Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:41 02.07.24 
Автомобили
   >> Lancia
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема datchizite na delta  
Авторcharlie (Нерегистриран)
Публикувано25.09.04 15:06



iskam da vi pitam kakvo oznacha, ako datchika za ruchnata spirachka mi sveti neprekusnato. I ot kade moje da se nameri knijka na bulgarki ili pone na angliiski za delta



Тема Re: datchizite na deltaнови [re: charlie]  
Автор KPEMATOP (FIAT Uno Turbo)
Публикувано26.09.04 20:52



datchika za ry4nata ti e pod samiq lost na rychnata spira4ka
wij za kakwo stawa wupros



Тема Re: datchizite na deltaнови [re: charlie]  
Авторфилтep (Нерегистриран)
Публикувано26.09.04 23:58



ако е делта 2 то трябва да провериш 2 неща.
1.има ли масло в казанчето.
2.може да са изхабени накладки.
при мен газаджиите бяха врътнали пуплавака.ако първите 2 неща са наред то правиш следното.на казанчето има капачка която се върти.въртиш докато спре да свети индекатора.моите наклатки нямаха датчик те почнаха да скърцат.имат ограничител които почва да стържи на диска и ти потсказва че са за смяна.дано да съм ти помогнал.пиши какво е станало и дали си разрешил проблема.САМО ИТАЛИЕН КАР



Тема Re: datchizite na deltaнови [re: филтep]  
АвторPepko_Bepko (Нерегистриран)
Публикувано27.09.04 20:08



da we 4a'i i az da pitam.Lampata mi koqto e na tabloto na koqto e napisano''P'' po princip kogato ry4nata e opynata trabva da miga.Ot skoro kogato ry4nata e opynata tq po4na da sveti bez da miga i napravi mi vpe4atlenie i se zamislih koe li q kara da miga.I v momenta e otkazala napylno.Kyv li moi da e problema.Spored men ne e ot butona koito se namira pod ry4nata spira4ka.Q kajete ne6to po ?-a 4e ne mise iska da razglobqvam naposoki bez da znam ot ko moi da e.PLEASE



Тема Re: datchizite na deltaнови [re: Pepko_Bepko]  
Автор DeltaGT (непознат)
Публикувано08.10.04 15:23



Abe q si sloji ti edno centralno zakluchvane i alarma, mi ne se zanimavai s gluposti!:)
hehehe
Kato ti e drupnata ruchkata na ruchnata spirachka - znachi ruchnata e drupnata i obratno!:) Lampichki sq....!:)



Тема Re: datchizite na deltaнови [re: charlie]  
Автор DeltaGT (непознат)
Публикувано08.10.04 15:25



Mda, pich kaji Deltata ot novite ili starite e?



Тема Re: datchizite na deltaнови [re: DeltaGT]  
АвторPepko_Bepko (Нерегистриран)
Публикувано09.10.04 19:59



Adi syglasen sym!Nali ti trqbvaha djanti za zimata.Davam ti moite lqtite det gi ima na starata ti Delta.A ti mi dava6 edna alarma.Nqma da te zanimavam s postavqneto.6te si blyskam sam glavata.Az si donesoh stomanenite ot JAMBOL 6te si sloja vremenno tqh,dokato si namerq 15-ski.4e s tez razdutite kalnici 14-ski nqma da i hodqt.:)Pomisli si!!




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.