Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:03 26.06.24 
Автомобили
   >> Lancia
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Странно скърцане  
АвторSGM (Нерегистриран)
Публикувано12.09.04 00:38



Здравейте! От време на време нещо ми скърца от задницата на колата - като дръпна съвсем леко (преди първия зъб) ръчната и спира. От какво може да е това и на някой случвало ли му се е? Моите съмнения са че някоя от задните ми накладки не се връща напълно и затова скърца. Колата е Дедра 1.8 '92 без ABS.



Тема Re: Странно скърцаненови [re: SGM]  
Авторpaco (Нерегистриран)
Публикувано13.09.04 11:01



Хи.при мене заяждаше ръчната.като я дръпна и след тожа сваля запо4ва6е да вие един ден когато слязах от колата задното ми колело пушеше. свалиш гумата и когато се опитах да завартя диска той се вартеше много трудно свалих 4елюста заедно с накладките раздвижх цилиндар4ето сипах срира4на те4ност в едно дето се захваща жилото за него(намира се зад диска има гума като маншон)сипах обилно спира4на те4ност и след това с отяверка запо4нах да мърдам жилото.сложиш и грес на лагера на главината. като монтирах гумата и я завартях в вуздуха тя се варте6е много лесно и си има6е добра инерция.като я подкарах веднага се усети разликата.ходе6е пове4е енерцията и бе6е по добра и не загрева6е Джантата.от тогава не ми е саздавала ядове .може и при теб да е така. bobi8603@abv.bg УСПЕХ



Тема Re: Странно скърцаненови [re: SGM]  
Автор Aries (™)
Публикувано14.09.04 21:25



Az dosega kolko stranni skyrcania sym imal....
I vinagi sami izchezvat sled den-dva...



Тема Re: Странно скърцаненови [re: Aries]  
АвторSGM (Нерегистриран)
Публикувано20.09.04 14:02



Абе моето скърцане така и не изчезна напълно... то през повечето време не скърца - само понякога напомня за себе си... Иначе джантата не загрява или поне не се усеща разлика с другите. Май ще се ходи на сервиз ....




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.