [re: Чичo Mитko]  
Автор dany_m111 (пристрастен)
Публикувано24.10.08 02:32



тоя въпрос го задавам на всеки който каже "Мъри само им редеше конусите, а Наско е в основата на всичко". Затова го задавам, не за друго... Просто щото немате идея за какво говорите.

А това за 16 точки го разбрах вече, нема смисъл да се повтаряш. И мен не ме кефеха 16те точки. Но едни 16 точки никога няма да ме накарат да забравя другото и да почна да хвърлям помия и кал по легендите ни...

Значи за успехите Наско бил главния виновник и в основата, а за провалите Мъри само е най-черния... То така е най-удобно...



Тема Re: За жалост Батков никога няма да го върненови [re: Чичo Mитko]  
Автор dany_m111 (пристрастен)
Публикувано24.10.08 02:37



Той Батков така си мислеше за Сираков и след предното му прогонване, ама не стана баш така... Ше дойде време, пак ше му се молят на Наско да се върне. Само дано е жив и здрав, че има некви слухове че имал проблеми(които му пречели в и в работата последната година)...





Тема Re: Разкриха го и на село!!!!нови [re: dany_m111]  
Автор Чичo Mитko (Интелектуалеца)
Публикувано24.10.08 02:43



Никъде не съм ги делил за неуспехите!!!
И двамата са виновни! Даже ловеца, повече!
И ти казах вече, за мен Стоилов не е легенда на Левски!
Причините ти ги споменах! Както и Насо с голия гъз!!
Квото са дали, ОК
Сега да седят далеч от Левски!!



Тема Re: За жалост Батков никога няма да го върненови [re: dany_m111]  
Автор Чичo Mитko (Интелектуалеца)
Публикувано24.10.08 02:45



Аман от слухове!!!
Дано да не са верни!!!!
Иначе не вервам Борат да се юрне да ги връща!!!!
Ти си по навътре, ма според мен разрива този път е много дълбок!!!
Ако някой купи отбора, може и да се върнат, но иначе .....



Тема Re: За жалост Батков никога няма да го върненови [re: Чичo Mитko]  
Автор dany_m111 (пристрастен)
Публикувано24.10.08 03:24



мдам... ми значи, за слуховете... те се подкрепят и от това което можеше да се види на Герена. Последната година Наско все по-рядко идваше да гледа тренировките, някакси дистанциран изглеждаше. Нали това ти казвам ... миналото лято нещо се пречупи в целия отбор. Немам идея какво. Просто странни неща почнаха да стават. Според мен са се изпокарали нещо. Имам съмнение че заради Пелето и после заради Тампере. Оттам тръгна всичко надолу...

Иначе да, като че ли тоя път е сериозна дупката(макар да е повече със Стоилов отколкото със Сираков). Но ако се сещаш с какви скандали се разделихме с Наско и миналия път, няма да се учудя ако пак прибегнат до неговите услуги след година-две излагации... Аз продължавам да смятам че Наско е необходимото зло за Левски... при положение че работи с пълни сили за идеята де.



Тема Re: Разкриха го и на село!!!!нови [re: navy7Obg]  
Автор Stanley ()
Публикувано24.10.08 09:44



Що да не е играел готин футбол Левски на Стоилов? Единствените грозни мачове бяха с чорбата, не е малко, но не е достатъчно, за да го обявиш за слаб от естетическа гледна точка този футбол. Казах вече, че мога да дам примери за трагични сезони на двама други велики треньори на Левски, но за тях естествено няма да чуем толкова тежки реплики, докато Стоилов сте говоти да го сринете заради един такъв сезон.



Тема Re: За жалост Батков никога няма да го върненови [re: Чичo Mитko]  
Автор Stanley ()
Публикувано24.10.08 09:47



Стига измислици. Батков призна преди време, че е отказал нарочно оферта за Валери на стойност 2 милионе евро от ПСВ, понеже били малко.



Тема Re: Разкриха го и на село!!!!нови [re: Чичo Mитko]  
Автор Stanley ()
Публикувано24.10.08 09:49



Баце, държиш се спрямо тях катоп чорбар, дори чорбарите биха говорили по-малко толкова гадни неща по техен адрес.



Тема Re: Разкриха го и на село!!!!нови [re: Чичo Mитko]  
Автор Stanley ()
Публикувано24.10.08 09:51



Стига с това за престоя му в чорбата. Стоилов се върна от Фенербахче след тежка контузия, никой не го искаше у нас, само чорбата го пожелаха. Каквяо да направи? Да стои без работа ли? Веднага щом свърши сезона пожела да се върне на Герена, а Лафчис се беше убедил, че си е върнал формата и прие с удоволствие, въпреки, че по-рано не щеше и да чуе за негово връщане. Много е лесно да нападаш някого, без да знаеш конкретните причини за неговото решение.



