Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:25 01.06.24 
Автомобили
   >> Lancia
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема кофти градус  
Авторфилтep (Нерегистриран)
Публикувано01.09.04 23:12



от лятото имам малък проблем с температурата.когато загрее колата държи градус 2 чертички над 90.радиатора ми е топъл значи не е термостата.вода има достатъчно.когато дигне над 3-4 чертичка се включва перката,охлажда и пак застава на същото място.някои знаели каде се намира датчика и на колко степени работи.колата е делта2 95г.1.6 моно инжекция.а още сам махнал и пласмасата която е зад декоративната решетка за по добро охлаждане ама пак си държи температура.омасляват ми се гарнитурите(малко) и ме е страх да не прецакам мотора



Тема Re: кофти градуснови [re: филтep]  
Автор Aries (™)
Публикувано02.09.04 10:26



Imashe ciala tema otnosno temperaturata vyv foruma, potyrsi ia. Inache pyrva stepen mai beshe na 92*, a vtora na 96*. Pri men dava systite stoinosti kato tvoite, no samo kato karam dylgo vreme gradsko ili v zadrystvane.



Тема Re: кофти градуснови [re: филтep]  
Автор Pioneer (2.0 ie LS)
Публикувано02.09.04 11:30



При мен се оказа че уреда не ми показва вярно.
ето ти цялата дискусия по въпроса





Тема Re: кофти градуснови [re: филтep]  
Автор hf hpeМодератор (italian car fan)
Публикувано02.09.04 19:16



ако показанията ти са такива при работа на място, то няма проблеми

логиката ти че ако радиатора е топъл, то термостата е наред не е много вярна, защото термостата може да не отваря напълно и тогава температурата в главата на двигателя(там се измерва чрез датчика) и тази в радиатора ще са с голяма разлика



Тема Re: кофти градуснови [re: hf hpe]  
Автор KPEMATOP (FIAT Uno Turbo)
Публикувано22.09.04 00:00



wsi4kite mi uredi lujat po kolata
osobeno toq na temperaturata 90 gradusa sa mi kato 100, a kato pusna farowe i halogeni otiwa na 110 gradusa...
pulen tashak, no realnost s nashte italianski stari bangii
zatowa OPEL sa slojili sinq zona, rabotna zona, chervena i togawa ne se oplakwash




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.