Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:12 25.06.24 
Музикални
   >> Led Zeppelin
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Някой може ли да ми каже...  
Автор Peaлиcт (жидомасон)
Публикувано26.01.04 13:52



...Някой може ли да ми каже, защо всички съвместни изяви на Робърт Плант и Джими Пейдж винаги са протичали без участието на Джон Пол Джоунс?

Има ли някакви противоречия между тях и с какво се занимава Джон Пол Джонс в момента?

Благодаря ви...



Тема Re: Някой може ли да ми каже...нови [re: Peaлиcт]  
Автор veverica (горска)
Публикувано26.01.04 16:20



Ти сега ме предизвика към голямо ровене по сайтовете... Всички обясняват как Джон Пол Джоунс бил най-подценяваният музикант в историята на рокмузиката, и че явно имало някакъв communication breakdown между него и Пейдж и Плант, но не е ясно какъв и защо
Иначе човекът явно още свири от време на време... Издирих три негови албума от след-Цепелинската ера: "Scream For Help" - 1985, "The Sporting Life" - 1994, и "Zooma" - 1999 (последния даже успях да го чуя )

Но пък при търсенията си открих един много пищен сайт... може пък да не го знаете още



Луд умора няма

Редактирано от veverica на 26.01.04 16:26.



Тема Re: Някой може ли да ми каже...нови [re: Peaлиcт]  
Автор Thunder lnc. (hard'n'heavy)
Публикувано26.01.04 17:15



Може би отговора на този въпрос е даден в следните статии:







You don't burn out from going too fast.
You burn out from going too slow and getting bored.

Редактирано от Thunder lnc. на 26.01.04 21:19.



Тема Re: Някой може ли да ми каже...нови [re: Peaлиcт]  
Автор gagalove (euphoric)
Публикувано26.01.04 20:01



moje bi chastitza ot istinata po vuprosa se krie vuv fakta che sled smurta na bonam reshavat da se razpadnat a ne da produljat, vupreki che spored men imashe kakvo da izsviriat samo trimata no iavno e imalo razni protivorechia oshte togava

gagalove's cry


Тема Re: Някой може ли да ми каже...нови [re: gagalove]  
Авторlevy (Нерегистриран)
Публикувано26.01.04 21:50



... no puk taka ostanaha na nivo. vij dp kak razvaliha legendata kato se subraha.



Тема Re: Някой може ли да ми каже...нови [re: levy]  
Автор gagalove (euphoric)
Публикувано26.01.04 23:07



mi ne znam, durjat se dp i dvata im kontzerta v sf biaha strashni, verno che pochti vsichko go iznese steve morse ama vse pak sa si pichove ot klasa

gagalove's cry


Тема Re: Някой може ли да ми каже...нови [re: gagalove]  
Авторlevy (Нерегистриран)
Публикувано26.01.04 23:48



strashni byaha - i az gi vidyah. no nali tursim novoto, a to lipsvashe. makar che i az se izkefih. a mai samo tova ima znachenie. :)) no zeppelin sa bogove. dp iamt pravo na sushtia statut - nishto che ne sa blusari.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.