Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:48 24.06.24 
Автомобили
   >> Lancia
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема pomo6t za KAPPA  
Автор mirolancia (непознат )
Публикувано10.11.05 18:19



zdraveite kolegi ot sedmica ve4e sam gort sobstvennik na kappa iskam da znaq nqkoi moje li da mi kaje pokazva li momenten razhoda na bord kompiutara?
i mi izgorq motor4eto koeto zgava dqsnoto ogledalo ot kakvo moga da izmislq samo motor4e ina4e cqlo ogledalo struva 360 lv blagodarq vi predvaritelno



Тема Re: pomo6t za KAPPAнови [re: mirolancia]  
Авторa (Нерегистриран)
Публикувано11.11.05 13:04



няма маментен разход
а за моторчето можеш да му смениш само ротора аз така си оправих едната машнката на централното



Тема Re: pomo6t za KAPPAнови [re: a]  
Авторmiro (Нерегистриран)
Публикувано11.11.05 16:51



ot kade moga da si namerq samo rotor4e ? i o6te ne6to moje li na mqstoto na obiknovennoto ogledalo v salona da se sloji ot solarnite deto potamnqvat pri zaslepqvane dali ima kabeli v instalaciqta ?



Тема Re: pomo6t za KAPPAнови [re: miro]  
Авторa (Нерегистриран)
Публикувано13.11.05 22:35



за огледалото не знам
аз за централното си взех роторче от друга машинка за централно която купих за 5 лв иначе ми искаха за втора употреба централно на резервоара ми искаха 50 лв така че си потърси подходящо ел.моторче ако не пасва го разглоби и смени роторчетата



Тема Re: pomo6t za KAPPAнови [re: a]  
Авторmiro (Нерегистриран)
Публикувано14.11.05 17:52



zdravei pak sam as moje li da pitam ne6to o6te ? kakto si karam ponqkoga mi svetva avariq na kompa i lampata cheki na malki oboroti pada s 100-200 oborota a posle se opravq dali kakvo moje da e tova a u6 si4ko e redovno imah spukan marku4 na debitomera ma go navih sas sko4 i u6 se opravi neznam kakvo moje da e



Тема Re: pomo6t za KAPPAнови [re: miro]  
Авторa (Нерегистриран)
Публикувано15.11.05 00:39



tochno ot tozi markuch i pri men e spukan i go napravih s opakovachno folio i selikon ama chte go smeniam s nov ama e 200 lv tozi mesec shte go smeniam
na men mi harchi po 13-16 gradsko i mislia che e ot tozi markuch zashtoto vzema malko vazduh ot tam
i vse pak kato ti svetne chek viz kakvo izpisva na bord komputera zashtoto tova svetva i pri izgoriala krushka na stopa i za vsiakakvi drugi raboti viz kakvo pish ei pole proveri v knizkata



Тема Re: pomo6t za KAPPAнови [re: a]  
Авторmiro (Нерегистриран)
Публикувано15.11.05 20:02



na kompa pi6e sa6toto kakvoto pi6e6e pri spukaniq marku4 avariq kontrol sistem motor neznam ko moi da e ot vreme na vreme se poqvqva samo i is4ezva



Тема Re: pomo6t za KAPPAнови [re: miro]  
Авторa (Нерегистриран)
Публикувано18.11.05 10:48



отиди на диагностика аз ходих във вантотрейд стрива 20 лв



Тема Re: pomo6t za KAPPAнови [re: a]  
Авторmiro (Нерегистриран)
Публикувано18.11.05 18:07



imam 4uvstvo 4e ne mi raboti nqkoq sve6t mai ili ne6to kompa se barka



Тема Re: pomo6t za KAPPAнови [re: miro]  
Авторmiro (Нерегистриран)
Публикувано04.12.05 18:35



zdravei kolega znae6 li kato dam kontakt i ne6to pokrai volana bram4i i sled vreme spira tova kakvo moje da e pri teb ima li go :)




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.