Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:25 02.07.24 
Автомобили
   >> Lancia
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема как се прави диагнопза на гумички на клапанинови  
Авторcлaжи (Нерегистриран)
Публикувано01.10.04 10:08



Колеги ниакои знаели как мога да разбера дали са си заминали гуми4ките на клапаните.Имам следния проблем: като слизам от балкан на скорост ,долу по равното като трагна ве4е с газ отзат пуше та се не трае ,и така 3-4км.после вси4ко е наред. По равното колкото и да я напавам ,на миасто колкото и да иа форсирам несте дори и грам да изпуши.Би триабвало ако е от сегменти да си пуши винаги особенно като я настъпиш ,но не. Затова си мислия данеса гуми4ки и от вакума като се движа надолу да просмиква масло. ВИЕ КАКВО МИСЛИТЕ ,ДАИТЕ САВЕТ КАК ДА РАЗБЕРА.



Тема Re: как се прави диагнопза на гумички на клапанинови [re: cлaжи]  
АвторCЛABИ (Нерегистриран)
Публикувано01.10.04 10:18



ШИБАНАТА КИРИЛИЦА САМ СИ ОБЪРКАЛ НИКА НА "СЛАЖИ"



Тема Re: как се прави диагнопза на гумички на клапанинови [re: CЛABИ]  
АвторPaco (Нерегистриран)
Публикувано01.10.04 14:23



Аз лично не знам как можеш да ги провериш дали са здрави гумичките без да свалиш главата.На двувалките специално след време се разбиват леглата на пулоете и започва да чукат. bobi8603@abv.bg



Тема Re: как се прави диагнопза на гумички на клапанинови [re: Paco]  
АвторPepko_Bepko (Нерегистриран)
Публикувано02.10.04 18:33



ima golqma veroqtnost da si prav!Po princip kogato ''vlojkite'' sa se spekli kolata propu6va samo kogato q zapali6 i posle spira da pu6i -za6toto masloto se e steklo po stebloto na klapana i e vlqzlo cilindara.Kogato motora raboti i klapanite se dvijat v voda4ite e po trudno da se sti4a.No kakto si opisal ti togava se polu4ava 6y6toto.



Тема Re: как се прави диагнопза на гумички на клапанинови [re: Pepko_Bepko]  
Авторcлaви (Нерегистриран)
Публикувано04.10.04 09:10



... а е това ве4е полезна имфопрмация не се биах сетил но наистина си прав . Благодариа ти. Ще триабва да ги снениам зна4и ама да изкарат до пролет.



Тема Re: как се прави диагнопза на гумички на клапанинови [re: Pepko_Bepko]  
Авторslawi (Нерегистриран)
Публикувано05.10.04 09:00



priateliu tazi sutrin obarnah vnimanie kato ia zapalih dali pusi. Da ti kaja kolkoto i dsa ia forsirah ama gram ne izpushi ni sin ni 4eren dim . Ta ve4e de da znam kvo i e no tvoita imfo e ot polza .



Тема Re: как се прави диагнопза на гумички на клапанинови [re: slawi]  
АвторPepko_Bepko (Нерегистриран)
Публикувано09.10.04 20:05



Razgledai si otdu6nika na masloto v kartera.Tam vsi6ko nared li ti e?Da nqma6 ne6to zapu6eno ili nqkoi pre4upen marku4.



Тема Re: как се прави диагнопза на гумички на клапанинови [re: Pepko_Bepko]  
Авторslavi (Нерегистриран)
Публикувано12.10.04 08:56



ooo odu6nika mi e do bolka poznat taka se bese zadrastil zimata s onova bialoto 4e 4ak mi izhvar4a tapata na masloto. Niama da e ot nego tam vs. e nared.Ve4e neznam kade da tarsia?



Тема Re: как се прави диагнопза на гумички на клапанинови [re: slavi]  
АвторPepko_Bepko (Нерегистриран)
Публикувано14.10.04 18:51



Da we nie govorihme za ''tova bqloto''-''kondenza v masloto'' se polu4ava ili ot 6ofirane na kysi raztoqniq v grada kogato motora ne moi da napravi nujnata rabotna temperatura.Ili ako ti se gubi antifris4e ot garniturata na glavata i da vliza v masloto.



Тема Re: как се прави диагнопза на гумички на клапанинови [re: slavi]  
Автор DeltaGT (непознат)
Публикувано14.10.04 20:56



Eeee tova s izhvurchaneto na tapata ... iskam da go vidq... malko lovno-ribarski istorii stanaha!:) Na men mi izhvurchashe shtekata za masloto ama nali se opira v kapaka i ne padashe... ta dokato razbera che e stanala tapa v otdushnika... koito bqh otkachil ot kapaka na karburatora che da ne capa vytre .... puk zimata nannaana!:)
...ta taka de ... shtekata she izhvyrchi predi kapachkata!:)) izvinqvaite prosto si nqmam rabota i si chesha ezika hehehe




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.