Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:26 17.06.24 
Автомобили
   >> Lancia
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Срамота!!!нови  
Автор diversant (непознат )
Публикувано26.08.04 10:15



Според тази статия:

от началото на годината Lancia имат 2 продадени нови автомобила, а Alfa Romeo - 4, докато Peugeot - 1946. С какво сладките италианки са по-лоши от френските? Знаете ли че съм чувал хора които като разберат че карам Lanchia питат: "Това модел на коя марка е?" или пък: "Тия к'во производство са? Корейско ли?". А аз търпеливо обяснявам че това е италианска марка чиято история започва 1906г. печелиа много ралита през 80те с Delta и така нататък. В същото време направо ми се иска да удоша непросветения идиот с тъпите си въпроси.
Та според вас на какво се дължи този слаб интерес? Спред мен има нещо много сбъркано в в маркетинга и рекламата на италианките. Виждали сте предполагам големите show room-ове на Peugeot, WV, Audi, Toyota... Сега Ford строят голям комплекс в Младост. Колко постери и реклами има на Skoda, Toyota, Renault... a na Lancia или Alfa кой е видял? Даже да имах пари за нова кола не знам от къде мога да си го купя. Единственното място за което се сещам е бул. Климент Охридски (преди околовръстното). Но там 1 нямат нито show room (само един Fiat), 2 по мойте наблудения са че не са особенно любезни. Представям си колко трябва да са били надъхани тези 6 човека които са се навили да си вземат Lancia и Alfa.

Кажете нещо окуражаващо.



Тема Re: Срамота!!!нови [re: diversant]  
Автор Capoeira ()
Публикувано26.08.04 11:35



Ми честно казано обяснение няма просто Лчанча Тезис е с цена която конкурира Мерцедес но наистина е невероятен автомобил.. А за Алфа ромео няма оправдание все си мисля че виновен е народа който започва все повече да придобива този масов дух на копиране на клишета : 307, астра, омега, Ц3
все коли под път и над път а не мога да се съглася че 307 може да се продава като нов автомобил , та той е отвратителен по всичките ми критерий. Двигател ужасно шумен при по високите обороти и не просто издаващ звък ами и тракане и всички гадни москвичови звуци пластмаси в салона отваратително менте като от автоаксесоарите на Илиянци. Управление като на Жигула а динамика като на москвич...
Всичко това го казвам на личното си три дневно впечатление от едно такова 307 направо се радвах като си седна в "старата" кола...



Тема Re: Срамота!!!нови [re: diversant]  
Автор bov8O (C14SE)
Публикувано27.08.04 08:34



Imat obache mnogo dobro predstavqne v Internet! Vij tozi sait ako ne si go razglejdal veche de! http://www.fiatbulgaria.com/, za spravka i Peugeot i Citroen ima gotini saitove, no drugite sa zle, Skoda naprimer daje nqmat sait!
A podarjaneto na krasiv, udoben sait s vqrna informaciq si e qvno jelanie! Problema e obache che naistina nqma snosna reklama na koli FIAT v BG. Daje i novata Panda koqto e supe kolica za nashte usloviq nqma nito edna reklama po TV-to! Sramota naistina!



Тема Окуражаваненови [re: bov8O]  
Авторdurexxx (Нерегистриран)
Публикувано27.08.04 14:46



То италянскитре коли през последните години си го имат тоя проблем и в други страни.И нищо чудно!!!Моделите които в момента имат ланчиа са доста зле като дизаин (според мен, а явно и според други щом се купуват малко), за тех. не знам.А тая луксозната ланчия е супер, ама цената и е като на новото BMW 5.Е кое ще предпочетете...



Тема Re: Окуражаваненови [re: durexxx]  
Автор Capoeira ()
Публикувано27.08.04 16:07



Lancia ще избера но това си е мое менние и предполагам че не се зачита...
Все пак тази Ланча не е просто поредното БМВ вече Ланча започва да гони престижа на Мазерати Линколн и тотално забравя за тъй хубавите години в рали шампионата...



Тема Окуражаваненови [re: Capoeira]  
Автор diversant (непознат )
Публикувано27.08.04 17:13



И аз съм на това мнение. Но тъй като се съмнявам да се опарича чак толкова много за една Lancia Thesis по скоро бих си взел една Alfa 147. Тя първо е доста по-ефтина, второ италианка е и трето има несравним спортен дух.
Иначе Lancia Thesis съм виждал само веднъж на живо. Не видях дали е с българса регистрация, но ми окапаха очите.



Тема Re: Окуражаване [re: diversant]  
Авторнoвak (Нерегистриран)
Публикувано27.08.04 20:31



Аз имам Lancia Dedra '93 105 кс от 1 месец и се кефя много Много ми харесва и като простор вътре, и купето с еленова кожа, и като външен вид е супер, не знам за в бъдеще как ще се държи, но дизайнът е готин отвсякъде. Жалко, че не е чистак нова Ако имах пари бих си взел и новата Lancia сигурно и една Alfa 155 TS park 1,8 или 2.0 Ама ей това е животът - все не можем да му се накефим до край



Тема Re: напоследъкнови [re: нoвak]  
Авторнoвak (Нерегистриран)
Публикувано27.08.04 20:33



много дедри виждам по софийските улици че и алфи даже



Тема Re: Срамота!!!нови [re: diversant]  
Авторgochev (Нерегистриран)
Публикувано29.08.04 22:35



Ot skoro imam lancia. Meko kazano, wyzhiten i o4arowan! Ma6ina za ceniteli. Ne sym uprawlqwal koj znae kolko razli4ni wozila, no towa e ne6to naistina razli4no. Dedrata e stari4ka, no dosta zapazena; po4ti bez zabelejki. Kato 4e minalata sedmica zyrnah po carigradsko now model na lancia ...... Ostanaha mi o4ite i .. kakwoto ima6e da ostawa izob6to. Moje bi e praw kolegata po otno6enie na marketinga i reklatama na italianskite wozila. Towa, koeto mina pokraj men po carigradsko ne moje da se srawni po dizajn s powe4eto ot naj-renomiranite wozila izob6to. Kato 4e mina awtomobil ot sledwa6tiq wek. Ne uspqh da widq modela, no opredeleno uspqh da si pojelaq edin den da pilotiram ne6to podobno. LANCIA. Nejnost, strast i o6te mnogo mnogo ..., sleti w edno.
Lek pyt, gore6ti i beazwarijni pytuwaniq!



Тема Re: Срамота!!!нови [re: gochev]  
Автор hf hpeМодератор (italian car fan)
Публикувано30.08.04 14:59



да ти е честита и се надявам да се видим на фест-а




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.