Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:28 27.09.24 
Автомобили
   >> Lancia
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Въпрос за Lybra  
АвторЖekaтa (Нерегистриран)
Публикувано01.09.04 18:09



Какво ще кажете за тази кола харесах една на горубляне много е яка. обаче струва бая та заслужава ли си инвестицията защото тука виждам за втори път такава нещо не ги купуват маи. всички те ми приятели казват че съм луд за тия пари да купувам такава кола като мога да си взема МБ или бмв. но мене много ми хареса та каквото инфо ми дадете ще ми е от полза мерси



Тема Re: Въпрос за Lybraнови [re: Жekaтa]  
Авторфилтep (Нерегистриран)
Публикувано01.09.04 19:43



ако правилно се сещам това си е доста нова кола като имам предвит че мойта е делта2 95г и за тази година едва ли бих избрал някои голф,ескорт....... който отговарят на същите пари и година.колата ми дава много повече лукс,комфорт и съмочуствие от колкото другите коли в тоя клас.незнам каква е колата която си харесал(година и двигател)но определено си заслужава щом си се зачудил толкова.другите мислят така МБ и БМВ това са колите други няма ама ти с тая либра ще си различен от другите.в моя град има 4 като моята и много хора се обръщат и се заглеждат по нея.дори повече от колкото по баналните БМВ-та(всяка 4 е бмв.всяка 3 е мб.всяка 2 е голф 2 или 3).Ако си търсиш кола с характер то определено е този автомобил.



Тема Re: Въпрос за Lybraнови [re: Жekaтa]  
Авторjuli_d (Нерегистриран)
Публикувано02.09.04 00:22



Lybra- та е страшен автомобил. Отвън единствено двата кръгли фара ме дразнят малко, но иначе изглежда добре.Баща ми лепи спукани стъкла в Пловдив и при него идват всякакви коли. Докараха една Lybra 2.4 jtd 135 к.с. Казаха хора от може би автосалона за най-луксозни коли в Пловдив за нея, че вървяла страшно. А собственикът и каза, че била малко твърдичка, като окачване. Иначе аз имах вазможност да я разгледам доста добре отвътре и е наистина невероятна. Едвали има кола в тоя клас с такова луксозно обзавеждане, а именно голям LCD дисплей, на който ти излиза информация за борд компютъра, навигацията, аудио системата, чек контрола и ....Има в колата задължително двузонов климатроник. Всичко е в кожа, махагон и матов алуминий. Качеството на изработката и сглобката е на супер ниво. Аудио системата е оригинална Bose с 7 говорителя+бас, която може да се управлява и от волана (Всичко си е фабрично и точно сметнато за тая кола).Може и да има CD чейнжър за 6 диска, но незнам дали е за всички модификации. Досега съм чел и чувал само хубави неща за Lybra- та. Никой не се е оплакал. Наистина според мен си заслужава и може би и по доста неща да превъзхожда MB и BMW. Дано да съм помогнал.



Тема Re: Въпрос за Lybraнови [re: Жekaтa]  
Автор hf hpeМодератор (italian car fan)
Публикувано02.09.04 19:18



ако наистина имаш възможност (финансова) не се замисля изобщо



Тема Re: Въпрос за Lybraнови [re: hf hpe]  
Автор KPEMATOP (FIAT Uno Turbo)
Публикувано22.09.04 00:03



e kak shte zeme Lybrata, nqma da moje da se pokaje pred sysedite...trqbwa mu MB ili BMW, towa e misleneto na 70% ot sobstwenicite na awtomobili
tapa logika ama e taka w BG



Тема Re: Въпрос за Lybraнови [re: Жekaтa]  
АвторMлaдeн (Нерегистриран)
Публикувано16.10.04 13:23



Купувай бате !
Това е автомобил за ценители !
Не ги купуват, защото ги няма и поддръжката е трудна с оглед на тяхната рядкост.
Бъди сигурен, че ще бъдеш забелязван отдалече !




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.