Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:27 01.05.24 
Автомобили
   >> Lancia
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема МАЛКО ПОМОЩ, МОЛЯнови  
Авторнoвak (Нерегистриран)
Публикувано04.08.04 00:14



Здравейте "италиански" колеги съвсем наскоро си купих Lancia Dedra 1.8ie LE ('93) и още не мога да й се нарадвам, голяма е сладурка Обаче бях толкова замаян, като зърнах колата преди покупката, и уж я оглеждах оттам-отсам, а не видях, че са пукнати например дръжките на тавана, за които се държат пътниците от страната срещу шофьора. Всъщност едната се оказа впоследствие, че е изцяло счупена, била само закрепена, колкото да не се вижда Понеже се дразня нещо като не е наред та единият ми въпрос е знае ли някой от къде мога да купя такива дръжки и колко струват?! Ходих до автоморгата в Дружба, но там всичко е така изпоскано, че само ръждясали ламарини са останали Освен това и жабката е пукната здраво отвътре, самата й основа и капакът не се затваря съвсем плътно. Не знам пък жабка откъде да си намеря или как да я поправя? Някакви идеи? А дали има качествено лепило за пластмаса, с което бих могъл да залепя и дръжките и евентуално жабката?! Или пък някакъв майстор по пластмасите да познавате?



Тема Re: МАЛКО ПОМОЩ, МОЛЯнови [re: нoвak]  
Авторфилтъp (Нерегистриран)
Публикувано04.08.04 15:44



търси по моргите още няколко дена и ако не намериш отиди някаде кадето лепят брони там ще ти залепят вси4ко.аз колко ли не се мъ4ех да залепя кутията на въздушния филтер с кави ли не лепила и се се пука така4е тва са 2то варианта.а третия е в магазина.



Тема Re: МАЛКО ПОМОЩ, МОЛЯнови [re: филтъp]  
Авторнoвak (Нерегистриран)
Публикувано04.08.04 17:59



Благодаря за съвета, обаче не знам изобщо къде лепят брони Ако можеш да ми кажеш някакви адреси, сервизи В магазина на Италсервиз няма, в кои други магазини мога да проверя? Освен това и не знам къде другаде в София има автоморги освен тази на Дружба



Тема Re: МАЛКО ПОМОЩ, МОЛЯнови [re: нoвak]  
Авторnas™ (Нерегистриран)
Публикувано05.08.04 13:39



Имах преди време Типо на което му бяха счупени дръжките още като дойде от Швейцария, даже си мислих че не са му сложили от завода
отиди при "Италианеца" имат много части втора употреба, бул. "Овча купел" 87, намира се на кръстовището на "Житница" и "Овча купел" ето ти и телефоните, 955 54 76, 855 80 38, но най-добре е да отидеш на място
другия вариант е да провериш в магазина на "Стамболийски" №155,(втория магазин в ляво след канала), имат доста дреболии за купето, друг магазин има на Симеон - Фиат/Сеат/Ланча (от Опълченска към К. Величков след 300 метра в дясно едно малко магазинче 2 на 3 метра), съжалявам че визитките с телефоните са ми в колата ....
Ето ти и телефоните на "Вантотрейд" бул. "Самоковско шосе" №99 - 76 34 52, 975 35 09,
после ще ти дам и координатите на Александър ауто че не са ми под ръка



Тема Re: 10Х!нови [re: nas™]  
Авторнoвak (Нерегистриран)
Публикувано05.08.04 17:27



О, благодаря ти много, наистина! Няма да забравиш и за другите телефони и адреси, нали? А това с лепенето на брони така и не разбрах къде става? Ако случайно не намеря това, което търся де!



Тема Re: 10Х!нови [re: нoвak]  
Авторфилтep (Нерегистриран)
Публикувано05.08.04 18:07



аз сам от пловдив и немога да ти помодна ама най добре отиди до италянеца.исками се и в пловдив да има такъв щото в пове4ето слу4ии купвам нови 4асти.



Тема Re: 10Х!нови [re: филтep]  
Автор nas ™ ()
Публикувано05.08.04 18:24



Колега, магазина на "Цар Цимеон" е на номер 212 Б, тел 931 14 44,
Александър Ауто - на бул. Левски 101 - 983 13 74, дано да съм помогнал, само не мога да кажа нищо за лепенето на на пластмаси : ( но мисля че колегата mariobg знаеше къде има



Тема Лепене на бронинови [re: nas ™]  
АвторRosen (Нерегистриран)
Публикувано09.08.04 11:40



Светофара на Свети Наум и Милин камък. Ако идваш от х. Хемус преди светофара в ляво. Честита нова придобивка, дано това да са ти дертовете!



Тема Re: МАЛКО ПОМОЩ, МОЛЯнови [re: нoвak]  
Автор hf hpeМодератор (italian car fan)
Публикувано09.08.04 15:31



лепенето няма да ти помогне защото при първата употреба по предназанчение и дръжката ще се скъса пак

това е част която рядко някой би внасял защото не се произваежда за афтър маркет пазара, и можеш само да я поръчаш като оригинална част на ланчия
също така рядко някой който разглобява кола по западни морги ще седне да сваля точно това(освен ако не му поръчаш или е наясно с италянските коли и знае че това е често срещано явление) и да го внесе в България

затова те съветвам влез в mobile.bg и в търсене на малки обяви, части и услуги напиши да търси дедра и да си купиш от някоя катастрофирала
също така да занеш че стават от новата делта, а също така и от фиат типо, но само модел с шибедах

аз имам три в гаража но като знам че имам и 3 такива коли не ми се продават



Тема Re: Лепене на брони [re: Rosen]  
Авторнoвak (Нерегистриран)
Публикувано10.08.04 00:06



Благодаря Ще мина да видя на това място Ще ми се да няма други, но знам ли...




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.