Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:26 24.06.24 
Музикални
   >> Led Zeppelin
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: Молбанови [re: gagalove]  
Автор Yassen ()
Публикувано01.02.04 22:35



Ами значи сам можеш да разучиш. Бих се радвал и с другата си група да свириш!

А кога си там с Swing Regime? Пусни ми бележка като наближи, ако още не знаеш дата. Ще гледам да дойда!!

Красотата ще спаси света...


Тема Re: Молбанови [re: Yassen]  
Автор gagalove (euphoric)
Публикувано01.02.04 23:10



kum sredata na fevruari shte e , az shte uchastvam nakraia v jam session-a na swing regime, inache ne sviria s tiah no nali se opitvame da sme jazzman-i i shte go pravim kakto po sveta - s jam session nakraia v koito se vkluchva vseki koito iska i v sluchaia - az :]]]]

gagalove's cry


Тема Re: Молбанови [re: gagalove]  
Автор Yassen ()
Публикувано01.02.04 23:20



Ок, очаквам да ме бележкосаш

Хубава вечер
Ясен

Красотата ще спаси света...


Тема Re: Ама...нови [re: Yassen]  
Автор veverica (горска)
Публикувано02.02.04 10:36



А клуб 113 + помниш ли го? Ех, ама хубави времена бяха
Пък за това кой кого познава... и аз имам чувството, че те познавам - особено ако никът ти е real Понеже не сме толкова много, де
Да ти кажа... и изказванията за чалгата ме дразнят. Не че съм фен - просто... въпросът е принципен. Според мен за всеки влак си има пътници, колкото и да е банален изразък - и докато те не ми пречат, не ми се ще и аз да им преча. Live and let live му се казва на това

Луд умора няма



Тема може...нови [re: Aтилa]  
Автор VlOLATOR (I rush for you)
Публикувано02.02.04 10:59



...отговарям по ред
1. ражда се!...насила `убост ни ставъ!
2. Съдя по собствените си критерии, които си позволявам да смятам за достатъчно показателни! (и по критерии на хора, които смятам, че са достатъчно светнати)....съвпадат!...вервай ми!!!
3....за лошото състояние на БГ рок-а има далеееее-е-е-еч по-големи "виновници" от имитирането (пример:шуро-баджанащина, лош вкус, никакво търсене, занижени критерии, географско положение, профанщина, ориенталщина, прост народ....и прооо-о-о-о-очие)!!.....не съм твърдял, че баш имитирането е ОСНОВНАТА причина......, но определено е сериозна такава!!!
4. Щом не си разбрал примера ми за "придобиването на кръчмарско-лежерен нюанс".....едва ли ще разбереш и обяснението, което бих ти дал за това, кое според мен е естрадо-рок.....или роко-естрада.....хихи...ти си избери!!!
5....."малко изключение" бяха "Стейн"...., бяха "Бейбифейс Клан"..., бяха "Нова Генерация"...., бяха "Клас", бяха "Фактор"....., бяха "Виолетов Генерал"...., бяха "Пиромания", бяха "Ера"....., бяха "Ахат"(тук сериозно наблягам на думата "БЯХА")....., са Паникан, са Ин Смуут...., са Фийлд.....и прочие....
....и пак искам да подчертая......всичко това горе е СПОРЕД МЕН!!!!!

THERE IS NO DARK SIDE OF THE MOON REALLY....AS A MATTER OF FACT IT`S ALL DARK


Тема Re: Молбанови [re: Aтилa]  
Автор VlOLATOR (I rush for you)
Публикувано02.02.04 11:01



...хлъц! (с учудване и лееееко, едва доловимо недоверие)....!!!.....щом други са успели да разберат.....значи и ти ще можеш!!!.....вярвам в теб и стискам палюги!

THERE IS NO DARK SIDE OF THE MOON REALLY....AS A MATTER OF FACT IT`S ALL DARK


Тема Re: Ама...нови [re: veverica]  
Автор Yassen ()
Публикувано02.02.04 21:07



Честит ти втори пролетен опит, Горско момиче А когато зимата отново скове, ще говорим за пролетна саможертва и за Красотата на първото кокиче, жертвало се, за да усмихне слънцето...

Името ми е Ясен, никакъв ник!

Кое е носело името клуб 113+? Да не е Тракията И да, малко сме. По-малко отколкото бяхме. Много мои приятели избраха други земи, да творят и изживяват щастието си...Уви!

И сега малко философско есе на тема свобода на мнението! Без нищо ново и оригинално в него, поради която причина ще го скъся максимално
Първо цитат : " Повръща ми се от това, което говорите, но бих умрял за правото ви да го казвате" Волтер би се смаял, ако можеше да види как го цитирам. А нима не може?

Втората част на есето ще е с императивно-героично звучене: Никога не оставяй Ленин, Бен Ладен, Аятолах еди кой си, Маркс, хитлер и Мишо Шамара да се изразяват свободно в свят населен с хора като нас. Никога. Знаеш последствията нали?

трета част(помирително-безмислена) Буда е говорил за средния път. ксенофобията, цинизма, верската ненавист, насилието и комунизма са много в ляво или много в дясно. И нямат нищо общо със свободата!!!


Послеслов (лиричен): Свободата е състояние на духа и не се влияе от външните обстоятелства. Свободният човек, обаче не е ксенофоб и пр. двете са несъвместими.

И да, Чалгата като цяло е като Мишо Шамара

Горско същество, ако някой дойде и започне да пръска с ДДТ и дефолиант твоята гора. Ще го спреш ли? А свободата му? А твоята? А това, което цапа нематериално и неуловимо?!!


Имай хубава нощ и бди над гората си
Ясен

Красотата ще спаси света...


Тема Re: Молбанови [re: VlOLATOR]  
Автор Aтилa ()
Публикувано03.02.04 04:17



Кои са другите?



Тема Re: може...нови [re: VlOLATOR]  
Автор Aтилa ()
Публикувано03.02.04 04:53



Това за отговорите ти по ред

1. Значи според теб добрият музикант се ражда, а не се изгражда в следствие на многогодишни учение и труд? (Много интересно разсъждение).

2. Да се каже дали даден изпълнител имитира друг не трябват "собствени, достатъчно показателни критерии". Трябва единствено слух!

3. В Бъглгария няма шоу бизнес... Та за какъв Рок приказваш?.

4. Обясни все пак що е естрадо-рок.....или роко-естрада! Това е форум. Дори аз да не разбера има хора, на които ще им бъде много интересно.

5. Че бая били тия "малки изключения". Не е чак толкова зле значи!




Тема Жанрова чистка!нови [re: Yassen]  
Автор veverica (горска)
Публикувано03.02.04 11:18



Така се беше изказала една известна дама от нашите среди Ти май това се опитваш да направиш... И сигурно си прав, де Дори за това не ми се спори Всъщност, по принцип хич не обичам да споря...
Искам да ме оставят мен да се изразявам свободно - истината е, че останалото просто не ме интересува... Или поне това е далечната ми трансцедентална цел
113+ беше онзи клуб... Като се влиза във вътрешния двор на СУ - още в тунела вляво. Сега там има някаква печатница, издателство... или нещо подобно Не може да не си бил там - не го вярвам просто
А Тракията и като клуб ли се е изживявала? Аз съм ходила там само на кръчма Макар че истинската кръчма беше Братя Марчеви, дума да няма... Още страдам по нея

Луд умора няма

Редактирано от veverica на 03.02.04 11:25.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.