Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:43 28.05.24 
Автомобили
   >> Lancia
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема pitane za da ne se izlojaнови  
АвторGesha (Нерегистриран)
Публикувано20.08.04 23:56



i az i hubavata italianka. ta pitaneto e otnosno barzinata na Honda civic 1.5 16v 90hp 93g sre6tu moita Dedra 2.0 16v edno priatel4e iska da se darpame i to na po 50 lv. ne mi e za parite ama da ne izloja firmata 4e az mislia 4e 6te ia skasam i to baia ama znam li ta za tva pitam de.
mersi i ako se navia 6te kaja rezultata



Тема Re: pitane za da ne se izlojaнови [re: Gesha]  
Авторdiversant (Нерегистриран)
Публикувано21.08.04 17:07



Negowata e po-slabi4ka, no za smetka na towa Dedrata e malko teji4ka. Hondata nqmam predstawa kolko kila e, no mislq 4e bi trqbwalo da go izqde6. W kraina smetka ot golqmo zna4enie e i tozi zad wolana .
Uspeh.



Тема Re: pitane za da ne se izlojaнови [re: diversant]  
Автор PRlSMA ()
Публикувано21.08.04 18:22



pi4 ako mojesh da karash sloji 50 kinta no da e na po dulgo razstoqnie shtoto starta shte ti go vzeme negovata e po leka....no ako si besen haker koito jitka nfs po dobre se otkaji...

KOKOSHKITE SA MNOGO-PETELUT E VAJEN


Тема Re: pitane za da ne se izloja [re: PRlSMA]  
АвторPepko_Bepko (Нерегистриран)
Публикувано21.08.04 19:26



Moito menie e 4e 6te te drypne na starta.Ama posle bi trqbvalo da go nastigne6.Vse pak nai dobre da se probva.Sno6ti slu4aino bqh svidetel na takova sybitie mejdu Alfa155 1,8TS i Audi B4 2,3 alfata dypna s edna kola napred i i taka si fini6iraha.Izcediha treta do sledva6tiq svetofar.Dosta mi se vdigna adrenalina.:)



Тема Re: pitane za da ne se izlojaнови [re: Pepko_Bepko]  
АвторGesha (Нерегистриран)
Публикувано21.08.04 23:24



ami i az mislia 4e na start e po dobra ama sled 40-50 6te vidime. ne sam super 6ofior ama ne sam i haker de. Mersi za infoto pak drugata sedmica 6te vidim rezultata 4e sega ne mojel ne6to



Тема Re: pitane za da ne se izlojaнови [re: Gesha]  
Автор 4oko (новак)
Публикувано23.08.04 09:20



пич само не задържай първата дълго втора 4000 оборота трета и неговата ще стане на точка в огледалото за задно виждане . мойта е същата и много ги обичам разни такива хондички голфчета и др. а най си падам по пета серий на баварките ( тези преди 1998г. ) и онези малки мерцедесчета 190 много готино изглеждат в огледалото ми . само дето едни лоши чичковци ми взеха книжката ама какво да се прави късмет



Тема Re: pitane za da ne se izlojaнови [re: 4oko]  
Автор hf hpeМодератор (italian car fan)
Публикувано23.08.04 18:10



не си много прав защото колата точно на 4000 оборота ще започне да нбира най-силно
превключването трябва да става поне на 6000 оборота ако си щади колата и малко преди прекъсвач ако иска да я изцеди докрая

проблем и при тези гонки е разсипията на колата при тръгване
ако ще се дърпате на по дълго разстояние примерно 1000 метра можеш и да стартираш по нормални, но ако се дърпате на 400метра трябва да форсираш двигателя преди тръгване до 4500-5000 оборота и на старта да отпуснеш съединителя рязко(тази или подобна тактика ще трябва да използваш ако и противника разсипва така колата си де, иначе може да сартираш и по спокойно)

и пак подчертавам че това си е разсипия на автомобила, мойта след 4 такива старта и замина съединителя и ме питай кога при съединител за 395 лв. и смяна за 150 лв. ще ходя пак на божурище



Тема Re: pitane za da ne se izlojaнови [re: hf hpe]  
Автор Capoeira ()
Публикувано23.08.04 21:15



Отговор: след най малко 6месеца...
аз отидох точно веднъж и след точно 3 старта имах вече изцяло сцепен преден тампон на двигателя и лек спад в съединителя да не говоря че аз бях без оборотомер и само по слух предвиждах къде вкл прекъсвача(но все пак можах да направя 82км на втора предавка а точно за това се пъснах единия от пътите срещу една почерпка в МИМАС)... А и да меката връзка на гърнетата тотално се сцепи(не беше много качествена и беше доста изгнила)..
Бих ти предложил нещо по добро нека го направите от летящ старт да кажем от 30-40км тогава вероятноста от такива повредие почти минимална...



Тема Re: pitane za da ne se izlojaнови [re: Capoeira]  
Автор Viper X (just a snake...)
Публикувано23.08.04 23:18



с Пешо ли се състезавахте? :)) ахахх, кой спечели?

C.R.E.A.M.


Тема Re: pitane za da ne se izlojaнови [re: Viper X]  
Автор Capoeira ()
Публикувано24.08.04 00:16



Да ама не нашиа а един от академиата за да му покажа че неговиа Голф3 1.4 не струва парите който е дал... (може да се сетиш че беше една пародиа бях с две коли че и повече пред него)

Та разбрах аз че и ти си взел DEDRA 1.6 ама какъв е двигателя, ако не ти е проблем кажи номера по талона на колата....

Редактирано от Capoeira на 24.08.04 00:17.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.