Тема Re: Разкриха го и на село!!!!нови [re: Stanley]  
Автор Чичo Mитko (Интелектуалеца)
Публикувано24.10.08 14:06



ти по-добре си прочети сигнатурата, дето я махна, вместо да ме съдиш!



Тема Re: Разкриха го и на село!!!!нови [re: Stanley]  
Автор Чичo Mитko (Интелектуалеца)
Публикувано24.10.08 14:08



да бе !
Освен теб, никой нищо не знае и не е чувал!
То и Гонзо никой не го иска, ма дали ще иде в чорбата, ако го поискат?



Тема Re: За жалост Батков никога няма да го върненови [re: dany_m111]  
Автор Чичo Mитko (Интелектуалеца)
Публикувано24.10.08 14:13



Мога да кажа, че съм агрии!!!
Даже в други постинги съм споделял, че има конфликт!
Проблема на Насо идва от това, че мнгоо върти далавери в БФС, а от това Левски не печели, щото много мачове се предрешават с помоща на рефера, пари, дай ми, на ти!!!
Иначе съм съгласен, че Сираков има голям авторитет сред играчите и умее да ги мотивира, но при борат, нема да се върне!



Тема Re: За жалост Батков никога няма да го върненови [re: Stanley]  
Автор Чичo Mитko (Интелектуалеца)
Публикувано24.10.08 14:14



съмняваме се
Никой дори, борат нема да откаже такива пари!
Или не е имало оферта, или е била за малко пари!



Тема Re: Разкриха го и на село!!!!нови [re: Чичo Mитko]  
Автор Stanley ()
Публикувано24.10.08 14:17



Да бе, ама е истина. Попровери, поразпитай, стари вестници виж, след като дойдеш в България някой път и така. Пък после ела и пак спори, ако имаш желание.



Тема Re: Разкриха го и на село!!!!нови [re: Чичo Mитko]  
Автор Stanley ()
Публикувано24.10.08 14:18



Мисля, че дори ти одобри подписа ми. А и той не беше проява на неблагодарност.



Тема Re: За жалост Батков никога няма да го върненови [re: Чичo Mитko]  
Автор Stanley ()
Публикувано24.10.08 14:19



Сам Борат призна.



Тема Re: За жалост Батков никога няма да го върненови [re: Чичo Mитko]  
Автор Stanley ()
Публикувано24.10.08 14:21



Тук и аз се съгласявам, казвал съм го също преди време, че Насо е необходимото зло. Нямаме по-добър вариант за човек, който да се оправи в българската футболна джунгла.



Тема Re: За жалост Батков никога няма да го върненови [re: Stanley]  
Автор Чичo Mитko (Интелектуалеца)
Публикувано24.10.08 14:25



е ти кво очакваш?
Даже малко е казал, требваше 3 мил. поне!!!



Тема Re: Разкриха го и на село!!!!нови [re: Stanley]  
Автор Чичo Mитko (Интелектуалеца)
Публикувано24.10.08 14:29



Кавото и да е !
Има граници, които не трябва да се прекрачват!
Той в цеца стана за смях, по-добре хич да не беше ходил!!
Малко хора си спомнят Стоилов в цеца, но то е защото ги размазахме.
Представи си, ако те ни беха били с 3:0 и три гола на Стоилов, а ?
И да иде да се радва пред гей сектор.
Ма понеже, свинете беха жалки, тогава и предателството на Стоилов мина някак си незабелязано!



Тема Re: Разкриха го и на село!!!!нови [re: Чичo Mитko]  
Автор Stanley ()
Публикувано24.10.08 16:53



Не си бил в неговото положение, затова го осъждаш толкова лесно.



Тема Re: За жалост Батков никога няма да го върненови [re: Чичo Mитko]  
Автор Stanley ()
Публикувано24.10.08 16:53



Тогава какво е виновен Стоилов, че Домовчийски не е продаден в силен клуб?



Тема Това е изхвърляне.нови [re: BECKS]  
Автор Meл (съзидател)
Публикувано28.10.08 16:03



...Към момента:
Зенит е 5 (пети) в Русия.
Ювентус е 11 (единадесети) в Италия
Реал Мадрид е 4 (четвърти) в Испания.

Когато Левсики игра в ШЛ и Вердер, и Барселона, и Челси бяха номер едно в първенствата си и мачкаха наред.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.