Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:22 13.06.24 
Автомобили
   >> Lancia
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема взимам Ланчията;]]]но...нови  
Автор tOxic (минаващ)
Публикувано07.01.06 13:05



Здравейте,хора.
Преди почти месец намерих колата.Първата ще ми е,но това е колата,която искам и не мога и да чуя за друга - Ланчиа Делта,1.8,105 к.с.,94та година на 100 000 км,с газова уредба,слагана от предишния й собственик италянец,с климатроник и т.н. за 4800лв.,адски запазена;премина всуякакви проверки и "специалистите" с мен останаха много доволни.
Естествено обаче сигурно се сещате как от момента,в който я избрах какви опявания получих от околните - земи си голф,земи си опел,ала бала...
Иначе имах колебания и за една хонда,но тя е малко по-скъпичка.
Можете ли да ми кажете какви проблеми да очаквам.Плюсове,минуси?
Рових се много по сайтове;и тук четох доста.забелязах,че все някой ремонтира нещо и въпреки това не мисля,че греша в избора.надявам се;]]
Исках да чуя мнения от хора,които са имали точно този модел.
Колко да очаквам да ми харчи градско например?
Човека,от който я купувам ми разправя 6 на 130 за извънградско.Не е ли прекалено малко за Ланчия?Принципно му имам доверие,но това ми се вижда малко прекалено.Не разбирам много.Даже хич...

Изобщо какво да очаквам?
Благодаря ви предварително.Предполагам,че до края на месеца ще сме колеги вече;]]Но държа да съм подготвен,особено откъм нападките,че хич не са малко;]]



Тема Re: взимам Ланчията;]]]но...нови [re: tOxic]  
Авторa (Нерегистриран)
Публикувано08.01.06 14:54



viz vav www.lancia-bg.com/forum



Тема Re: взимам Ланчията;]]]но...нови [re: tOxic]  
Авторdedrata (Нерегистриран)
Публикувано12.01.06 21:56



ako vsi4ko i e nared ia vzemai bez da ser zamislas.az karam dedra 92 ra 1.6i na 250 000.samo az sam i navartial 100000.karam ia ot 4 godini.mola se nesto da se strosi po motora ce da ia smena s kappa no za sega bezuspesno.



Тема Re: взимам Ланчията;]]]но...нови [re: tOxic]  
АвторПeшo (Нерегистриран)
Публикувано14.01.06 18:51



Имам същата от 3 години, много добра и красива кола страшно ме разглези обаче батка разходът изобщо не е тоя който ти казват. Гълта гориво като змей по-документи и дават 8.5/100 при 90 км/ч и си е толкова. Вярно върви страшно , но при тези цени на бензина почти съм се навил да я продавам.(4000лв.) За три години съм сменил само термостат и кранче за парно. Тая дето ще я купуваш с летите джанти ли е и го питай колко са реалните километри щото кола от 94-та година на 100000км няма такава.



Тема Re: взимам Ланчията;]]]но...нови [re: Пeшo]  
АвторToни (Нерегистриран)
Публикувано14.01.06 22:48



Пешо е прав - гълта гориво като змей! Моята стига до 12 литра при градско! Лесно се поврежда еулектронния датчик на дроселовата клапа, което също води до повишен разход. Цената му е баснословна! Компресорът на климатика също ми създаваше проблеми, докато не открих ИМПАС! Може да се говори (пише) много, но засега толкова! Все пак, колата е страхотна.........



Тема Re: взимам Ланчията;]]]но...нови [re: Toни]  
АвторToni (Нерегистриран)
Публикувано15.01.06 08:23



И за цената! Добра е, ако е по-луксозния модел - с ABS, лети джанти, халогенни фарове, спойлер, салон велур и други .......



Тема Re: взимам Ланчията;]]]но...нови [re: tOxic]  
Авторcokela (Нерегистриран)
Публикувано15.01.06 10:29



Каквото и да си купиш втора употреба ще е на риск и все ще се наложи да пооправяш нещо, но в интерес на истината Дедра е колата която си заслужава най- много за тези пари и години. Имам я от 1 година и съм доволен от колата и екстрите, извънградско може да гори наистина 6-7 ако караш с 90 км/ч, в града под 10 няма да паднеш. Успех!



Тема Re: взимам Ланчията;]]]но...нови [re: Toni]  
Автор tOxic (минаващ)
Публикувано22.01.06 12:15



ABS,лети джанти,салон велур,спойлер,тракшън контрол,газова уредба оригинал,климатроник....
за километрите е ясно,щото това са от септември 95 година/когато е регистрирана/ доста годинки.
знам,че цената е добра,а и колата идея си нямате колко е запазена.направо е като току-що извадена от завода.направо умирам от кеф като я погледна
доколкото разбирам е най-важно колко е запазена,тъй като е старичка вече.също не е и удряна.нали това било важно,защото е поцинкована и само ударът може да прецака нещата.
само дето и вие ми потвърдихте за разхода на гориво.ей това,особено по задръстванията в софия ше ми изяде ушите
но ако само разходът ще ми е проблем нямам право да се колебая.
благодаря ви за мненията.много ми помогнахте,защото досега вече 2 месеца не съм срещнал човек,който да не ме разубеждава.
друго - знаете пътищата ни и какво казват за италианските коли.
нямам намерение да скачам в дупки,но един от най-честите ми маршрути е просто кошмарно зле.
вярно ли е това,че се трошат много и трябва страшно да се внимава?



Тема Re: взимам Ланчията;]]]но...нови [re: tOxic]  
Авторhristo (Нерегистриран)
Публикувано24.01.06 22:27



не се трошат толкова лесно, не са направени от вафлени кори



Тема Re: взимам Ланчията;]]]но... [re: tOxic]  
АвторToni (Нерегистриран)
Публикувано30.01.06 11:59



Според мен е много важно колата да те кефи. Аз преди да видя Ланчата се бях навил на Голф 3, но след като я видях нямах колебания. Голфът може да е много добър, но и отвън и отвътре си е "сухо дръвце" в сравнение с нашата красавица!




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.