Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:36 24.06.24 
Автомобили
   >> Lancia
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Климатронникът го духа само студено - ?!  
АвторlGochev (Нерегистриран)
Публикувано15.11.04 16:31



Климатронникът духа само студено - ?!
Вентилаторчето явно работи добре, но в купето се набива при всички случаи само студен въздух. Като резултат, предното стъкло е покрито постоянно с конденз, та карам на магия последните дни.
Един приятел казва, че съм взел лятна версия на Дедра ...... :) :)
Дайте съвет.
Безаварийно на всички!



Тема Re: Климатронникът го духа само студено - ?!нови [re: lGochev]  
АвторlGochev (Нерегистриран)
Публикувано16.11.04 16:18



Днес говорих с някакъв майстор /само по тел/.
След кратки обяснения от моя страна, онзи заключи, че 99.99% става въпрос за някаква клапа, която се намирала под таблото, пред скоростния лост и ....... там някъде. Ако някой има опит по въпроса, да удари едно рамо, да ме ориентира. Сърбят ме ръцете, а не смея да пипам съвсем без насока и т.н.



Тема Re: Климатронникът го духа само студено - ?!нови [re: lGochev]  
АвторDiversant (Нерегистриран)
Публикувано16.11.04 17:57



А каква ти е колата?

На Delta2 и на Dedra кранчето за радяторчето се намира под таблото от страната на шофьора. Отваря се и се затваря от едно електромоторче. Свали пластмасите и виж дали работи. Малко е неудобно защото почти трябва да легнеш, а в това студено време...

За изпотяването също бих те посъветвал да си смениш и филтъра (ако не си го правил). Намира се под кората на чистачките непосредственно под предното стъкло.

Успех.



Тема Re: Климатронникът го духа само студено - ?!нови [re: lGochev]  
Автор boggy (непознат)
Публикувано18.12.04 10:24



Има един датчик за темп. в купето, които се намира под кората вдясно от кормилната колонка на отделно капаче с отвори и малко вентилаторче отвътре. Ако той изуши ще лъже кл-ка, че вътре е топло и пак така ще се получи. А да не би да си оставил градусите на LO :)



Тема Re: Климатронникът го духа само студено - ?!нови [re: lGochev]  
Автор R3 (непознат)
Публикувано13.01.05 17:44



Би ли ми казал дали си разбрал от какво е проблема и как си го оправил.При мен се случи абсолютно същото :(:(

Редактирано от R3 на 13.01.05 17:46.



Тема Re: Климатронникът го духа само студено - ?!нови [re: R3]  
Автор ZHlV (непознат )
Публикувано29.01.06 16:02



В лявото огледало има температурен датчик който мери външната температура при прекъсване на жиците парното не работи.При ТЕМА е така.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.