Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:21 24.06.24 
Музикални
   >> Led Zeppelin
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: Още...нови [re: veverica]  
Автор Yassen ()
Публикувано04.02.04 23:54



Добре, спирам, млъквам, зима е!

Красотата ще спаси света...


Тема Re: ...нови [re: VlOLATOR]  
Автор Aтилa ()
Публикувано05.02.04 02:37



Вярно е! Основно ме избива към забавната и хумористична страна на въпроса, но след като разправяш хуморески какво очакваш?

Идеята ти за живия разговор е добра. Само трябва да уточним какъв ще е инструмента - гаечен ключ, ъглошлайф, бормашина и т.н.





Тема Re: Още...нови [re: Yassen]  
Автор veverica (горска)
Публикувано05.02.04 08:02



Е, всъщност в момента е доста пролетно... трябва да признаеш

Луд умора няма



Тема Re: ...нови [re: gagalove]  
Автор VlOLATOR (I rush for you)
Публикувано05.02.04 09:13



....ами естествено, че се вижда само част от земята.....аз нали това се опитвам да ти кажа.......вижда се тази част, която на мен ми харесва, допада...., която разбирам!!!....Ти ако виждаш всички аспекти на живота (и музиката в частност)....шапка ти свалям!!!...очевидно си феномен, защото аз не познавам разумен човек, който да твърди, че знае всичко (вижда повечко части от своята камбанария)....., напротив..., забелязал съм, че колкото повече един човек вниква в нещата (научава се)....толкова повече му става ясно как нищо не знае....!!!!
...Принципно съм много съгласен с нещата, които казваш...., но смятам, че ти гледаш на темата по твърде професионален начин.....Естествено това е нормално, тъй като разбрах, че с това си изкарваш хляба и това си учил(това ти е живота общо взето).....Ето от тук идва разминаването...., че аз разсъждавам от малко по друга позиция.....а тя е, че се стремя да гледам на обсъжаните тук въпроси от чисто фенска гледна точка....., което разбира се не значи, че не подхождам сериозно!!!!.....напротив, музиката е огромна и много важна част и от моя живот!!!....Но аз все пак предпочитам когато си пусна Мерилиън да не си представям ноти и табулатури (не че не мога;)..., а да се потопя в света им.....и да чувствам!!!!!!
...благодаря за кирилицата:)))))))

THERE IS NO DARK SIDE OF THE MOON REALLY....AS A MATTER OF FACT IT`S ALL DARK

Редактирано от VlOLATOR на 05.02.04 09:26.



Тема Re: ...нови [re: Aтилa]  
Автор VlOLATOR (I rush for you)
Публикувано05.02.04 09:25



....е, щом смяташ, че това са хуморески......значи едва ли ще се разберем и на живо!!!.....аз не виждам нищо хумористично в това, което написах по темата....!!!.....напротив, в огромната част говорех за плачевното състояние на рок музиката в Булгаристан!!!!......е, вярно е, че понякога ми е адски смешно като гледам изцепките на БГ групите....., ама това е тъжен смях!!!......аха!!!
...лека!!!

THERE IS NO DARK SIDE OF THE MOON REALLY....AS A MATTER OF FACT IT`S ALL DARK


Тема Re: ...нови [re: VlOLATOR]  
Автор Aтилa ()
Публикувано05.02.04 10:11



Плачевно е състоянието на държвата ни! От там идва всичко.

За съжаление това всички го знаем, а не търсим промяна.




Тема Re: ...нови [re: VlOLATOR]  
Автор Aтилa ()
Публикувано05.02.04 10:14



А на живо ще се разберем!
Даже много добре!



Тема Re: ...нови [re: VlOLATOR]  
Автор gagalove (euphoric)
Публикувано05.02.04 11:08



аз не съм се деформирал професионално до такава степен все още че като слушам музика да чувам и виждам ноти (таблатурите са аматьорска работа, тях не ги коментирам:), но примерно моя учител по китара е - тои казва че ако има пусната музика и тои я чува не може да заспи - постоянно анализира :)
разбира се че гледам от професионалната страна на нещата, неизбежно е... истина е все пак че навлезнеш ли по-надълбоко в музиката, вече чуваш и други неща, обръщаш по-голямо внимание на разни детайли, но не бих казал че изчезва фенската част на нещата а напротив - така имаш шанса да си още по-искрен фен на нещото което е стойностно за теб. видях в инфото ти че и ти се занимаваш с музиката така че ти е ясно за какво говоря. а иначе е ясно че на всеки погледа му стига до там докъдето има възможност, но е по-добре да се опитваме да си развиваме очите отколкото да си циклим на минарето и да казваме че това си е наш'та камбанария :) за съжаление аз наистина съм поизгубил с времето онова искрено фенство към някоя група, щото вече го има и разсъждението - професионализъм, новаторство, звук, качество, визия... ставаш по-критичен може би по този начин, но пък нещата които ми допадат ме по побъркват :) както е с Уес Монтгомери например. тои е може би единственият феноменален музикант който не е можел да чете ноти, но е мислил с тях, което е по-важното. според мен ако го нямаше Уес, Джанго Реинхардт, Тал Фарлоу, Кени Бърел, братята Фендер и още неколцина (общо по-малко от 10 души) ние с теб сега щяхме да коментираме новостите в свиренето на тамбура и гъдулка :)

gagalove's cry



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.