Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:30 14.06.24 
Музикални
   >> Led Zeppelin
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: About Led Zeppelinнови [re: zeppelin88]  
Автор Angermeans (I care a lot)
Публикувано11.09.06 00:15



Споко, просто в БГ нещата са малко объркани в това отношение



Общо-взето тук голямото болшинство от хората, числящи се към почитателите на рок музиката, слушат предимно хеви метъл.
Примерно тук Deep Purple (не че са баш хеви метъл де) са доста популярни за сметка на други класически рок банди като The Who, Cream и т.н., докато на запад е напълно обратното.

Друг пример е, че Нирвана тук почти всеки ги знае, а адски малко са хората, които знаят и другите групи от гръндж вълната като Alice in Chains, Soundgarden, Pearl Jam, Stone Temple Pilots и т.н.

Абе както и да е, важното е човек като чуе хубавата музика да я оцени, а не да се старае да слуша това, което слушат хората около него

Despite all my rage I'm still just a rat in a cage

Тема Re: About Led Zeppelinнови [re: Thunder lnc.]  
Авторlz (Нерегистриран)
Публикувано22.01.12 10:36



продавам над 100 видео касетки с метъл музика. реликвата на рока и метъла.
цепелин,пърпъл,кис,джудас,блек сабат,мейдън,ейсидиси,фрии,алис купър,всичко каквото се сетите от класиката на 70 и 80 г. концерта реликва на пърпъл -
калифорния джем от 6 април 76г. със супер качество.stomatologat@abv.bg



Тема Re: About Led Zeppelinнови [re: lz]  
Автор Koфтият (форумист)
Публикувано09.03.12 03:46



A защо напускаш фронта, бе приятелю по музикални интереси ? Не искаш да слушаш такава музика повече, имаш финансови затруднения, булката не ти разрешава .... ?


Стой си 'в отряда' и хич да не ти пука.
Аз тази музика ще я слушам до последната си година живот, без значение накъде се е обърнала модата.


За протокола - California Jam was in `74. През '76 Блакмор вече не е с Дийп Пърпъл. Знам че знаеш и че е печатна грешка, уточнявам го за останалите читатели.



Тема Re: About Led Zeppelinнови [re: Thunder lnc.]  
Автор efir (freelancer)
Публикувано26.08.20 22:27



Отмиляха ми напълно. From 15.01.2012...


Тогава заради тях станах

off-topic

Асоциальная сеть "Мизантроп". Сотни тысяч аккаунтов, опции "добавить в друзья" нет в принципе.

потвърждавам, че И funy77 Е МОЙ псевдоним.




NUT (ot ada) - въпросната шизофреничка funy77- след този ми пост...се позна...

Редактирано от efir на 26.08.20 22:31.



Тема Re: About Led Zeppelinнови [re: Thunder lnc.]  
Автор funy77 (антифашист)
Публикувано07.01.21 07:13



а пък това е новата ми страница в профила.



[suggestopedia movie / сугестопедия филм:

подпис:





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.