Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:43 19.04.24 
Автомобили
   >> Lancia
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Дедра - подръжка  
АвторБapoko (Нерегистриран)
Публикувано09.10.04 14:33



Здравейте. От дълго време си търся кола и не мога да реша каква. На какво ли не се качвах и избора не е лесен, като не знае човек какво точно му трябва. Както и да е качих се в Дедра и тя милата нещо ме омагйоса и каза АЗ ще съм въпреки предрасъдъците за италиянско возило. Но искам все пак да се информирам как варви подружката и. Признавам, че не съм опитен много с автомонтйорството и затова ми се ще да ви питам какви хронични проблеми да очаквам как варвят резервни части и консумативи. Надявам се да не се разочаровам и да стана скоро член в клуба. А това на което съм се спрял е Дедра 1.8и '95 с климатроник и АБС.
Мерси предварително и да знаете, ако си я взема няма да се отарвете само с това запитване



Тема Re: Дедра - подръжканови [re: Бapoko]  
Автор Pioneer (2.0 ie LS)
Публикувано09.10.04 15:34



Подръжката е като на ФИАТ доста ефтина. Иначе е стахотна здрава, луксозна кола.



Тема Re: Дедра - подръжканови [re: Бapoko]  
АвторCarlos (Нерегистриран)
Публикувано15.10.04 18:09



Zdrawei hombre ot 4 godini imam dedra2.0ie daje i gazowo i slojih wapreki 4e mnogo hora mi kazaha 4e ne e dobre, problem sam imal sas dat4ika za tmp. na wodata koito dawa info. na com. za 4 godini sam smenil nakladki i iabalkowidni boltowe. absoliutno ni6to drugo! za men towa e nai dobroto saotno6enie tsena-luks-skorost! No wseki si ima mnenie! A za gnieneto- spe4elih tri basa, nemojaha da nameriat rajda po tsialata kola a tia gorkata e 90godina! Ti re6awa6 kasmet kakwo i wozilo da si wzeme6!



Тема Re: Дедра - подръжканови [re: Carlos]  
АвторBaroko (Нерегистриран)
Публикувано15.10.04 20:13



Mersi mnogo, napravo sum se vlubil v Lancia-ta i upaseniqta mi bqha glavno za Check Control-a (ili tam kakto mu se vikashe), che el. paketa daval bugove, a tova ne e bila evtina povreda i ot sorta. Vseki mi kazva italiansno ne si vzimai, no kato gledam bash Dedra shte e :))



Тема Re: Дедра - подръжканови [re: Baroko]  
Авторslavi (Нерегистриран)
Публикувано16.10.04 08:43



E nai posle edin razumen izbor. Nе се притесниаваи за частите по евтини са от немските а и ако колата тио е поддаржана ниама да ти се наложи да ги копуваш такаче ако искас да карас АВТОМОБИЛ ке мпс това е пражилниа избор



Тема Re: Дедра - подръжканови [re: Бapoko]  
АвторMлaдeн (Нерегистриран)
Публикувано20.10.04 14:48



Спрял си се на удачен избор. Купи си дедра проиводство след 93 г. Подръжката не е скъпа, но се пази от части ментета.
Относно очарованието на Дедрата - няма какко да говориме, още повече, че твоята е с екстри.
Аз иман Дедра комби 95 г. 2000 кк с всички вазможни екстри и много хубав кожен салон ( еленова кожа) - направо супер !
Купувай - няма да съжаляваш.



Тема Re: Дедра - подръжканови [re: Mлaдeн]  
АвторИвo (Нерегистриран)
Публикувано20.10.04 17:37



И аз имам Дедра комби само че дизел.Колите са супер направо съм им фен от както съм с тази .А за подружката не се притеснявай-супер здрави машинки са.И са с най добро съотношение цена-качество.Просто супер



Тема Re: Дедра - подръжканови [re: Ивo]  
АвторDedra (Нерегистриран)
Публикувано20.03.06 14:08



Kupi si Lancha Dedra 1,9TDS i shte se rodish...vyrvi super,mnogo tiha i luksozna...i mnogo evtina poddryjka 2 g. karam takava kato ia zaredia i zabraviam koga sym hodil v benziostancia....minal sym 60 000km za 2 godini.... 2 sharnira sym smenil...samo




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.