Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:37 28.04.24 
Автомобили
   >> Lancia
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема KAPPA  
АвторRONlN (Нерегистриран)
Публикувано07.12.04 01:02



zdraveite,nqkoi ima li knizka za kappa ili za komputora



Тема Re: KAPPAнови [re: RONlN]  
Авторa (Нерегистриран)
Публикувано11.12.04 22:15



имам книжка на pdf ама е на немски



Тема Re: KAPPAнови [re: a]  
АвторRONlN (Нерегистриран)
Публикувано13.12.04 21:44



super.s nemskiqt ste se spravq nqkak si. tova mi e mob. nomer 0888607384 i ako iskash mi zvanni ili mi ostavi tvoqt mob.nomer i az ste ti zvanna .blagodarq



Тема Re: KAPPAнови [re: RONlN]  
Авторa (Нерегистриран)
Публикувано13.12.04 22:27



http://www.alfa-lancia.com/files/kappa.pdf



Тема Re: KAPPAнови [re: a]  
Авторa (Нерегистриран)
Публикувано13.12.04 22:29



от тък можеш да си го дръпнеш http://www.alfa-lancia.com/files/kappa.pdf



Тема Re: KAPPAнови [re: a]  
Авторa (Нерегистриран)
Публикувано13.12.04 22:30



ако те итересува нещо за компютъра питаи аз понаучих някои неща



Тема Re: KAPPAнови [re: a]  
АвторRONlN (Нерегистриран)
Публикувано14.12.04 21:13



1. zdrasti.ami kato zavartq kluza za farovete na gabarit ili farove na tabloto postoqnno mi sveti lampata za check.tova okazva li nqkakvo vliqnie na na komp. po nqkakav nazin.
2. znaesh li nqkoi el.tex. za kappata v smisal ze ne mi svetqt plafonite kato otvorq levite vrati
3. moze li da smenq menuto na komp. na angliiski
ako sam mnogo naxalen kazi



Тема Re: KAPPAнови [re: RONlN]  
Авторa (Нерегистриран)
Публикувано14.12.04 22:55



1 ачи като включеш фаровете и ти светне chek сигурно ти е изгоряла някоя крушка провери си стоповете или габаритите
2 за това не знам как да се оправи и на мен не ми свети като си отворя лявята предна врата ако разбереш нещо може да ми казеш и аз да оправя моита за разположението на крушките в купето и как се вадят плафоните го имо в книжката. В началото при мен не светеше десния заден плафон но като го отворих и разбутах крушката се оправи изглежда не правеше контакт иначе оргиналните крушки со доста скъпи щото са халогени и са филипс около 15 а мож и повече да струват

3 да си смениш езика на компютъра 1 изгасяш колаат задържаш service завъташ ключа до mar тоест даваш на контакт избираш си езика като кжи проверя и ще отговоря пак
4 като дадеш на контакт на компюъра се появява надпис ланчия ако задаржиш check ще ти покаже дали нивото на маслото е нормално
5 ако задаржиш clima date и дадеш на контакт ще ти се включи диагностика на климатика
ако искаш да си занулиш километрите на компютара за сманата на маслото и другите неща отиваш на това което искаш да зануляваш и натскаш малкото бутонче за сверяване на минутите m
друго за сега не се сещам

сега аз имам няколко въпроса
1 знаеш ли някои добър сервиз за капа
2 дали чуваш нещо да хлопа глухо по задното окачване щото при мойта го има и не могат да открият от какво е или не им се занимава единия приемчик ми каза че то при капите си го имало това хлопане



Тема Re: KAPPAнови [re: a]  
Авторь (Нерегистриран)
Публикувано14.12.04 23:00



да си смениш езика на компютъра 1 изгасяш колаат задържаш service завъташ ключа до mar тоест даваш на контакт избираш си езика и потвърждаваш с clima date само че температурата ще е в фаренхаит и вместо километри ще бъде в мили



Тема Re: KAPPAнови [re: a]  
АвторRONlN (Нерегистриран)
Публикувано15.12.04 00:55



za zukaneto otzad viz stangite kam nosazite.v ediniqt krai sa xvanati kam kupeto a v drugiqt kam prednata zast na nosaza demek kam p[osoka dvigatelq.pri moita go ima sasto no mi e razbit leko ediniqt tampon na tazi stanga.a sasto moze i da e ot tampona na makfersona.ot nego sasto moze da zuka tupo. pone taka mislq az.
a za serviz vse oste neznam,az moita q imam ot 3 meseza i zasega ne sam xodil na maistor no sas sigurnost ste se nalozi mai .
osvetlenieto koeto ne mi sveti pri otvoreni lqvi vrati-sigurno ima nqkade zamasqvane zastoto do krushkite idva tok i po + i - . po + e normalen tok a po minusa e po slab no neznam kade da tarsq problema.datzika koito trqbva da podade signal za osvetlenieto se namira v samite bravi na vratite . proveri dali raboti
tvoita kappa kolko ti gori?
moita e nqkade okolo 10-11/100 gradsko a na dalgo okolo 9 no sam xodil nablizo okolo sofia
samo ne razbrax kogato mi se chekira postoqnno dali ne natrupva greshki v komp. i tova da mu obarkva rabotata.ako iskash moze nqkoi den da se vidim i da obmenqme opit.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.