Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:11 16.05.24 
Автомобили
   >> Lancia
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Lancia Dedra Свирене от бензиновата помпанови  
АвторDedar 98 (Нерегистриран)
Публикувано18.08.04 12:05



Здравейте,

Отскоро имам Lancia Dedra 1.8i. Напоследък се чува свирене от бензиновата помпа. След около 10-15 мин. то намалява. Въпреки това колата се движи нормално и не придърпва. Не съм сменял бензиновия филтер и може би той е за смяна и тормози помпата. Някой имал ли е подобен проблем? Дали това означава че е време за нова ?



Тема Re: Lancia Dedra Свирене от бензиновата помпанови [re: Dedar 98]  
Автор hf hpeМодератор (italian car fan)
Публикувано18.08.04 15:19



щом нямаш проблеми не пипай нищо

все пак си смени филтъра, той си е консуматив
ако можеш провери си налягането на помпата



Тема Re: Lancia Dedra Свирене от бензиновата помпа [re: Dedar 98]  
Авторlvo (Нерегистриран)
Публикувано22.08.04 12:59



Здрасти,моята бензинова помпа свири постоянно(след смяна на горивен филтър пак),но това не й пречи да върви перфектно,следоваетлно нямам проблем не пипам нищо(пък нека си свири)!Успех!



Тема Re: Lancia Dedra Свирене от бензиновата помпанови [re: lvo]  
АвторPepko_Bepko (Нерегистриран)
Публикувано22.08.04 19:16



Po princip ne bi trqbvalo da izdava takiva zvuci.Ako nqkoi den spre da raboti ne bi trqbvalo da i se syrdi6:)



Тема Re: Lancia Dedra Свирене от бензиновата помпанови [re: Pepko_Bepko]  
Автор nas ™ ()
Публикувано01.09.04 14:44



Моята е нова МагнетиМарели и се разсвири след 1 месец работа, ама много як и писклив звук, а сега утихна от самосебе си като от време на време се усилва звука, но като я мериха във Ванто се оказа че си работи перфектно и си има налягане в аванс
сега се замислям дали някой ден да не отворя резервоара да погледна какво е положението, понеже ми казаха че може да свири и от лош монтаж



Тема Re: Lancia Dedra Свирене от бензиновата помпанови [re: nas ™]  
АвторPepko_Bepko (Нерегистриран)
Публикувано02.09.04 19:59



Kakvo ozna4ava lo6 montaj za teb?Men ne mi e qsno.Ko slojili sa q obratno li?hi4 nedei pipa spored men.Sy6to mnogo mi e 4udno kak sa go izmislili tova.Po princip samiq benzin kato minava prez rotora i smazva pompata.Nali taka?Kak ne se e slu4valo do sega da izhvykne iskra i da ne se zapali benzina a?Zamislq li ste se?Nqkoi 6te ka4e 4e nqma kislorot ama az ne sym syglasen 4e tova e pri4inata?Ne6to drugo ima.Za men e neobvqsnimo tova.Mola o4akvam komentari po ?-a.



Тема Re: Lancia Dedra Свирене от бензиновата помпанови [re: Pepko_Bepko]  
Автор nas ™ ()
Публикувано04.09.04 18:16



Старата ми помпа е разглобена, ама не ми е под ръка да я видя, но по спомен бензина няма достъп до самия ротор, минава през един улей и със една перка (като от едно времешните български перални на бабите) се засмуква бензина



Тема Re: Lancia Dedra Свирене от бензиновата помпанови [re: nas ™]  
Автор KPEMATOP (FIAT Uno Turbo)
Публикувано21.09.04 23:51



wunshnite pompi maj sa s walci???
i moita buceshe qko, sled smqnata na goriwniq filtur leko utihna, ama pak si brumchi



Тема Re: Lancia Dedra Свирене от бензиновата помпанови [re: KPEMATOP]  
Авторoнacиc (Нерегистриран)
Публикувано22.09.04 01:23



Не знам за вашите помпи, аз карам алфа 155, сигурно помпата е същтата и същто ми свири. Направило ли ви е впечатление че свири яко като е празен резервоара:) Колкото по празен, толкова по яко свири, а ако има повече от 5-6 литра бензин да я потопи не свири изобщо:) (Рядко ми се случва щото си сложих АГУ) Та мисълта ми е, че помпата си бръмчи така или иначе само че като е открита и празния резервоар усилва звука до невъобразими размери. На алфата резервоара е пласмасов, не знам за ланчата но ако е метален ще е страшна синфония:)



Тема Re: Lancia Dedra Свирене от бензиновата помпанови [re: oнacиc]  
Авторpaco (Нерегистриран)
Публикувано23.09.04 14:21



и аз със с газова уредба.бензиновата ми помпа изгоря.Слагайте поне 10л. гориво в резервоара.Аз отидох при майстор и ми сложи реле като съм на гас да не върти помпата.Това е най добрият вариант.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.