Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:06 20.04.24 
Футбол
   >> ФК Левски - Сф
*Кратък преглед

Тема 5:0-размисли на пияна глава!нови  
Автор OcтaпБeндep (левскар)
Публикувано13.09.06 01:22



Много е!Както и да го погледнем е много!В случая няма значение какво грухтят свинете,продажнтите свински журналисти,свинските медии!Истината е една-отборът на народа игра слабо,както викаше навремето Любко-Играли смо без сърце!Като ученички!-Боли ме гъза дали клубарите ще ме засипят с критики за антилевскарски пост-това не е важно!Важното е че Левски не беше Левски!И че испанците не показаха по добра игра от Оксер миналата година примерно!Ако някой е мислил че влизаме в лигата за да сме боксови круши на оня озъбен циганин с бразилско име,мнението му се е различавало от моето!Аз смятам че Левски може повече!Аз смятам че Левски влезе в лигата за да се бие с големите като равен,и приемам тазвечершния резултат като резил!Резил,който синия отбор трябва да изкупи в София с жар,с хъс със СЪРЦЕ!Тогава победата ще дойде сама!Чакам!И не приемам сълзливи постове,не приемам че толкова можем,не приемам че момчетата са се представили достойно!Защото НЕ СА!А могат!

"На площад Сан Бабила..."


Тема Re: 5:0-размисли на пияна глава!нови [re: OcтaпБeндep]  
Автор BlueMorningBlueDay (Дивомер)
Публикувано13.09.06 08:21



Това все пак им е първия по-важен мач за който излизат.
Аз лично не съдя никой. Лесно няма. Дано само са се понаучили на нещо от тоя мач, психика най-важното.
Абе яко беше.
Животът продължава, гледаме напред.

Освен това, винаги има победител и победен. Явно не може все ние да побеждаваме.





Тема Re: 5:0-размисли на пияна глава!нови [re: OcтaпБeндep]  
Автор ur4e69 (баба Вихронрав)
Публикувано13.09.06 08:59



Доказахме отново, че сме нация от предатели и раи. Как искаме да победим нации от завоеватели? Естествено, психиката ни е като на плъхове, а вчера 24 часа се фукаше кви готини жени манекенки завели в Барселона футболистите и как така вече сме повели на Барса с 1:0!!! Малиии, как само сме им повели!!!!!!!! Дано вкараме поне 1 гол в лигата да се отсрамим, че иначе наистина излиза, че тия наш`те ще си изкарат няколко екскурзии с жените и ръководството вкупом и нищо повече. Така излиза, че зор им било да отскочат до Испания, Англия и Германия. Все така се получава-стигаме до голям форум и там с извинение се осираме като никой друг. Като нямат психика да не играят, защото точно по тези шампионати цял свят научава. В квалификациите и да отпаднеш, никой няма да разбере, а сега цял свят ни се диви! Е, дано поне са изчукали жените си, та да имат някаква ползица от разходката до Барселона. И дано са си напазарували сувенири за спомен.





Тема Re: 5:0-размисли на пияна глава! [re: ur4e69]  
Автор f(x)dx ()
Публикувано13.09.06 10:24



баце, ти ако се чувстваш предател, рая и плъх, аз не. така че стига с такива обобщения.
Осасуна като са испанци - и те го отнесоха оня ден. Е, с три на нула, ама кво от туй.

толкова си могат вашите. ти ако си имал други очаквания - твой проблем.



Тема Е то май така е станало...нови [re: ur4e69]  
Автор Бopиc (любопитко)
Публикувано13.09.06 16:22



.. понаебали са се с жените си - изкарали са романтична вечеря в стил Шампионска лига - а то в такива случаи на другия ден нито краката нито главата са на мястото си.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.