Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:19 21.05.24 
Музикални
   >> Led Zeppelin
* Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Легенди  
Автор vodafone (...за Германия)
Публикувано13.02.07 19:45



Група, без която не мога. Никога не съм вярвал, че така ще ми повлияе една група. Просто нямам думи. Много бих искал да си взема постер на LZ отнякъде и да си го закача в стаята и да стои там до деня, в който си отида от тоя шибан свят. Някой би ли ми казал откъде може да се вземе - ОЧЗ?





Тема Re: Легендинови [re: vodafone]  
Автор Mr.NМодератор (The real)
Публикувано14.02.07 09:34



За LZ групата от Бг ли става въпрос или за Led Zeppelin ? Щото ако е за бг група LZ , май е сбъркан клуба , но ако е за Led Zeppelin , значи си на точното място.



Тема Re: Легендинови [re: Mr.N]  
Автор+ (Нерегистриран)
Публикувано14.02.07 10:47



Robert Plant shte ima koncert v Kavarna v kraj na juni.





Тема Re: Легендинови [re: +]  
АвторAmber (Нерегистриран)
Публикувано15.02.07 00:01



no kidding





Тема Re: Легендинови [re: vodafone]  
АвторAмбъp (Нерегистриран)
Публикувано15.02.07 00:04



Пардон за любопитството, но това той знае ли го?



Тема Re: Легендинови [re: Aмбъp]  
Автор+ (Нерегистриран)
Публикувано15.02.07 08:52



Сигурно знае нещо или поне мениджмънта.
Още не е официално, но ще стане.
Ще бъде нещо като фестивала Арена мюзик. На предния и по предния ден на същото място ще се изявят саответно "Меноуър" и "Хевън енд Хел"/Блек Сабат с Дио/.



Тема Re: Легендинови [re: +]  
АвторAмбъp (Нерегистриран)
Публикувано15.02.07 16:40



Ми дано да стане, щото тоя човек много го уважавам, а и честно да си призная(срам не срам) наскоро открих Цепелин, които се оказаха най-якото нещо, което съм чувала до сега. Дори ми се струва абсолютно невероятно и в сверата на фантазията че Плант ще идва у нас. Като знам само какво е направил за света на музиката.Така, че такива като Меноуар и Сабат(било то с Ози или без Ози) могат само да му дишат прахта.



Тема Re: Легендинови [re: Aмбъp]  
Автор+ (Нерегистриран)
Публикувано19.02.07 09:39



Плант вече е идвал у нас дори през 1998 /3-ти март/ и то заедно с Джими Пейдж. Аз бях там. На първия ред. Зимния дворец на спорта.



Тема Re: Легендинови [re: +]  
АвторAmber (Нерегистриран)
Публикувано21.02.07 11:35



Да бе, да му се невиди. Още не мога да си простя този пропуск. Като се замисля, че през 99 ходих на Металика и въобще не ми беше и минавало през ума, че съществува нещо много по- велико. А може да е било и въпрос на вкус- все пак тогава бях само на 15.


Who hides the east from the blind man's eye
In the land of peace where the righteuos cry
So high, most high





Тема Re: Легендинови [re: Amber]  
Автор+ (Нерегистриран)
Публикувано21.02.07 13:52



Никакво сравнение не може да има между Лед Зепелин и Металика. Да не говарим за Дийп Пърпъл, те са върхът.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.