Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:37 19.04.24 
Автомобили
   >> Lancia
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема daite da se vzemem v ruce i da napravim stikeri...  
Автор PRlSMA ()
Публикувано13.07.04 12:15



daite da se vzemem v ruce i da napravim stikeri ili da pomolim kremator da ni izmisli...tqhnite sa s jestoko kachestvo i sa super

KOKOSHKITE SA MNOGO-PETELUT E VAJEN


Тема Re: daite da se vzemem v ruce i da napravim stikeri...нови [re: PRlSMA]  
АвторGT (Нерегистриран)
Публикувано01.07.04 22:23



IMA6E TAKIVA IDEI,NOOSTANAHA SAMO V 4ATA



Тема Re: daite da se vzemem v ruce i da napravim stikeri...нови [re: GT]  
Авторpaco (Нерегистриран)
Публикувано05.07.04 13:32



mislish li 4e 6te se polu4i ne6to



Тема Re: daite da se vzemem v ruce i da napravim stikeri...нови [re: GT]  
АвторPaco (Нерегистриран)
Публикувано05.07.04 13:43



Kakvo 6te kajete da si napravim bg sait samo za Lancia.Naprimer www.Lancia.bg. Az imam na PC okolo 1200 snimki samo s Lancia .dosta tehni4eski harakteristiki za modelite i nai ve4e za deltite.Problema e tam 4e ne moga sam da sazdada sait. Ako niakoi se naeme s tazi zada4a 6te mu predostawia cialata informacia koiato imam na moeto PC.Kefite li se na "Maslarkite"(Lancia).Spoko i az imam takava. Har4i 200gr. na1000km.akolkoto do stikerite Imam Niakolko gotovi.6te gi pusna utre da si kajete mnenieto.
4ao i po malko gas na Maslarkite



Тема Re: daite da se vzemem v ruce i da napravim stikeri...нови [re: Paco]  
Автор Pioneer (2.0 ie LS)
Публикувано05.07.04 14:23



Lancia.bg e мног скъп, www.lancia-bg.com е свободен и цената му е кам 15 лв. на година само за името, за хостинг отделно се плаща, а може и на безплатен сървър който ще се вижда само от БГ. Имам някаква представа от това как се правят сайтове, но за качествен сайт си трябва професионалист, а и ще трябва форум зо което нямам никаква представа :-(, но като за начало мога да помогна и да го кача където се реши.
Така че за сайт съм за



Тема za pacoнови [re: Pioneer]  
АвторGT (Нерегистриран)
Публикувано05.07.04 21:30



ima6li tehni4eski danni za lancia delta gt dvuvalka ot 1987g



Тема Re: za GTнови [re: GT]  
АвторPaco (Нерегистриран)
Публикувано06.07.04 11:21



Здравей имам техническите данни.Намерих три модела GT от старата сериа на Delta.109к.с. /90к.с. /105к.с.Предполагам че твойта е 109к.с модела със105 к.с. се е произвеждал от 1982 до 1986г. а твойта 1987г. Модела с 90к.с се е произвеждал от 1987 до 1992г. ама ми се виждат малко конските сили за двувалка,така че мисля твойта да е 109к.с .Тоя модел на места го дават 108к.с и 112к.с ,ама си е точно 109к.с .Ето и резултатите:Lancia Delta 1600 GTie. има работен обем 1585см3.Диаметъра и хода на буталата е (84x71,5мм).Двигателя е от типа Dohc четири цилиндара.Достига максимална мощност от 109к.с при 5900об/мин.Ускорението му от 0-100км/ч е 9,8сек.Развива максимална скорост от 186 км/ч. Масата на празният автомобил е 995 кг,а с товар му дават максимално 1475 кг.Максималният въртящ момент е 134 N/m при 3500 об/мин. Един километар от място изминава за 31,3сек.Развива 100 км/ч за изминат път от43,7 м.Степента на сгастявате е 9,5.Размерите са му:Междуосие 2475мм, Дължина 3895 мм,Висояината му е 1380 мм,а Широчината е 1620 мм. Разхода който дава този автомобил е 6,2л-при скорост 90км/ч, 8 л при 120км/ч и градски разход 9,8 литра на 100 километра. Това е което имам за този модел .Ако случайно сам объркал КОНСКИТЕ СИЛИ ми напиши колко са за да ти изпратя информацията Моята поща е bobi8603@abv.bg .Ako има нещо пипи ми Айде Чао.



Тема Re: за Pioneerнови [re: Pioneer]  
АвторPAco (Нерегистриран)
Публикувано06.07.04 11:34



Probwai da sazdade6 ne6to.na sledva6tata sre6ta da re6ime ve4e Okon4atelo problema Ako triabva 4e sabereme po 1 Lv (koito iska za da platime 15 Lv )za da polzwame saita.Problema e v hostinga .Ako ima akuli kadeto mogat da go napraviat niama da e zle .Foruma -Za na4alo moje i bez nego .Snimkite i harakteristikite ne sa problem.triabva samo niakoi da napravi tablica pododna na tazi za tehni4eskite harakteristiki v www.tuning.bg.A mejdu drugoto znaesh li koga 4e e sledwa6tata sre6ta i kade. bobi8603@abv.bg



Тема Forumнови [re: PAco]  
Автор diversant (непознат )
Публикувано06.07.04 11:54



Za foruma az imam nqkakwa predstawa ot Java servlets & ASP .Net, no otdawna ne sym se zanimawal s ne6to podobno. Moga da izmislq ne6to, no 6te otneme dosta wreme. A da i na servera zadyljitelno trqbwa da ima konfiguriran tom cat za javata ili IIS za .Net-a.



Тема Re: за Pioneerнови [re: PAco]  
Автор Pioneer (2.0 ie LS)
Публикувано06.07.04 19:28



Това с таблиците е лесно но някой трябва да седне да ги набере което отнема много време ако ги има готови в каквато и да е таблица на български ще стане бързо. За следваща среща незнам аз до сега не успях да отида на нито една




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.