Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:34 13.05.24 
Автомобили
   >> Lancia
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема тьрся книжка за Дедра  
Авторsheri (Нерегистриран)
Публикувано10.09.04 16:23



тьрся книжка за ДЕДРА,ако някой я има моля да я предостави за преснимане-много благодаря .тел.0899442801



Тема Re: тьрся книжка за Дедранови [re: sheri]  
Автор Pioneer (2.0 ie LS)
Публикувано10.09.04 16:39



Моята е на Италиански



Тема до Pioneerнови [re: Pioneer]  
Автор 4oko (лошо момче)
Публикувано13.09.04 10:13



ако в нея има инфо за дедра2.0ie 1989г. ноември моля те само ми кликни на 0887545041 много бих бил благодарен да я преснимам

без авариен път на всички


Тема Re: до Pioneerнови [re: 4oko]  
Автор Pioneer (2.0 ie LS)
Публикувано13.09.04 10:58



Какво точно инфо ти трябва за дедрата?



Тема Re: до Pioneerнови [re: Pioneer]  
Автор 4oko (лошо момче)
Публикувано13.09.04 12:12



най-вече имам проблем с дигиталното табло най-дясното екранче не работи ако не е напечено жестоко от слънцето а и тогава свети само най-долния ред а и ми се ще да видя датчика за включване на вентилатора на радятора какъв е че в аутоиталия ми сложиха един дето включва на 104 г. и ми дава ядове лятото чак го шунтирах по-едно време а и ми се ще да я имам книжката де мерси все пак

без авариен път на всички


Тема Re: тьрся книжка за Дедранови [re: sheri]  
Автор racer666 (Dedra 1.6 i.e.)
Публикувано13.09.04 14:39



az imam samo tazi koqto ti davat kato si kupi6 kolata i tq e na italianski.
poneje mnogo rovih(moje bi nedostaty4no vde pak) za pove4e literatura
i ni6to ne otkrih sy6to 6te byda mnogo blagodaren ako nqkoi me naso4i
kade da tyrsq ili dade da snimam. GSM 0888443716



Тема Re: до Pioneerнови [re: 4oko]  
Автор Pioneer (2.0 ie LS)
Публикувано13.09.04 14:42



Ще ти я дам, но се съмнявам ще ти свърши работа, става дума за книжката която си върви с колата, по-добре разгледай това http://www.lancia-bg.com/usefully.htm ,но ще трябва да си търсиш точно темата. А сигурен ли си че уреда на таблото не те лъже, аз имах същия проблем с температурата.



Тема за Pioneer благодарянови [re: racer666]  
Автор 4oko (лошо момче)
Публикувано16.09.04 10:58



благодаря ти наистина добър обем документация е трябва да си припомня английския щях да съм по-доволен от италянски но и така е супер за съжаление там няма решение за проблема с дигиталното ми табло но ще продължавам да търся и като я докарам в вид който на мен ми харесва (дедрата де ) ще я заведа на някоя сбирка да я видите гаджето ми жена ми твърди че и обръщам повече внимание на нея отколкото на семейството си и може да е права но дори и да си сложи (жената) 4 гуми и волан едва ли ще измести италянката от живота ми единствено съм обеден че ако ми подари едно Енцо тогава ще зарежа Ланчата

без авариен път на всички



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.