Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:05 08.06.24 
Автомобили
   >> Lancia
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Амортисьори МагнетиМарели??  
Автор nas_ ()
Публикувано03.06.04 21:42



Някой има ли представа що за амортисьори са тея и дали са издръжливи??? Днес в Александър Ауто на Оборище и в магазина на Стамболийски 155 ми предложиха такива амортисьори и казаха че са били качествени, но мен ме притеснява цената от 56 лв за преден и 39 за заден амортисьор с една година гаранция



Тема Re: Амортисьори МагнетиМарели??нови [re: nas_]  
Авторintegrale (Нерегистриран)
Публикувано03.06.04 23:57



kurvata na magistralata vzima pove4e za otzat ako iskate da karate koli koito moge da sa vi po viarni daite niakoi lev pove4e



Тема Re: Амортисьори МагнетиМарели??нови [re: integrale]  
Автор nas_ ()
Публикувано04.06.04 12:33



АМИ ОТИВАЙ И СЕ НАРЕЖДАЙ ДО НЕЯ, МОЖЕ И ТИ ДА ИЗКАРАШ НЯКОЙ ЛЕВ !!!



Тема Re: Амортисьори МагнетиМарели??нови [re: nas_]  
Авторintegrale (Нерегистриран)
Публикувано04.06.04 15:38



v3emisi po xubavi amortesiori be.tova sie 3a teb,3a tvoita glava



Тема Re: Амортисьоринови [re: nas_]  
Автор Pioneer (2.0 ie LS)
Публикувано04.06.04 16:08



И аз съм на път да сменям амортисьори та тази цена ме заинтригува
В магазина на Оборище ми предложиха някакви италиански СТАРК ( несъм сигурен за името защото нищо не намерих за тях в нета) газови с 1 година гаранция предни 69, задни 42 лв. За предните лагер 17лв, тампон 32, прашник 6лв, добре е като цени ама незнам нищо за тези СТАРК ли са кави са?
Ако имате инфо за тях пишете
10х




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.